Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesen uz Osječko! Odlični koncerti! Odlično pivo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adrian je napisao/la: ›
koncert je bio mljac, kiflice su bile mljac, cokolada je bila mljac, pajo se sliko sa ranbom te dobijo njegovu majicu. dakle, ja zadovoljen. jedino sto je kratko trajalo


zaboravio si reci da je i tvoje drustvo bilo mljac ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2005. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Rambo je car

Da skida neke stare dobre stvari i da ih uklapa u svoje - istina je, da je poseban - još više je istina. Ne slusam ga inace, ali ga rado odem vidjeti i cuti na koncert, jer je jedan od onih koji je sasvim "svoj", a takve ljude izuzetno cijenim.
Meni se svidja njegov nacin razmisljanja, njegova prizemljenost i to sto se nikom ne ulizuje, fenomenalno konta stvari iz zivota, spusta ih na pravi i zasluzeni nivo te sve to pretace u rijeci svojih pjesama rugajuci se jednako svakojakim kretenoidima kao i prepametnim lupezima, finim fufama jednako kao i zalupanim primitivkama...

Jedan je Rambo. ;-) Dva su Amadeusa ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2005. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
Jedan je Rambo. ;-) Dva su Amadeusa ;-)


Sveto Dvojstvo, jedan Bog.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2005. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
zaboravio si reci da je i tvoje drustvo bilo mljac ;-)


aukurac. znao sam da sam nesto zaboravio. zaboravio sam da me prate.

drustvo u pajinom mi je uvijek mljac, od studentici i studenata, preko iseljenika do stovane gorepotpisane ministarke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
captain_banana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.10.2005. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iawgoM je napisao/la: ›

debeli to necu komentirati...znam da ga puno ljudi voli i slusa i nek se svatko svojem veselju veseli...al ne mora onda po drugima pljuvat ako samo napisem "da i nije neka njuska zapravo" jer meni uopce nije...



kao što Car reče: predrasude, predrasude! kad bi na tren izvadio glavu iz svoje umišljene i kićenim riječima natrpane guzice shvatio bi koja je Rambo ustvari veličina. on je jedan od rijetkih koji je srušio sve zidove što je politika izgradila među narodom. i ne bi ja možda tako agresivno reagirao, ali tvoj post je bio jedan od onih "ah gle ljudi pišu o Rambu, a pa moram i ja nešt' prisrat' jer mi je dosadno i nema veze što ne znam baš o čem' se radi ali svejedno ću napisati post jer ja volim biti primjećen"...

_________________
Vidoviti Mile: Ko igra counter strike na pc-ju ide u pakao. Ljudi...igre se igraju na konzoli!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

captain_banana je napisao/la: ›
kad bi na tren izvadio glavu iz svoje umišljene i kićenim riječima natrpane guzice shvatio bi koja je Rambo ustvari veličina.


cekaj malo majmune (ovo nije samo zbog avatara)..jel imam ja pravo na neko svoje misljenje ili moram jest ista govna ko i ti?! rekao sam ti da mi se ne svidjaju njegove "pjesme"...ustvari rekao sam da mi se nesto i svidjelo alui mi je u globalu bezvezan i naporan...to je moje misljenje i odjebi dalje s time...

captain_banana je napisao/la: › i ne bi ja možda tako agresivno reagirao, ali tvoj post je bio jedan od onih "ah gle ljudi pišu o Rambu, a pa moram i ja nešt' prisrat' jer mi je dosadno i nema veze što ne znam baš o čem' se radi ali svejedno ću napisati post jer ja volim biti primjećen"...

kao sto rekoh, bio sam i na koncertu njegovom jer sam to htio..da vidim i cujem tog "velikana" kojim je odusevljena siroka narodna masa ukljucujuci i 90% moje ekipe....slusao sam cijele albume i preslusavao, svidjelo mi se svega tri pjesme i zato mislim da si imam pravo dopustiti da komentiram da mi on i nije bas neka njuska da bi mi se isplatilo otici i opet ga cekat do 4 ujutro da bi odradio 5 pjesama i otisao...

dakle: nije da sam "prisro nesto", nije da ne znam bas o cemu se radi, i uopce mi nije cilj biti primjecen..radije bih da me nisi ti npr primjetio jer davis u vrazju mater sa svojim idolom, koji meni, opet po xxxx-ti puta - NIJE NEKA NJUSKA! tocka, amen i ne odgovaram ti vise...

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nekvinda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Lokacija: Istočno od šanka
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 0:13 
Naslov:  Re: Jesen uz Osječko! Odlični koncerti! Odlično pivo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mišlju, rječju, djelom i propustom, jednostavno car.

_________________


Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E meni je zakon bilo oklopno rave kolo u novoj inačici "Jedno te isto" opet je Rambo pokazao da ako se kontaš u glazbu nijedna vrsta bilo glazbe ili muzike ne zvuči loše.
Slažem se da ovo nije mjesto za međusobna prepucavanja, to se može obaviti preko PM-a.
Ljudi opustite se pivo je za pet a upad džaba.
lol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me što ćete pisati poslije Let 3, oni se zasigurno mnogima ne sviđaju. A ja sam oduševljen
Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Zanima me što ćete pisati poslije Let 3, oni se zasigurno mnogima ne sviđaju. A ja sam oduševljen
Cool


mmmmm, let 3...
oni ce isto bit mljac, samo da se kiflice ne moraju nosit cak iz vinkovaca i bice savrseno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2005. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adrian je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la: ›
Zanima me što ćete pisati poslije Let 3, oni se zasigurno mnogima ne sviđaju. A ja sam oduševljen
Cool


mmmmm, let 3...
oni ce isto bit mljac, samo da se kiflice ne moraju nosit cak iz vinkovaca i bice savrseno


Lega oni će donet kifle, samo morat ćeš ih sam vadit iz brnjica hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goge
Post Postano: 15.10.2005. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar precjednik nema službeni svečani doček sa crvenim tepihom u gradu esekera?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Gost"]
zar precjednik nema službeni svečani doček sa crvenim tepihom u gradu esekera?
[/quote]

a, tepih je bio vise zelen, moro sam ja cekat nji, al sve se to svede na isto. uvjek sam fino docekan, samo cinjenica da koncerti u pajinom iz nekog razloga padaju u radne dane uvjek poremeti pripreme za sluzbeni docek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 15.10.2005. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adrian je napisao/la: ›
Gost je napisao/la: ›
zar precjednik nema službeni svečani doček sa crvenim tepihom u gradu esekera?


a, tepih je bio vise zelen, moro sam ja cekat nji, al sve se to svede na isto. uvjek sam fino docekan, samo cinjenica da koncerti u pajinom iz nekog razloga padaju u radne dane uvjek poremeti pripreme za sluzbeni docek


pa trebalo je kao i u zagrebu, napravit blokadu u cijelom gradu samo za vas

Download Poruke   Ocijeni poruku  
adrian
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Glavni grad Republike
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2005. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la: ›
Lega oni će donet kifle, samo morat ćeš ih sam vadit iz brnjica hehehe


nesto me jebe ovaj forum danas, tako da moram ponavljat zadnji post kojeg iz nekog razloga nije primilo. a i ovaj kvote neradi kako treba. dakle, rekoh:

hehe, Zivijooo debeli!

jes to men ucinilo il osiguraci nisu borbasevci? moram pohvalit taj dio organizacije, nije bilo ni jedne pizdarije ko prosle godine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: