Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vijesti u 17.00 Osječke televizije [30.04.2008.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
hogar je napisao/la: ›
"Projekt" je naglo izgubio nivo ...sada je već...bilo kakav solidan...
Uskoro će biti promašen i otužan...


Ne kontam, tebi bi bilo kao drago da to propadne samo zato što ja stojim iza toga i što to već 6 mjeseci potpuno volonterski guram da bi naš grad dobio nešto što je u Europi sasvim normalno.....ali neka, ovo je samo nastavak započetog, samo me gledaj što ću još napraviti - pa pati baby, pati Smile


Imaš krivu viziju o meni. Meni uopće nije važno tko stoji iza toga projekta, niti sam zloban što to vodiš ti, jer te ne poznam pa niti ne mogu imati nešto protiv tebe.
Ja sam radio jedan od prvih takovih projekata u Rijeci u jednom uglednom hotelu. Čisto govorim iz tehničkog iskustva...
Dapače puno sreće i pohvaljujem svaki volonterski rad. To što ti misliš da će grad imati time europski štih, a ja ne, to nije važno.
Stvar je samo različitog mišljenja o konkretnom tehničkom rješenju i ništa više...
Puno sreće i uspjeha u realizaciji ideje od srca ti želi hogar.
Ali nemoj se iznenaditi ako u praksi ne zaživi,
jer nigdje u Europi i nije i odavno je napušten iz raznih tehničkih problema...

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2008. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zbog čega se ti sa svojim znanjem i iskustvom ne bi pridružio nečemu što je korisno i što na kraju i nema nikakav stranački predznak nego je volonterski projekt, Odbor za informatiku GČ prima svakog osječana koji želi svojim idejama doprinijeti da se nešto korisno u gradu napravi. I drago mi je što imam krivu viziju o tebi... Smile, a što se tiče tehnologije koja ne živi u praksi Europe pogledaj podatak samo za Austriju

We found 1,789 Wi-Fi locations in Austria.
Please select a region from the list below to narrow your search.

pz

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.05.2008. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito se nismo razumjeli, iz mojih prethodnih komentara mogao si zaključiti da ja ne smatram da je to nešto korisno za grad.

Korisno je na individualnoj razini mladih informatičara uključenih u projekt jer će sigurno puno naučiti, što će im donijeti veliko iskustvo u primjeni teorije na konkretnom projektu.

_________________
važno je sudjelovati ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2008. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A, da li ima nešto što ti misliš (vezano uz informatku) što bi po tvom mišljenju bilo korisno za grad.... ako već ovo nije....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 8:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Diva, prezločesta si u svojim komentarima i to ti ne služi na čast. Ukolko je projekt za dobrobit grada kakve ima veze tko ga je pokrenuo ili inicirao. Nemaš pojma o čemu se radi i zato si više nego površna, a ti u svojoj gradskoj četvrti nešto pokreni, tko ti brani...

Šta ti TATA stalno hodaš za mnom...ne boj se punoljetna sam...nešto sam naučila došavsi na ovaj lijepi svijet...još bolje u ovaj Grad da me takvi ne mogu MATIRATI . Aj sad idi radit...treba mi novo biciklo..obećao si ako diplomiram . Evo jesam te Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogar je napisao/la: › Korisno je na individualnoj razini mladih informatičara uključenih u projekt jer će sigurno puno naučiti, što će im donijeti veliko iskustvo u primjeni teorije na konkretnom projektu.
Smatram da ce biti korisnije od toga, odnosno da ce se na odredjenim mjestima zaista moci koristiti bespla wifi Internet i ta cinjenica me raduje.

Kao sto rekoh, zamjerku jedino imam na prezentaciju samog projekta, koja bi se organizatorima mogla odbiti o glavu, buduci da je tehnologija (nazalost) takva da ce signal biti dosupan na relativno manjim podrucjima. Jednako tako, entuzijazam oko samog projekta bi mogao naglo splasnuti kad se budu pojavili problemi sa zloupotrebom mreze i sl.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.05.2008. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uskoro ....u jednom od osječkih kafića uz kavicu:
" Dragi hoćemo li poslije posla malo do Kopačeva..trebali bi udahnuti malo kisika?"
"Ma ljubice ne brini ...hoćemo..evo pogledaj ovu web stranicu...nije li prekrasno...uzivaj u surfanju..znas da je benzin skup...cmokkiććć." Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikimegacar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2008. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: