Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izlasci na podrucju Slavonije i Baranje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.04.2008. 17:26 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma od ovih narodnjačina ne moš ni disat. Jebiga ne moš nać normalnu birtiju za pivo popit...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2008. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
tux je napisao/la: ›
ma sta ne valja osijek..ajde reci ti nama koji jos grad ima JOZU d TROVACA..j**o grad koji jozu nema..


Jao, ako je tebi Jozo dobar, pitam se što jedeš kod kuće?!?!?!
joj evo sad vise nikad necu otici kod joze..uh srce me zabolilo..a kod kuce uglavnom jedem raznovrsnu hranu..kako kad..bude tu i kuhanog i pecenog,svega po malo

nego da ne bude offtopic..ma ima u osijeku za svakoga po nesto..ipak mislim da prednjace narodnjacki klubovi,al ima se gdje izac..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2008. 22:24 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): › Ma od ovih narodnjačina ne moš ni disat. Jebiga ne moš nać normalnu birtiju za pivo popit...


Arrow Moj Osijek.
puštaju stari rock, intimna atmosfera i nije gužvara. Very Happy
Esco je uvijek opcija. Neki bi spomenuli i Kesten i Eskalibur...
Nađe se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2008. 8:51 
Naslov: Question Re: Izlasci na podrucju Slavonije i Baranje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lalalagirl86 je napisao/la (Pogledaj post): › Rolling Eyes Cool Sad tuzno je sve to u biti mladi nemaju gdje ama bas nigdje nije provod zagaranitira sve vise je kucnih zabava gdhje se mladi drogsaju i piju u svom domu zalosno sta se to s nama zbilo isuse moj boze.....gradu osijeku treba jedan ono bas bas disco ili night cafeee da glava otkida kad se vec ulaze u kojekakve pizdarije moze se ulozit i u to....treba nam zivot alooooo.....tvrdja je koma nad komama ko u spajz da sam izasla .....strasno


slažem se, treba recimo napraviti kafić u koji nemogu gadne osobe ući, loše obučene, pijane il šta već. normalno <18 . I onda puštati normalnu finu glazbicu, house dio za chill ... a tech-house za ples, i dobre pjesme puštati a ne ona sranja koja se vrte u bastionu isfurana, već i moja baka zna te pjesme...
dj. recimo primjer
samim - heater
deadsy - she likes big words
chill.. morcheeba - wonder never cease

..izadjes u grad gdje god se okreneš gužva, sranje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.04.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bezveze_netko je napisao/la: ›
slažem se, treba recimo napraviti kafić u koji nemogu gadne osobe ući, loše obučene, pijane il šta već.


Pih, ovo je diskriminacija! Ja sam gadan, uvijek loše obučen, a kad izlazim - izlazim pijan. Nešće ti bolje zabave!

(edited - ć u č Smile)


Zadnja promjena: bazooka_joe; 26.04.2008. 17:15; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LazoOs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2008. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bezveze_netko je napisao/la: ›
lalalagirl86 je napisao/la (Pogledaj post): › Rolling Eyes Cool Sad tuzno je sve to u biti mladi nemaju gdje ama bas nigdje nije provod zagaranitira sve vise je kucnih zabava gdhje se mladi drogsaju i piju u svom domu zalosno sta se to s nama zbilo isuse moj boze.....gradu osijeku treba jedan ono bas bas disco ili night cafeee da glava otkida kad se vec ulaze u kojekakve pizdarije moze se ulozit i u to....treba nam zivot alooooo.....tvrdja je koma nad komama ko u spajz da sam izasla .....strasno


slažem se, treba recimo napraviti kafić u koji nemogu gadne osobe ući, loše obučene, pijane il šta već. normalno &lt;18 . I onda puštati normalnu finu glazbicu, house dio za chill ... a tech-house za ples, i dobre pjesme puštati a ne ona sranja koja se vrte u bastionu isfurana, već i moja baka zna te pjesme...
dj. recimo primjer
samim - heater
deadsy - she likes big words
chill.. morcheeba - wonder never cease

..izadjes u grad gdje god se okreneš gužva, sranje...


Ja trenutno ne znam NIJEDNOG DJ-a koji svira dobar house, (Loky svira dobre setove kad mu se da, ponekad u Top-u), jer doba dobrog house-a su prošla, a za chill, funky, disco, lounge je Umbo kralj!

_________________
Zašto piti i voziti ako možeš pljugati i letjeti!? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2008. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
bezveze_netko je napisao/la: › slažem se, treba recimo napraviti kafić u koji nemogu gadne osobe ući, loše obučene, pijane il šta već.
Pih, ovo je diskriminacija! Ja sam gadan, uvijek loše obućen, a kad izlazim - izlazim pijan. Nešće ti bolje zabave!


Hehe... couldn't agree more...

Plus sto bi trebalo definirati standarde i pronaci osobe koje bi te standardne mogle provoditi.

Tja, u Osijeku nije mogla proci ni spika o ulasku u klub samo u cipelama i odgovarajucoj obleki.

Kako i bi, kad je patika vrlo udobna obuca u kojoj mozes biti cijeli dan bez ijednog izuvanja - u kuci, u polju, na poslu, u crkvi, u diskacu, u autu... a i dobro ide na donji dio trenerke i koznjak.

Sto se tice mjesta za izlaske - situacija mi se cini sasvim ok - za dobar dio mjesta za izlaske se moze reci da su donekle sadrzajno profilirana i da posjeduju neku svoju atmosferu ili barem sliku koju odaju.

Cadillac, Tufna, Big Ben, Q, Sound, ex Mini Teatar, Luna, pa cak i Bastion i OBP (ponekad) imaju odredjenu reputaciju koja u glavama ljudi postaje mentalna slika tog mjesta i po kojoj ljudi mogu sami procijeniti koliko ih taj vid zabave ispunjava.

I to je super, jer svatko moze pronaci nesto za sebe (ako moze).

Losa je situacija s bezlicnim mjestima poput Matrixa, Beckersa, (onaj treci pored) i bezlicnim ljudima koji, vjerojatno zbog vlastite nesposobnosti ili nesigurnosti nisu sposobni zabaviiti se, ma u kakvom prostoru i na ma kakvom mjestu bili.

Prepoznat cete ih po tome sto im niti jedno mjesto ne odgovara, a na pitanje o tome kakvo mjesto bi zeljeli ce uglavnom kenjati, srati i drobiti brabonjke.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2008. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakav god prostor bio i gdje god se nalazio bitna je ekipa..s dobrom ekipom se moze bilo gdje zabaviti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.05.2008. 23:14 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lugar je napisao/la (Pogledaj post): › Ma od ovih narodnjačina ne moš ni disat. Jebiga ne moš nać normalnu birtiju za pivo popit...


Arrow Moj Osijek.
puštaju stari rock, intimna atmosfera i nije gužvara. Very Happy
Esco je uvijek opcija. Neki bi spomenuli i Kesten i Eskalibur...
Nađe se.


Rijetka su takva mjesta ali s oduševljenjem odobravam i kad god mogu obilazim gore navedene lokale...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako sam i ja mislio kako je osijek jadan,nema se di van..onda sam shvatio da nije problem gradu nego u meni.

izlazim cca 8 godina,prošao sve što se proć može,vidio sve što se vidjet može.
nije uopće stvar u mjestu..bio sam po slavoniji,u zg-u...mene jednostavno više ništa ne može oduševiti/iznenaditi.

ekipa više tak često ni ne izlazi,tu i tamo zalomimo..dobro nam bude jednom u 3 mjeseca..
svima nam dođe trenutak kad više nismo za islaske...nekom u 40oj,nekom u 22oj...neke druge stvari postanu prioritetnije(meni je osobno vrh u subotu navećer gledat s curom filmove,odmarat nakon radnog tjedna)...pa onda si ne želimo priznat da smo u glavi ostarili,svaljujući sve na grad,slab izbor mjesta.

činjenica je da u osijeku ima masa dobrih mjesta sa glazbom za svačiji ukus.kom je do zabave,taj će se zabavit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2008. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svi seru kako nigdje vise nemaju za izaci, ovo-ono, vamo-tamo.... koji kurac jbt???

jucer ja na OLJM bilo 20-ak ljudi ukljucujuci i bend, koji je btw svirao dobar funk

a cini mi se da je tako bilo i prijasnjih dana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2008. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
svi seru kako nigdje vise nemaju za izaci, ovo-ono, vamo-tamo.... koji kurac jbt???

jucer ja na OLJM bilo 20-ak ljudi ukljucujuci i bend, koji je btw svirao dobar funk

a cini mi se da je tako bilo i prijasnjih dana...
tocno to sam i ja pomislio..kad nema onda se sere,kad nesto dode onda ili je lose organizirano ili ne valja iz drugih razloga..subota oko 50 ljudi,bend je svirao rock..a ima sigurno jako puno ljudi koji bi poslusali nesto tako...al najbolje je srat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2008. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nemam vremena ova 2 tjedna tako da 0 bodova za OLJM Very Happy

UFO će biti posjećen, naravno Smile

A i šta sad, ima svatko neko mjesto di može otić... Rockeri imaju Cadillac, Cajkaroši imaju masu mjesta, partijaneri imaju Tufnu, OBP, Big Ben, Top te tu i tamo Oxygen.
Punkeri i metalci također u O2 imaju često večeri po svom ukusu...

Tako da, ako netko želi naći mjesto gdje će izaći, može...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma naravno da se moze naci al najlakse je reci nema nista..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2008. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ma znam Smile Ako ništa drugo, uvijek ostaje kolektivno cuganje negdje vani Very Happy Parkić, promenada, nešto Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: