Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvorena web stranica Brend grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina Svalina je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Primjećuje se novi trend komunikacije s građanima u Hrvatskoj. A trend bih ja nazvao ignoriranje.



Poštovani W.M. Felt,

pozivam Vas na kavu kad god želite, pa Vam mogu ispricati sve sto Vas zanima o projektu. Dobivam zaista puno upita i mailova i bila bih Vam zahvalna kada bismo o svim pitanjima koja Vas zanimaju porazgovarali. Moje kontakte sam vec navela. Eto, javite kad i gdje pa se dogovaramo. Pozdrav!


Najljepša hvala na pozivu, ali morat ću odbiti, iako priznajem da ste Vi rijetka iznimka - ne može se osporiti da se trudite koliko možete. Naime, na taj bi način izostala mogućnost da svi drugi saznaju ono što bih saznao i ja - i to iz prve ruke, a kako ne pišem po forumu zbog samog sebe, takav razgovor ne bi imao smisla. Forum je prilika da se na nekakva pitanja odgovori javno, i volio bih kada bi drugi nositelji javnih funkcija tu mogućnost koristili češće - iako je jasno da se na neka pitanja odgovori nikad neće dati, a na neka su ionako svima poznati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Najljepša hvala na pozivu, ali morat ću odbiti, iako priznajem da ste Vi rijetka iznimka - ne može se osporiti da se trudite koliko možete. Naime, na taj bi način izostala mogućnost da svi drugi saznaju ono što bih saznao i ja - i to iz prve ruke, a kako ne pišem po forumu zbog samog sebe, takav razgovor ne bi imao smisla. Forum je prilika da se na nekakva pitanja odgovori javno, i volio bih kada bi drugi nositelji javnih funkcija tu mogućnost koristili češće - iako je jasno da se na neka pitanja odgovori nikad neće dati, a na neka su ionako svima poznati.

To je istina. Mogu li umjesto njega ja na kavu?
Inače W.M.Felt, dotatknuo si temu koja je bit. I prije je postojao Ured gradonačelnika za odnose s javnošću i ne sjećam se ikada tako žive komunikacije tog ureda s pučanstvom. Ovaj iskorak je u dobrom smjeru i pozdravljam ga. Jedino što bih još predložio da se komentari i postovu mogu dopisivati i na službene stranice Grada. Ne čitaju svi web-pismeni u gradu sadržaje ovog portala, a tema ih sigurno zanima.
I ono što bih nadometnuo kao svoj komentar: Ne moraju se svi postovi dopasti svakome ali meni se čini da bi onaj koji obnaša javnu funkciju trebao čitati ovaj forum. Ima tu kritika koje nisu promašene!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2008. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako sam dobro informiran, web stranica hotela Osijek je bila jeftinija od 29.000 kn, a pokupila je i nagradu za web dizajn.

http://www.hotelosijek.hr/

Bačen novac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Nikolina... ja sam isto tako ostao uskraćen za odgovor na pitanje zašto su Kerže/Romulić/Stojčić donirali svoj rad i trud, a tzv. webmasteri/istraživači/konzultanti pobrali debele pare.

29 milja je poprilična para, da ne spominjem koliko su prodavači magle stavili u džep.

Da, pjenim se jer je dio tih novaca otišao i s mog isplatnog listića.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 7:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

Najljepša hvala na pozivu, ali morat ću odbiti, iako priznajem da ste Vi rijetka iznimka - ne može se osporiti da se trudite koliko možete. Naime, na taj bi način izostala mogućnost da svi drugi saznaju ono što bih saznao i ja - i to iz prve ruke, a kako ne pišem po forumu zbog samog sebe, takav razgovor ne bi imao smisla. Forum je prilika da se na nekakva pitanja odgovori javno, i volio bih kada bi drugi nositelji javnih funkcija tu mogućnost koristili češće - iako je jasno da se na neka pitanja odgovori nikad neće dati, a na neka su ionako svima poznati.[/quote]

Zao mi je sto me odbijate. Razlog zbog kojeg vas i sve ostale zovem na kavu je taj što Vam puno bolje mogu sve objasniti u razgovoru, a vi onda sve sto ste culi od mene mozete napisati, odnosno prenijeti ovdje na forum. Takodjer, moci cete napisati i na koja vasa pitanja ja nisam dala odgovor i kojim odgovorima niste zadovoljni. Onda? Idemo na kavu? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu ja, mogu ja?

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Draga Nikolina... ja sam isto tako ostao uskraćen za odgovor na pitanje zašto su Kerže/Romulić/Stojčić donirali svoj rad i trud, a tzv. webmasteri/istraživači/konzultanti pobrali debele pare.

29 milja je poprilična para, da ne spominjem koliko su prodavači magle stavili u džep.

Da, pjenim se jer je dio tih novaca otišao i s mog isplatnog listića.


Također vrijedi poziv na kavu. Mozete dobiti uvid u cijeli projekt/predmet. Ponijet cu ga sa sobom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Mogu ja, mogu ja?


Kolega Varga, mi se viđamo svake prve subote u mjesecu (uglavnom), a nekad navratiš i do mene u Poglavarstvo. Dakle, mislim da ne trebam upućivati poseban poziv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2008. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina Svalina je napisao/la: ›


Razlog zbog kojeg vas i sve ostale zovem na kavu je taj što Vam puno bolje mogu sve objasniti u razgovoru, a vi onda sve sto ste culi od mene mozete napisati, odnosno prenijeti ovdje na forum.


Ne razumijem ovo.Zašto bi netko išao s Vama na kavu pa nam sve informacije prenosio posredno?! Zar nije jednostavnije da ih dobijemo odmah od Vas?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina, povedi me sa sobom na tu kavicu - netko od njih mogao bi biti serial killer, skriva se takvih tu po forumu dosta Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ne razumijem ovo.Zašto bi netko išao s Vama na kavu pa nam sve informacije prenosio posredno?! Zar nije jednostavnije da ih dobijemo odmah od Vas?


Moj prvi post ovdje je bio toliko dugacak da su se neki zalili da je to trebao biti sponzorirani članak. Projekt je opsezan, a neki njegovi dijelovi (kao web stranica) ne mogu se razmatrati izolirano od projekta. Mislim da bi se razgovorom moglo puno vise toga dobiti. Dozvolite i moju zelju da informacije koje trazite stavim u kontekst. A kako ne bi bilo "posredno", ja sam vec vise puta ovdje pozvala sve koji su zainteresirani za projekt na kavu.


Zadnja promjena: Nikolina Svalina; 14.05.2008. 8:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, ne razumijem čemu ta kava, tko plaća tu kavu, vi ili grad (mi)? šta to znači ako nitko neće ići na kavu, nećemo dobiti ni odgovore?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › da, ne razumijem čemu ta kava, tko plaća tu kavu, vi ili grad (mi)? šta to znači ako nitko neće ići na kavu, nećemo dobiti ni odgovore?


Pa ako sam ja zvala, onda znači da ja i plaćam. Smile Ako nekog zanima projekt, ne vidim zašto taj netko ne bi došao da o tome i popričamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina Svalina
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2008. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Nikolina, povedi me sa sobom na tu kavicu - netko od njih mogao bi biti serial killer, skriva se takvih tu po forumu dosta Smile


Dogovoreno. Ako netko prihvati moj poziv, ja cu ovdje napisati kad i gdje je kavica, pa se i ostali mogu pridruziti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi koji su u dilemi da li brend ili brand mogu pročitati:

hrcak.srce.hr/file/10586

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: