Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka Kohorta napala Delije kod Vukovara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 7:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakupina primitivaca ponovno je osramotila Hrvatsku. Hvala Kohorti

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvjek ce tu biti sranja u vukovaru. i okolnim mjestima, pogotovo bobota u kojoj ima 99% srba, iz koje su i poceli ici sa barikadama i kojekakovim sranjima. dovoljno ti je da stojis na raskrscu 10 min i da vidis kaki likovi s bradama ulaze u selo i izlaze iz njega. na glavama furaju maslinaste sajkace samo su skinici ona 4 S sa nje. ja podrzavam kohortase. bas iz tog razloga sto mozda i jesam nacionalista i sto treba te sve srbe protjerat. a to sto je tudjman njima dao da ostanu, dao im je zbog svijeta... kontam da je to morao napraviti. al on je i tak vec 2m pod zemljom i to je to. budimo realno tamo su se bratili jedino oni koji su se u vukovar moral ivratiti i nisu imali izbora di da se vrate. ostali se nisu vratili. a isto dokaz prosetaj se radnim danom navecer pa se fino vidi da u svakoj 5 kuci netko zivi i to je to. a ima i onih srba koji su ostali u vukovaru i sami kazu da bi se odselili a nemaju di. a sto neki profesori predaju tamo na fakultetu i to na EKAVICI, nikog nije brige....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
globe_spinner
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonac je napisao/la (Pogledaj post): › bas iz tog razloga sto mozda i jesam nacionalista i sto treba te sve srbe protjerat


"Nacionalista"? Ma bravo, ne ide ti hrvatski, vjerojatno imaš tri zuba u glavi, ali Srbe treba protjerati. Mozgovi kao ti samo podgrijavaju teze i održavaju na životu upravo one političare čije se politike - boje.

Do kad će ovaj portal tolerirati govor mržnje i uvrede? Ah, pa zašto bi se itko zamislio kad i novi gradonačelnik odobrava sve ovo.

Zar itko misli da će nacionalna manjina postati "poslušnija" i "lojalnija" ovim junačkim činom? Evo, mene ne jebe to što se u nekom selu pekao vol i slušala Ceca, mene jebe što je to isto praktički u centru Osijeka, koji bi se trebao ponositi kulturom, civilizacijom... Kulturna zbivanja s najdužom tradicijom i najvećim interesom javnosti u Osijeku su auto-pijac, nedjeljnja utakmica i prikupljanje glomaznog otpada po prigradskim naseljima.

Predlažem da kao "najluđi" i "najhrvatskiji" hrvatski navijači, uzmu svoje transparente, bubnjeve, trube, noževe, pile i krenu na sljedeću utakmicu na Marakanu. Pa kom opanci, kom obojci.

Neš ti Kohorte, policije i novinara. Sramota.
Eto, po istoj logici po kojoj Hrvati u Tuzli imaju pravo navijati za Dinamo, ja mislim da mali Srbi imaju pravo navijati za klubove iz Srbije. I ni pod kojim uvjetima nijedan čobanković kao ovaj gore nema pravo skakati na policajce, kamenovati djedove, djecu, starce i praviti nacionalnu sramotu.

Što je sljedeće? Srbi se kupali u Jadranu, zamislite.
"Mali Srbi jeli hrvatske čokoladice i bacali papire kroz prozor".
Automobil srbijanskih registracijskih oznaka udario hrvatsku lastu. Pa ovo je izravna povreda državnog suvereniteta - Srbi navijaju za svoj klub. Mislim da sutra ujutro treba poslati vod specijalaca u školu u Bobotu, da se istraži koja djeca navijaju za Zvijezdu, a koja za Partizan, a koja su neopredijeljena.

Najbolje da svi koji razmišljaju kao Slavonac isključe svoje kompjutere i ostale električne naprave, odjave u HEPu (i podmire dug) i vrate se natrag na granu s koje su im pređi ljosnuli, s obzirom da je brat Srbin "pronašao" struju.
Kad je već banana-država, nek se vidi tko su njeni majmuni.
Kohortu, Matkovića i Red Star nabijem na kar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
nakupina primitivaca ponovno je osramotila Hrvatsku. Hvala Kohorti


Kakvu glupost može izreći muškarac od 31 godinu, al opet ti nisi bio u ratu, no nije opravdanje.
Poslušajte vijesti. Nije bio napad na osnivačku skupštinu navijača Zvezde, nije osnivan klub navijača ili ljubitelja Zvezde, nego su OSNIVANE DELIJE tj. obnavljano najradikalnije srpsko krilo koje je sa vođom Arkanom u Maksimiru i Gradskom vrtu otvoreno četnikovalo i pozivalo na rat (kakve je to veze imalo s nogometom?). Pod imenom Delije su se borili u Slavoniji i drugdje, a sada na Kosovu. Delije nemaju slike igrača Zvezde na zidovima prostorija nego Arkana,Šešelja,Mladića i drugih krvnika.
Jeste probali otići na piće u sela s 99% srpskim stanovništvom.Kakve se pjesme sviraju i šta se poručuje na kirvajima a gdje je tad od njih prozivana Policija.
Zašto sam kao Hrvatski vojnik i nakon mirne reintegracije na posao u Vinkovce morao (imao zabranu) preko Đakova a ne izravno Osijek-Vinkovci? Nek mi neki branitelj Srba to odgovori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
nakupina primitivaca ponovno je osramotila Hrvatsku. Hvala Kohorti


Kakvu glupost može izreći muškarac od 31 godinu, al opet ti nisi bio u ratu, no nije opravdanje.
Poslušajte vijesti. Nije bio napad na osnivačku skupštinu navijača Zvezde, nije osnivan klub navijača ili ljubitelja Zvezde, nego su OSNIVANE DELIJE tj. obnavljano najradikalnije srpsko krilo koje je sa vođom Arkanom u Maksimiru i Gradskom vrtu otvoreno četnikovalo i pozivalo na rat (kakve je to veze imalo s nogometom?). Pod imenom Delije su se borili u Slavoniji i drugdje, a sada na Kosovu. Delije nemaju slike igrača Zvezde na zidovima prostorija nego Arkana,Šešelja,Mladića i drugih krvnika.
Jeste probali otići na piće u sela s 99% srpskim stanovništvom.Kakve se pjesme sviraju i šta se poručuje na kirvajima a gdje je tad od njih prozivana Policija.
Zašto sam kao Hrvatski vojnik i nakon mirne reintegracije na posao u Vinkovce morao (imao zabranu) preko Đakova a ne izravno Osijek-Vinkovci? Nek mi neki branitelj Srba to odgovori.


ja stojim iza svojih riječi i tvrdim da je nakupina seljačina reagirala - kako drugačije nego seljački i primitivno. tko je ta nakupina huligana da pravi reda po državi, što god da se događalo!?
a ta tvoja priča o ratu i gdje sdam ja bio u to vrijeme, pusti brate... imao sam samo 15 godina i danas bi bio najsretniji da nisam bio gdje sam bio, da nisam vidio što sam vidio, da nisam izgubio to što sam izgubio... da nisam u rukama nosio to što sam nosio...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledajte prilog sa televizije i pogledajte fotografije iz Bobote.

Da li u sali postoji ijedna slika fudbalera Zvezde ???

Pogledajte onog tipa što stoji pored Policije. Goloruki Srbin koji je došao na osnivačku skupštinu u MASKIRNIM hlačama ???

Vođa Delija N.G. čime se bavio u ratu ja neznam, ali možda netko zna.
Kako je moguće da u nepripremljenom i bezopasnom selu onako razbijena ostane Kia Pride???

Nepodržavam nasilje, naročito gdje djeca stradavaju ma čije nacionalnosti.Djeca nisu kriva nego kako ih mi odgojimo.Tj. da vole ili da mrze, i zato želim da se odgajaju u miru kao što ja svoju, ali imamo stasalu novu generaciju koja su se tek rodila za vrijeme rata, a toliko mrze sve Hrvatsko iako tu žive.To je tužno.Meni je dosta rata a sigurno i starijim i izmanipuliranim Srbima, ali zašto se ovi mladi tako odgajaju.To nema veze sa sportom, a on samo povezuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2008. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@jura stublic metode delija nisu nista drugacije od metoda BBB ... te dvije navijacke skupine nemaju nikakvih razlika.

ovi velicaju cetnistvo, ovi velicaju ustastvo.

samo sto mi mislimo da su 'nasi' bolji.

delije imaju slike arkana, a nasi decki drkaju na slike cece i poskakuju u njenom ritmu.

objasni mi molim te bitnu razliku ?

to zasto ti moras okolo ... nije pitanje za 'branitelje srba', nego pitanje za HDZ, sanadera, tudjamna, suska, glavasa i ostalu kompaniju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

globe_spinner je napisao/la: ›



dakle ovako

ako netko voli majcicu srbiju, kako se meni cini da e pa onda se odseli fino tamo i zivi sa njima. isto i hrvati su se od tamo preselili u hrvatsku. oni hrvati koji su ostali bez jednog ili oba roditelja ... u vukovaru od nekog cetnika.... i di ta osoba koja je ubila tvoje roditelje sada radi u policiji i nosi policijsku uniformu... ??? pa di to ima? haloo u hrvatskoj zivis. i sta sad? da ga ja tucem navecer negdje iza coska? i da sa gadom uprljam ruke?

i sta bi ti normalno spavao a preko puta ulice zivi netko tko ima krvave ruke? de zbroji se malo... tamo veliko hvatstvo NE POSTOJI. cini se da nije tamo NITKO bio tamo nikada bio i nikad zivio. pusti politicare i njhove price. tamo se zna tko je srbin a tko ej hrvat. i ti lokalni srbi stalno provociraju te hrvate. a nasa drzava ni kurcem nije mrdula oko toga i svi samo sute niti se to pojavljuje na televiziji. pravosudje je na NULI.

a oni incidenci sto srbi rade i sto svoju djecu uce i da se po ulicama sa velikim barjakom i 4 S ... hodaju po ulicama? crna zastava i 4 s??? i sta ti klinci od 10 godina znaju? nisu ni u qurcu bili kad su im isti ti roditelji imali krvave ruke. i sta sad da se zaleti mtamo u njih i da ih polomim? onda cu ja bit na tvu zato sto oni su se mirno setali? de halo u hrvatskoj zivis.

tamo taj vukovar, je jedno mjesto u hrvatskoj di se zna TKO SLUSA CAJKE i tko ne slusa CAJKE. u osijeku ti je normalno da se slusaju cajke. ali tamo bas i ne.tamo se jako dobro zna tko je i tko slusa cajke.
isto tako da se odrzi veliki skup BBB u centru beograda. pa mislim da nitko ZIV nebi od tamo izasao od BBB. ti srbi previse provociraju. samo to nitko u medijima NE spominje, neka se fino novinari iz purgerlanda obuku u civilee bez kamera i neka idaju par weekenda van pi birtijama. mozda oni ne smiju dati u javnost kako ovi prave pizdarije? neznam. ali ne volim srbe te koja tamo zive i koji imaju krvave ruke--- i da rade u drzavnim istitucijama i da po fakultetima i u skolama drze nastavu na EKAVICI... e to kod mene ne prolazi... i tvrdim da tamo nikada nece biti mira... i uvjek ce biti sranja

i za sta su se onda nasi vojnici borili??? za koju drzavu?? za sta? onda bolje da smo sve dali srbima i gotovo....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Točno, princip je isti - sve su ostalo nijanse. Meni je potpuno svejedno da li netko propagira ustaštvo ili četništvo. Praviti razliku između navijačkih skupina nema nikakvog smisla. Njihova osnovna karakteristika jest činjenica da se radi o gomili mladića koji nemaju pametnija posla, a ni pameti. Da li će praviti incidente pod izgovorom velikog hrvatstva, lokal-patrotizma ili nekog trećeg razloga, potpuno je svejedno.

Vidim neki su počeli dramatizirati ovaj događaj, prisjećati se 91', čak i analizirati hlače osobe sa slike, automobil i učinjenu štetu, slike u dvorani u Boboti. Smiješno. Ukoliko je netko od velikih boraca za slobodu i Hrvatsku smatrao da se nešto protuzakonito sprema u Boboti, trebao je obavijestiti policiju - i to je kraj priče. Sve ostalo su naklapanja, i jadno pokušaji da se opravdaju divljaci koji su si umislili da su postali ozbiljan faktor u društvu - samo zato što Glavetina i Đapetina vole da im se skandira na stadionu (isto vrijedi i za Bandetinu, lopove u Splitu, Rijeci, Zadru, i svim drugim hrvatskim gradovima). Udruge koje imaju za cilj bilo što protuzakonito i suprotno interesima Republike Hrvatske zabranjuju se.

Na kraju, primjećuje se i dalj značajan broj jedinki u društvu koji se sustavno drže konstatacija tipa "mi", "oni", "vidite što oni rade", "što pjevaju", "kakve majice nose", "gradimo im kuće", "zapošljavamo ih", itd. itd. Ovo bi se moglo iskoristiti kao dobar argument ostanku nevladinih udruga koje rade na međunacionalnom dijalogu, a pojavila su se neka razmišljanja da možda napuste Hrvatsku. E pa, očito, još nisu obavili posao. To što se neke stvari mogu bez straha napraviti u Zagrebu, među masom od 800000 ljudi, ne znači da se mogu i u malim sredinama. Još je dalek put do demokracije i slobode građana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Program Delija je oduvijek bio četnikovanje i Velika Srbija i to nikad nije imalo veze sa sportom kao i ovo u Boboti što se desilo.
Navijač sam,branitelj,invalid i mora se znati da se nikad nismo pozivali nas Ustaštvo.Zvali smo se ZNG i HV i zato smo pobijedili.Ustaštvo je propala ideja jer se dobijao i davao teritorij, a ZNG je samo branio svoju jedinu Hrvatsku.
U postrojbi sam imao Srba iz Vukovara i Osijeka i Vk i samo je pitanje voljeti ili nevoljeti Hrvatsku.Željeti živjeti u miru ili izazivati na bilo koji način pa i na račun navijača što mnogi jedva dočekaju kao izgovor za svo zlo u državi kako bi imali krivca za sve.
Cajke su se slušale i u ratu među vojnicima, pa nisu bili manji Hrvati ali ovo sada je previše.Opravdanje mnogih koje poznam je da tamo zalaze najbolje mace.Možda ima i u tome istine jer su tamo najizazovnije odjevene po uzoru na najpoznatije cajke.
Nažalost udaljio sam se i ja od teme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cyberia
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.05.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa što vam je ljudi? Kakav Glavaš, Đapić... pa pročitajte što je komentirao sadašnji gradonačelnik pa će vam sve biti jasno, a ako već policija nije htjela spriječiti ovakav skup netko je morao jer dozvoliti da se veliča Srbija na takav način, nosili su kokarde, što vam više treba? djece navodno uopće nije bilo... Jadni goloruki Srbi, bitno da nisu bili gologlavi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.05.2008. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): › Program Delija je oduvijek bio četnikovanje i Velika Srbija i to nikad nije imalo veze sa sportom kao i ovo u Boboti što se desilo.
Navijač sam,branitelj,invalid i mora se znati da se nikad nismo pozivali nas Ustaštvo.Zvali smo se ZNG i HV i zato smo pobijedili.Ustaštvo je propala ideja jer se dobijao i davao teritorij, a ZNG je samo branio svoju jedinu Hrvatsku.
U postrojbi sam imao Srba iz Vukovara i Osijeka i Vk i samo je pitanje voljeti ili nevoljeti Hrvatsku.Željeti živjeti u miru ili izazivati na bilo koji način pa i na račun navijača što mnogi jedva dočekaju kao izgovor za svo zlo u državi kako bi imali krivca za sve.
Cajke su se slušale i u ratu među vojnicima, pa nisu bili manji Hrvati ali ovo sada je previše.Opravdanje mnogih koje poznam je da tamo zalaze najbolje mace.Možda ima i u tome istine jer su tamo najizazovnije odjevene po uzoru na najpoznatije cajke.
Nažalost udaljio sam se i ja od teme.


jura, sve to sto ti pises je istina.

delije su personifikacija zla .. i svi se slazemo stim. ... ali dali je pravi put rjesavanja tog problema izazivanje nereda druge navijacke skupine ? ili djelovanje institucija drzave ?

ako te institucije ne funkcioniraju ... onda bijes ne treba usmjeriti na srbe koji koriste 'rupe u zakonu' i od njih raditi 'zrtve' ... nego bijes treba usmjeriti u pravcu vladajuce garniture koja nije osigurala uvjete da se ovakve stvari ne dogadjaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijenjenom W.M.Feltu poručujem da me smetaju maskirne hlače na Srbinu jer ja svoje nenosim jer nisam u službi.Smatram to provokacijom jer rat je gotov i mi smo pobijedili i neželim da me djeca pitaju zašto takve bitange šetaju tako odjevene.To je službena odora a ne hlače za izlaske.
Ako njemu nesmeta što ih je taj od Belih orlova ili Dušana silnog zadužio nek ode i izljubi se snjim 3 puta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žetva u Boboti

Uzrelo je leto. I u pšenici bremenoj, koja
se osipa, jer nema srpa da zasikće i nema
pesme zetelačke , krvare makovi, krupni kao
velike kaplje.
I sve je samo jedno bezglasje stravično.A
u Boboti, selu među selima slavonskim, Đoko
Patković; ispaljuje ustanički metak.

Poljem je ciknula ranjena tišina,
a jekom pucnja zazvečala šuma.
Jutros se krvnička krv po prvi puta
u blato pomeša sa prašinom druma.

Ko vetar klasje krv uzburka snaga
što se na izvoru borenja pije.
Telo od čežnje drhti da kraj druma
u zasedu s puškom i žitom se slije.

Slušaju seljaci govor svoje krvi
što buja žilama sva nalik na reku.
Reč sto šapatom palile krv noću
ruke sad snaze i u grlu peku:

"Proletos smrt si sejao
po njivama, poljima našim.
A ona u zemlji klijala ,
u zemlji i vrelim srcima.
Hej zita već; su dozrela,
zar nećeš doći na zetvu?
Jutros je počela kosidba!
Dođ;i u selo da požanješ
Proletos što si sejao!"

Talasima žita vetar zavet nosi.
"Bobota" - glas leti od sela do sela.
Slavonijo, majko, spremaj legla skrita,
krvava žetva jutros započela.


Sala u Boboti se zove Đoko Patković, a mene se proziva da mi smetaju slike i maskirne hlače.Ovo je sa Bobotinog sajta i pjesma se sigurno zove "Za mir"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jura Stublić
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.05.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jura Stublić je napisao/la (Pogledaj post): › Žetva u Boboti

Uzrelo je leto. I u pšenici bremenoj, koja
se osipa, jer nema srpa da zasikće i nema
pesme zetelačke , krvare makovi, krupni kao
velike kaplje.
I sve je samo jedno bezglasje stravično.A
u Boboti, selu među selima slavonskim, Đoko
Patković; ispaljuje ustanički metak.

Poljem je ciknula ranjena tišina,
a jekom pucnja zazvečala šuma.
Jutros se krvnička krv po prvi puta
u blato pomeša sa prašinom druma.

Ko vetar klasje krv uzburka snaga
što se na izvoru borenja pije.
Telo od čežnje drhti da kraj druma
u zasedu s puškom i žitom se slije.

Slušaju seljaci govor svoje krvi
što buja žilama sva nalik na reku.
Reč sto šapatom palile krv noću
ruke sad snaze i u grlu peku:

"Proletos smrt si sejao
po njivama, poljima našim.
A ona u zemlji klijala ,
u zemlji i vrelim srcima.
Hej zita već; su dozrela,
zar nećeš doći na zetvu?
Jutros je počela kosidba!
Dođ;i u selo da požanješ
Proletos što si sejao!"

Talasima žita vetar zavet nosi.
"Bobota" - glas leti od sela do sela.
Slavonijo, majko, spremaj legla skrita,
krvava žetva jutros započela.


Sala u Boboti se zove Đoko Patković, a mene se proziva da mi smetaju slike i maskirne hlače.Ovo je sa Bobotinog sajta i pesma se sigurno zove "Za mir"
Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: