Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moje dijete je GAY?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2008. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@debilu, evo da ti odgovorim ... gay parade nisiu promocija, nego borba za izjednacavanje prava na izbor. prava na nasljedjivanje ... itd.

nastrano i neprirodno je samo zato sto je crkva to takvim oznacila ... a homosexualnost postoji jednako dugo kao i heterosexualnost. nije to nikakva nova izmisljotina.

i da... u biologiji ce se uciti da ima i drugacijih, kao sto se uci da ima i crnih rasa, zutih, tako ce se uciti da ima i raznih sexualnih orjentacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2008. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda bi se postavilo pitanje zašto da dijete opterećujem pravima žena, sjetimo se da do prije par desetaka godina žene nisu smjele izaći na glasanje,
zašto bi se opterećivali time što su se npr. do prije par godina crnci u americi morali voziti u drugoj polovici autobusa

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedno je borba za prava drugo je paradiranje u roza tangama obučen u perje...malo pretjeruju s tim gay paradama

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 10:31 
Naslov:  Re: Moje dijete je GAY?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo i osnovno što od sebe očekujem kao roditelj je da volim svoje dijete. Zaista ne vidim kako bi nekome moglo smetati što njegovo rođeno dijete voli isti spol, osim ako se ne radi o frustracijama i predrasudama koje osoba nije tijekom života mogla riješiti sama sa sobom pa se to sada prelama na djetetu. Ali to nema veze sa roditeljstvom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
/quote]
NESLAŽEM SE!!! Ako je netko lopov znači da ga teba prihvatiti takog kakav je?
Ako pljujete po nekom političaru da je lopov zašto ga onda ne prihvatite takvog "kakav je" ???

Kakve gluposti! Na koji nacin tebi steti necija sexualna orjentacija? Kako tebe to ugorzava? A na koji nacin ti steti korumpirani politicar koji upravlja proracunom iz kojega ti i mila supruga dobijate djeciji doplatak, npr.? Dijete drago, razmisli malo prije nego prospes jos koji biser mudrosti...

Ja se nisam osvrnuo na pedere, nego na izjavu da:
SVAKOG ČOVJEKA TREBA PRIHVATIT TAKVOG KAKAV JE, što je krajnje licemjerno znači da nepostoje, stavovi, ponašanja koja ti ne prihvačaš, a što si svojim citatom (reakcijom i opovrgao/la) !!!

Drugo:
Jazz je napisao/la (Pogledaj post): › Dijete drago, razmisli malo prije nego prospes jos koji biser mudrosti...
Upravo to vrijedi za tebe: pročitaj dobro ono što citiraš i promisli što pišeš jer izgleda da to ne činiš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › kako to misliš ne ugrožava me, pa ugrožava moje djete koje pita a što je to gay parada?
Zašto djeca moraju biti opterećana gay pravima, niko njima ne brani da se trpaju u dupe, al zašto to svi moraju znati.
Zašto se treba promovirati nešto što je nastrano i neprirodno, hoće li se uskoro na biologiji učiti o pederima?

Upravo to... ja sam nakon svih tih PARADA, Celebrity brothera, u kojima glavnu riječ imaju : PEDERI, TRANSVESTITI i ostali INI ljudi ... MODNI MAČCI
Dobio dojam kako se svijet vrti oko njih!
Ono što nije normalno, se svrstava pod normalno, a nas sve se tera da to prihvačamo pod nekim TOBOŽE ljudskim pravima, izvini, ali ja neželim da moje djete gleda na televiziji frajera sa dugom plavom kosom, kurcem i sisama...

Kao ni to da mu uzori budu ljudi koji u životu nisu napravili ništa osim bili slavni i bili u modi... a zbog čega slavni?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mallenna_018
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Lokacija: osijek...okolica...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
mallenna_018 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: ›
nemam djece, al odmah bih potpisala da budu gay samo da budu zdravi i sretni.


slažem se...to je najbitnije...a na kraju to je njihov izbor...nek rade što ce ih usrećit...žive svoj život kao i mi sada svoj...


mallenna NIJE IZBOR, kao sto ni ti ne mozes odabrati biti hetero.
jedno je experimentirati sa svojom sexualnosti i ispraobavati svasta ... a drugo je ono sto te usrecuje i ispunjava.

nitko ne moze mjenjati svoju sexualnost po izboru.


slažem se da nije izbor zato ih ni ne treba odbacivati nego prihvatiti...nisu oni odabrali to...nego je to odabralo njih...

_________________
Mess With The Best Die Like The Rest ... fallen angel_girl
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mallenna_018
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Lokacija: osijek...okolica...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
@debilu, evo da ti odgovorim ... gay parade nisiu promocija, nego borba za izjednacavanje prava na izbor. prava na nasljedjivanje ... itd.

nastrano i neprirodno je samo zato sto je crkva to takvim oznacila ... a homosexualnost postoji jednako dugo kao i heterosexualnost. nije to nikakva nova izmisljotina.



bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpametniji odgovor koji sam pročitala ovdje a i istinit !

i da... u biologiji ce se uciti da ima i drugacijih, kao sto se uci da ima i crnih rasa, zutih, tako ce se uciti da ima i raznih sexualnih orjentacija.

_________________
Mess With The Best Die Like The Rest ... fallen angel_girl
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › izvini, ali ja neželim da moje djete gleda na televiziji frajera sa dugom plavom kosom, kurcem i sisama...
Zašto? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mallenna_018 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@debilu, evo da ti odgovorim ... gay parade nisiu promocija, nego borba za izjednacavanje prava na izbor. prava na nasljedjivanje ... itd.

nastrano i neprirodno je samo zato sto je crkva to takvim oznacila ... a homosexualnost postoji jednako dugo kao i heterosexualnost. nije to nikakva nova izmisljotina.



bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpametniji odgovor koji sam pročitala ovdje a i istinit !

i da... u biologiji ce se uciti da ima i drugacijih, kao sto se uci da ima i crnih rasa, zutih, tako ce se uciti da ima i raznih sexualnih orjentacija.
Da, ok možda će se i učiti, ali biti crn, žut, bjel je normalna stvar prirodna stvar, ali biti peder to nije jer nevoli muško žensko po prirodi zato što mu se više sviđaju sise, nego izbildana prsa... nego zato što jedino muško + žensko mogu dati ono treće, a to je novi život...

Kako znati jeli nešto normalno ili nije: uzmimo da to što ispitujemo radi cijela populacija... u ovom slučaju je to pojava homoseksualizam.
I sada zamisli da su svi homoseksualci ... dakle svijeta nebi više bilo, on bi odumirao.

Odmah da kažem kako se kasnije kao u nekim raspravam koje sam doživio, netko nebih pozvao na termin umjetna oplodnja:

Translatorno pomaknimo tenutak kada su na svijetu svi pederi iz točke štajaznam
2100godine u točku 1600godinu... umjetne oplodnje nema, prema tome nema više ni svijeta....
Ukoliko i nakon ovoga netko napiše, ali sada ima umjetne oplodnje pa sada možemo biti pederi, taj je htjeo reči da peder možeš biti tek kad se zato osiguraju odgovarajući uvjeti Laughing ... i svaka daljnja rasprava je nebitna... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2008. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakota je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › izvini, ali ja neželim da moje djete gleda na televiziji frajera sa dugom plavom kosom, kurcem i sisama...
Zašto? Rolling Eyes
Zato da mu nebi, onakom malom i neiskusnom palo na pamet kako je normalna prirodna stvar imati sise, kurac i kako nebi kasnije pisao pitanja za časpis TEEN može li dečko zatrudnjeti ako ga netko jebe u guzu?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mallenna_018
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Lokacija: osijek...okolica...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
mallenna_018 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@debilu, evo da ti odgovorim ... gay parade nisiu promocija, nego borba za izjednacavanje prava na izbor. prava na nasljedjivanje ... itd.

nastrano i neprirodno je samo zato sto je crkva to takvim oznacila ... a homosexualnost postoji jednako dugo kao i heterosexualnost. nije to nikakva nova izmisljotina.



bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpametniji odgovor koji sam pročitala ovdje a i istinit !

i da... u biologiji ce se uciti da ima i drugacijih, kao sto se uci da ima i crnih rasa, zutih, tako ce se uciti da ima i raznih sexualnih orjentacija.
Da, ok možda će se i učiti, ali biti crn, žut, bjel je normalna stvar prirodna stvar, ali biti peder to nije jer nevoli muško žensko po prirodi zato što mu se više sviđaju sise, nego izbildana prsa... nego zato što jedino muško + žensko mogu dati ono treće, a to je novi život...

Kako znati jeli nešto normalno ili nije: uzmimo da to što ispitujemo radi cijela populacija... u ovom slučaju je to pojava homoseksualizam.
I sada zamisli da su svi homoseksualci ... dakle svijeta nebi više bilo, on bi odumirao.

Odmah da kažem kako se kasnije kao u nekim raspravam koje sam doživio, netko nebih pozvao na termin umjetna oplodnja:

Translatorno pomaknimo tenutak kada su na svijetu svi pederi iz točke štajaznam
2100godine u točku 1600godinu... umjetne oplodnje nema, prema tome nema više ni svijeta....
Ukoliko i nakon ovoga netko napiše, ali sada ima umjetne oplodnje pa sada možemo biti pederi, taj je htjeo reči da peder možeš biti tek kad se zato osiguraju odgovarajući uvjeti Laughing ... i svaka daljnja rasprava je nebitna... Wink

znaci muskarci i zene su zajedno samo zato sto mogu napraviti dijete...hmm
ima i gay ljudi koji zele djecu...i nekažem da je biti peder potpuno normalana stvar al nije ni ne normalana..nisu covjece oni odabrali biti to...ko sto nisi ni ti odabrao voliti cure nego to je jednostavno tako...a tak i oni...ima koji poriču i ne žele to al..jbg..nisu oni krivi...al to mora biti tako..tj.nemora al JE !!! ok...ivice ? =)

_________________
Mess With The Best Die Like The Rest ... fallen angel_girl
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dakota je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › izvini, ali ja neželim da moje djete gleda na televiziji frajera sa dugom plavom kosom, kurcem i sisama...
Zašto? Rolling Eyes
Zato da mu nebi, onakom malom i neiskusnom palo na pamet kako je normalna prirodna stvar imati sise, kurac i kako nebi kasnije pisao pitanja za časpis TEEN može li dečko zatrudnjeti ako ga netko jebe u guzu?!
Da li je to normalno ili nije, to ne možeš znati niti ti niti ja, jer prije 100 godina hrpa stvari su bile nenormalne koje su nam danas svakodnevnica i potpuno prihvatljiva stvar, kao npr. da žena nosi hlače, da ima pravo glasa, da radi i bla, bla.
Ali ono što je oduvijek bilo je da osjećaj prihvaćanja oslobađa, osjećaj negiranja, mržnje i ostalih bla, bla negativnosti stvara još veću negativnost u osobi.
Dakle, ovisi o tebi da li će tvoje dijete kročiti kroz život puno predrasuda i frustracija prema svijetu oko sebe i osjećati se isprazno, jadno, bijesno i puno mržnje ili će prihvatiti ono što ga ne ugrožava i osjećati se sretno, ispunjeno i puno ljubavi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
mallenna_018 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
@debilu, evo da ti odgovorim ... gay parade nisiu promocija, nego borba za izjednacavanje prava na izbor. prava na nasljedjivanje ... itd.

nastrano i neprirodno je samo zato sto je crkva to takvim oznacila ... a homosexualnost postoji jednako dugo kao i heterosexualnost. nije to nikakva nova izmisljotina.



bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najpametniji odgovor koji sam pročitala ovdje a i istinit !

i da... u biologiji ce se uciti da ima i drugacijih, kao sto se uci da ima i crnih rasa, zutih, tako ce se uciti da ima i raznih sexualnih orjentacija.
Da, ok možda će se i učiti, ali biti crn, žut, bjel je normalna stvar prirodna stvar, ali biti peder to nije jer nevoli muško žensko po prirodi zato što mu se više sviđaju sise, nego izbildana prsa... nego zato što jedino muško + žensko mogu dati ono treće, a to je novi život...

Kako znati jeli nešto normalno ili nije: uzmimo da to što ispitujemo radi cijela populacija... u ovom slučaju je to pojava homoseksualizam.
I sada zamisli da su svi homoseksualci ... dakle svijeta nebi više bilo, on bi odumirao.

Odmah da kažem kako se kasnije kao u nekim raspravam koje sam doživio, netko nebih pozvao na termin umjetna oplodnja:

Translatorno pomaknimo tenutak kada su na svijetu svi pederi iz točke štajaznam
2100godine u točku 1600godinu... umjetne oplodnje nema, prema tome nema više ni svijeta....
Ukoliko i nakon ovoga netko napiše, ali sada ima umjetne oplodnje pa sada možemo biti pederi, taj je htjeo reči da peder možeš biti tek kad se zato osiguraju odgovarajući uvjeti Laughing ... i svaka daljnja rasprava je nebitna... Wink


@mali ivice ... trudit cu se da ne zvucim previse ex katedra, ali pojam 'normalno' je jako fleksibilan pojam. necu ti sada objasnjavati da su mentalno oboljeli bili prije 100 godina nenormalni i zatvarani i izolirani u 'bolnice' ... necu spominjati da je prije bilo sasvim normalno i prirodno da su crnci manje inteligentni od bijelaca i da su sposobni samo za jednostavne fizicke poslove. takodjer, necu spominjati da je prije 200 godina bilo sasvim normalno zapaliti vjesticu na lomaci. sto je to normalno a sto nije normalno je pojam koji se kroz povijes mijenja ... jednako kako je prije bilo sasvim normalno da je zenama mjesti u kuhinji da kuhaju i radjaju djecu ... danas se taj stav o tome pomalo promijenio.

kao sto sam rekao u postu od prije ... homosexualnost nije izmisljena prije 5 godina, homosexualnost POSTOJI od kako postoji i heterosexualnost, tj. od kako postoji covjeka.

homosexuaolnost nije pojava samo u ljudskoj vrsti, nego i u zivotinjskim vrstama.

dakle, ako kroz par milijuna godina homosexualnost 'nije istrijebila' ljudsku rasu, ne moras se brinuti za opstanak covjecanstva ni u buducnosti.

nikada homo propaganda od tebe nece uciniti homosexualca .. nisu to coca cola reklame koje te nagovaraju da to probas ... jer tebi se drugi decko nece nikada svidjeti ... jednako kao sto ni nekog gaya neces uvjeriti da je pipica nesto sto ce se njemu jako svidjati.

posebno homofobna izjava je

Citat: › I sada zamisli da su svi homoseksualci ... dakle svijeta nebi više bilo, on bi odumirao.


ja bi ju promjenio pa bi te pitao ... zamisli da su svi srbi ... dakle na svijetu ne bi vise bilo normalnih hrvata ? ili da su svi crni ? zar cemo dopustiti da bijela rasa odumre ? po tome smo vec odavno trebali ubijati kineze, jer je njih stvarno previse.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igor_OS je napisao/la (Pogledaj post): › Joj ne znam, dvije stvari za koje se molim u životu su da mi djeca kad se rode budu zdrava i da ne budu gay.


takodjer! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: