s Erektilna disfunkcija? [2/2]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Erektilna disfunkcija?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2008. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naglasak ko' novi
eh dragi moj, imaš ti određen broj zamaha krila koji se svakim danom smanjuje, ali ne pojačava intenzitet

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2008. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna od metoda koju sam procitao negdje je ta da muskarac mora radit sljedec korake i da ženka takodjer mora znat o cemu se radi i td. da bi sve stimalo - znaci opušteno.

1.Kada počne penetracija a vi napaljeni ko konj i mogli bi odma svršit, fino se skulirajte i izadjite iz nje...odmorite dok vam neprodje feeling i nakon toga nastavite.

2 svaki put kada vam dodje da bi mogli svrsit izadijte van ali gledajte da svaki put probate sto duze kontrolirat taj osjecaj.

3 ono sto bi trebali postic je da nakon nekog vremena takvih seksualnih odnosa vi mozete kontrolirat kad će te svršit i td.

Dok kulirate mladoj dami možete svašta radit...oralno je zadovljavat ljubit po tijelu i td.Njoj super a i vi ćete postić svoj cilj.

Kažedu da misionarska poza nije preporucljiva za vjezbanje ovog nego recimo da je partnerica na vama.Ili s guza.
Polozaji jel....

Ova metoda ima svoje ime po nekom uglednom "znanstevniku" (citaj sexsologu) ali mi se sad ned kopat po netu.

Eto ...e sad za dizanje neznam...meni se uvijek digne Smile))))))))))))

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2008. 22:08 
Naslov:  Re: Erektilna disfunkcija?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živ mi ti bio i sto godina tako potentan živio!!!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.06.2008. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
1.Kada počne penetracija a vi napaljeni ko konj i mogli bi odma svršit, fino se skulirajte i izadjite iz nje...odmorite dok vam neprodje feeling i nakon toga nastavite.


Jedini problem s ovime jest to što je i ona napaljena ko svinja i preklinje te da uđeš. U tom slučaju zaboravi daljnje lizanje, maženje i ostalo...

darkmark je napisao/la: ›
3 ono sto bi trebali postic je da nakon nekog vremena takvih seksualnih odnosa vi mozete kontrolirat kad će te svršit i td.


Ovo se većinom i može postići, tzv. odgađanje svršavanja, ali se ovdje javlja jedan sitan problem: hoćeš li uopće više moći svršiti u idućih sat-dva vremena?
Primjerice, ja obično zamišljam nedavnu selidbu profila korisnika i jebem sve po spisku liku koji nam je rekao da ne stavljamo kvote za profile i sranja i onom liku sa 15 Gb profila. Oke, to upali - uvijek, ali više ne mogu ni svršiti... Mislim - erekcija je tu, napaljenost ista - ali neće i neće.

darkmark je napisao/la: ›
Dok kulirate mladoj dami možete svašta radit...oralno je zadovljavat ljubit po tijelu i td.Njoj super a i vi ćete postić svoj cilj.


Ukratko: ona bi ga htjela u sebi.

darkmark je napisao/la: ›
Kažedu da misionarska poza nije preporucljiva za vjezbanje ovog nego recimo da je partnerica na vama.Ili s guza.


Bočno - teško se ljubiti s guza Wink

darkmark je napisao/la: ›
Ova metoda ima svoje ime po nekom uglednom "znanstevniku" (citaj sexsologu) ali mi se sad ned kopat po netu.


Kak' se zove onaj mrakan iz opre - Dr. Dan? Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markisha
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2014. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Gledala sam nedavno jedan talk show na slovenskoj televiziji o tome kako muškarci rijetko odlaze k liječniku, čak i onda kada se stvari pogoršaju.

Jedna od češćih slučajeva je erektilna disfunkcija koje se muškarci obično srame i po tom pitanju poduzimaju samo kupnju lijekova.

Što je erektilna disfunkcija?

Erektilna disfunkcija se definira kao nemogućnost postizanja i održavanja zadovoljavajuće erekcije dovoljno rigidnom da omogući penetraciju i spolno zadovoljstvo oba partnera. U ranije vrijeme umjesto termina erektilna disfunkcija upotrebljavao se termin impotencija. Erektilna disfunkcija je nemogućnost da se dostigne i zadrži erekcija za vrijeme seksualnog čina u najmanje 50 posto puta kroz nekoliko mjeseci. Ovaj je poremećaj obično povezan s tjeskobom pri spolnoj aktivnosti, pretjeranim očekivanjima ili emocionalnim poremećajima. Kraći periodi (sati, dani, pa i tjedni) tijekom kojih se ne može postići erekcija posve su uobičajena pojava i često se vezuju sa općim psihofizičkim stanjem. Nitko ne može biti "spreman" uvijek i svugdje. Međutim, dulji periodi nemogućnosti postizanja (dovoljno kvalitetne) erekcije smatraju se oboljenjem.
Takvo stanje ne smatra se normalnim ni u kojem životnom dobu, te ga je potrebno liječiti. Erektilna disfunkcija je bolest koja, od tzv. nesmrtnih bolesti, najviše utječe na kvalitetu života mnogih muškaraca i njihovih spolnih partnera, narušavajući individualnost i svijest o samome sebi.

Što vi dečki, muškarci a i djevojke, žene ovog foruma mislite o tome, ali i o općem neočuvanju zdravlja muškog roda?
Je li to zaista sram? Ili možda strah?
Sve u svemu zaključak je da može skupo koštati!!!


Ono što je sigurna stvar, nekad je dovoljno samo malo dodatne stimulacije da se muškarcu vrati volja tj. želja za seksom. Puno stvari može utjecati na to da muškarcu nestane želja a s tim se pojavi i erektilna disfunkcija jer u njemu nema nikakva uzbuđenja. Mala stimulacija je kao sto je vec ovdje spomenuto nova cura, probavanje novih stvari ali ono što je meni najviše pomoglo su biljni priravci. Nikakvi lijekovi ni doktori. Bar danas možemo svega i svačega nabaviti i naručiti iz vana a i kod nas. Dugo sam isprobavao koji mi je od tih biljnih pripravaka najbolji i moram reci da uz sve koji se mogu kupit po ljekarnama ili online durasan mi je najbolji. Definitino najbolji biljni pripravak kod nas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2014. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek si se ti nama pohvalio da ne igraš pikado kuhanim špagetima

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: