Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 8:56 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sa forom "udana" pali.
Nikoga ne uvrijediš, a dečki začuđeni: pa kako to?, ali više ništa ne pokušavaju i uvijek su pristojni.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2009. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da, uvijek pitaju "pa kako to?" a ja kazem "ha eto, nismo imali razloga odgadjati..."

hehe Smile a upravo to iz razloga sto neki pojedinci (govorim o pijanim pojedincima uglavnom) znaju biti nasrtljivi i dobacivati fore "ako si zauzeta nisi oduzeta"..e kad si udana onda nema tih fora Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad nisam napisao ništa na ovom forumu ova tema mi ispala na portalu pa rekoh da bacim oko i eto Wink

Problem br.1 normalnu djevojku češ teško naći vani vikendom četvrtkom nebitno, zašto:
- zato što nema normalnih birceva za izaći vani niti diskoklubova
- zato što populacija žena koje su vani u 4 ujutro nije baš moj izbor Wink
problem broj 2. žene obično izlaze u čoporima tj. grupama Wink i sad ako priđemo ja i moji lege grupi cura svatko odma baci neku spiku nula bodova jer netko se mora žrtvovati, jer uvijek u takvoj grupi ima cura koja ili je ono umišljena do ibera ili baš i nije lijepa ( da se tako izrazim Wink ) i sad teško da ćeš pogoditi onu pravu di postoji kemija. Ako pak uletiš sam i odabereš curu legice se osječaju zapostavljeno i ispadaš kreten koji je uletio legici a ne njoj...
problem broj 3. dovoljno sam samouvjeren da uletim ali kad god jesam nakon tri riječi shvatim da postoji problem br1. i mogao bi ja tako unedogled ali bit svega da smo došli do zida djevojke neće priči frajeru koji sjedi recimo sa legom i pije neznam sprite nego će u 90 % slučajeva baciti oko na frajera koji pleše oko nje savija se jer je mrtav pijan i baca glupe fore i ima glupavi pijani smiješak ali je on došao do nje a recimo sviđa joj se frajer koji sjedi za stolom njega će gledati kriomice i praviti ga ljubomornim i da bi ju zapazio e pa mala loša taktika ( bio sam u oba slučaja) Wink i uvijek sam postigao puno više ako sam na podiju polumrtav Wink
zaključci:
1. normalnu djevojku ćeš upoznati na zornici u 6 ujutro u crkvi
2. ili u knjižari
ne oba mjesta ne zalazim Wink
90 % ću upoznati kao legicinu legicu prijateljevu sestru sestričnu mamu ili što god već eto to su razlozi zašto normalan dečko neće prići djevojci barem ne vani
od mene toliko i previše Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakve veze ima izlazak do 4 ujutro?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2009. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerojatno misli na one pijane što su zaboravile di žive il se boje staraca pa neće doma dok se ne otrijezne...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm ajd dobro... neznam kakve to veze ima s icime... no ajde, pretpostavljam da Robert ima neku svoju logiku Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2009. 3:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitaj par puta, ne da mi se objašnjavat, shvatit ćeš što je pisac time htio reć Wink

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aha, logičan zaključak: cure koje su u 4 ujutro vani pale se na pijane dečke Very Happy Very Happy Very Happy

budalaština, nema generaliziranja ni u čemu pa ni u ovom... Al da je pljuga upoznavati se vani - pljuga je:D

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože mili, al sam se načitala koječega!!! Smile
(mada, svaka čast, zanimljivo sročeno. i humoristično, nadasve Smile )

Ispada da vani nema niti normalnih dečki, niti normalnih cura, a sve to kažu oni koji su nekada bili vani (i u 4 ujutro) pa samim tim ni oni nisu normalni! Wink
(ovo, naravno ne mislim osobno, niti uvredljivo Wink )

Mislim, razumijem ja takva razmišljanja, kad X puta doživiš opisane situacije, ali, pustite ljudi generaliziranje na stranu!

Meni osobno je pojam dobrog izlaska naplesati se do jutra i zabaviti se s prijateljima. A ako onda još usput nekoga i upoznam...Smile

E, sad, ako netko izlazi samo i i sključivo s ciljem da bi nekoga "našao/našla" to zna biti problem.

Gotovo sve svoje dečke sam upoznala vani, i gle čuda, svi su bili normalni dečki! No, možda sam ja samo imala više sreće...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): › Bože mili, al sam se načitala koječega!!! Smile
(mada, svaka čast, zanimljivo sročeno. i humoristično, nadasve Smile )

Ispada da vani nema niti normalnih dečki, niti normalnih cura, a sve to kažu oni koji su nekada bili vani (i u 4 ujutro) pa samim tim ni oni nisu normalni! Wink
(ovo, naravno ne mislim osobno, niti uvredljivo Wink )

Mislim, razumijem ja takva razmišljanja, kad X puta doživiš opisane situacije, ali, pustite ljudi generaliziranje na stranu!

Meni osobno je pojam dobrog izlaska naplesati se do jutra i zabaviti se s prijateljima. A ako onda još usput nekoga i upoznam...Smile

E, sad, ako netko izlazi samo i i sključivo s ciljem da bi nekoga "našao/našla" to zna biti problem.

Gotovo sve svoje dečke sam upoznala vani, i gle čuda, svi su bili normalni dečki! No, možda sam ja samo imala više sreće...


Bas pametno... ovdje uvijek neke generalizacije o stvarima u kojima mnogo toga ovisi od situacije do situacije. Ja sam svog decka upoznala vani negdje oko 3 ujutro... (doduse, upoznao nas je netko treci, ali vjerujem da bi i on sam meni prisao... a mozda bi i ja njemu, jer sam poznavala neke ljude iz njegove ekipe) I, gle cuda, normalan je. To sto su neki u nekim pijanim izdanjima naletjeli na neke druge ljude u svojim pijanim izdanjima ne znaci da ne mozes "nekog normalnog" (a bome ne znam ni sto bi ovo trebalo znaciti, mozda je nekom nenormalno ono sto je meni normalno) upoznati i zadrzati...

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Robert13
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne generaliziram ali ako razmišljaš na način da kako si ti dobio tako će i drugi, dobro sad tu opet igra ulogu tvoje samopouzdanje da li vjeruješ da si toliko dobar da je samo tebi dala ili što već... sve je jasno... ja imam dovoljno toga za ponuditi da se jednostavno ne zamaram traženjem cure u 4 ujutro vani po diskoklubovima kafovima ili slično, jednom sam uletio i završio u dugoj vezi koja budimo realni znali smo neće završiti brakom Wink jednom mi je uletila cura i bilo je ok sve dok ju nisam otpilio jer sam bio u vezi i onda mi je okrenula leđa i poljubila prvog koji je naišao heheheheh ali sve u svemu NO WAY da ja ulijećem nepoznatoj djevojci vani eto čisto i jednostavno ne zbog lošeg iskustva ili ne znam razočaranja nego iz praktičnog razloga... meni djevojke ulijeću preko dana i navečer u svakakvim situacijama i to mi je ok... dok je tako ja se ne bunim... Wink pozzz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
juanes11
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2009. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jojjjjj. Stvar j e tako jednostavna i jasna. Ako si komunikativna osoba nece ti biti problem nigdje nikome prići i upoznati nekoga. >To nema veze bilo vani vikendom, na poslu, faxu, putovanju itd. Opće je poznato da se cure uvijek žale. Tipa: " ulecu mi samo neki seljačine", e onda se vi potrudite i uletitle nekome za koga vi mislite da nije seljak. A ne šutiti i čekat neki preveliki zgoditak. Imas jezik i upotrijebi ga. Čitajući ove budalaštine što neki pišu kako se vani ne može nikoga hvalitetnog upoznati takve priče jednostavno to ne drže vodu. Bio pijan ili do 4 -5 ujutro vani ako ti se netko u takvim uvjetima svidi nakon što popričas s osobom uzmes broj ili sl. i bolje je upoznas kasnije. Uostalom vikend i izlazak je mjesto i da dan za zabavu. Većina ih cuga, glupira se , zabavlja, bari itd. Stvarno ne vidim tu nista loše. Istina je takđer da ima i jako puno muskih koji jednostavno nemaju muda prici curi. To je jednostavno njihov gubitak i šta na to reći nego "stidnom đaku prazna torba"--hahha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2010. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cemu toliko kompliciranje

dodjes do cure,u vecini slucajeva je 2-3 recenice dovoljno da skuzis jel zainteresirana i normalna i gotovo

analize i kategoriziranje cura po tom u koliko sati ste ih upoznali i s koliko prijateljica je okruzena je bezveze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): › Cemu toliko kompliciranje

dodjes do cure,u vecini slucajeva je 2-3 recenice dovoljno da skuzis jel zainteresirana i normalna i gotovo

analize i kategoriziranje cura po tom u koliko sati ste ih upoznali i s koliko prijateljica je okruzena je bezveze



točno tako. ja sam upoznala svoga u 3 ujutro, oboje mrtvi pijani, i gle: otada zajedno i super nam je ( već 2 god )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.01.2010. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ću samo reći: Dečki samo naprijed! Nema nećkanja, razmišljanja, planiranja..
Nije ni nama ženama problem napraviti prvi korak,(uglavnom tako i ispadne) ali mi je nekak muževnije i više sexy kad je muškarac taj koji "osvaja" (haha Smile)
Ne znaš ak ne probaš Smile

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: