Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Out Of Control

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.04.2008. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Valjda ima istine u tome da prvoj ljubavi nema zaborava.

Kako kod koga Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2008. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Valjda ima istine u tome da prvoj ljubavi nema zaborava.

Kako kod koga Very Happy


Ovisi na koji način raskineš vezu s prvom ljubavi.
Ali kada malo bolje razmislim, istinu zboriš, stvarno nema zaborava. Ostaje u sjećanju po dobrom ili lošem.

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2008. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Valjda ima istine u tome da prvoj ljubavi nema zaborava.

Kako kod koga Very Happy


Ovisi na koji način raskineš vezu s prvom ljubavi.
Ali kada malo bolje razmislim, istinu zboriš, stvarno nema zaborava. Ostaje u sjećanju po dobrom ili lošem.


pravo zboriš...ili po dobrom ili po lošem...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): › @1step

Ček sad jel si ti to nedavno prekinila s njim ili? Mislim znam da si imala neku vezu na daljinu...


Ne, Cane, priča oko koje se vrte postovi je vezna za jednu troipolgodišnju vezu koja je okončana na Badnjak 2005. g.
I sad imam vezu na daljinu, ali koja traje 2godine i 4 mjeseca i sretna sam.
Ujedno i nesretna jer se rijetko vidimo.
No, razdvojenost ima svoje prednosti, idem kuda god hoću i s kim god hoću.
A kad smo zajedno: vatromet.


iskreno mislim da je takva veza sranje...tim više si navela razloga zašto ti se baš to sviđa...bit s jednim a dok ga nema radiš tšto te volja...zamisli d ase vjenčate i da zajedno živite ..ajme horora, jel da......iskreno, zbog osobnih loših iskustava s takvim ženskim razmišljanjem to mi se gadi.....i ako ostaneš sama iza 30 i pristaneš na prvog poštenog koji s eponudi neće mi te biti žao jer si to zaslužila.....kako sam alergičan na takvo razmišljanje

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebaju ljudi ostati sa prvomljubavi..osobito ako su dugo bili zajedno...bez ekperimentiranja sa strane..pa nismo džukele majku mu....samo je nezgodno ako nečija prva ljubav nije njemu prva ljubav...

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....samo je nezgodno ako nečija prva ljubav nije njemu prva ljubav...[/quote]

Zanimljivo razmišljanje...uprvo se to i meni dogodilo. Moja prva ljubav je muškarac kojemu ja nisam prva ljubav.I što bih sad trebala raditi ako je povoditi se ovom tvojom tezom da trebamo ostati sa svojom prvom ljubavi?! Od nje neće biti ništa,trebam li sad zauvijek reći DOSTA ljubavi zato što ne mogu biti sa svojom prvom ljubavi!?

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje misljenje je da prva ljubav nemora biti i ljubav necijeg zivota..prva ljubav ce se uvijek pamtit al kad tad upozna se osoba s kojom zelimo biti do kraja zivota..tako bar ja razmisljam sa svojih 16. godina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
....samo je nezgodno ako nečija prva ljubav nije njemu prva ljubav...[/quote]

Zanimljivo razmišljanje...uprvo se to i meni dogodilo. Moja prva ljubav je muškarac kojemu ja nisam prva ljubav.I što bih sad trebala raditi ako je povoditi se ovom tvojom tezom da trebamo ostati sa svojom prvom ljubavi?! Od nje neće biti ništa,trebam li sad zauvijek reći DOSTA ljubavi zato što ne mogu biti sa svojom prvom ljubavi!?



eee pa to je ono....tu je kvaka...onda ti preostaje kao i meni...napraviti kompromis.....kao i njemu...kad nije onako kako treba biti onda ljudi moraju raditi kompromise da bi opstali.....ma nemam ti ja zapravo pojma....nevidim ni za sebe rješenje a kamoli za druge....umoran sam od svega već

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › moje misljenje je da prva ljubav nemora biti i ljubav necijeg zivota..prva ljubav ce se uvijek pamtit al kad tad upozna se osoba s kojom zelimo biti do kraja zivota..tako bar ja razmisljam sa svojih 16. godina


jako pametno za tvojih 16 godina Bravo

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee pa to je ono....tu je kvaka...onda ti preostaje kao i meni...napraviti kompromis.....kao i njemu...kad nije onako kako treba biti onda ljudi moraju raditi kompromise da bi opstali.....ma nemam ti ja zapravo pojma....nevidim ni za sebe rješenje a kamoli za druge....umoran sam od svega već[/quote]

Kako napraviti kompromis u takvoj situaciji? Kompromis je po meni situacija u kojoj netko popusti za opću dobrobit,ili u ovom slučaju za dobrobit ljubavi i njenog opstanka.U mom je slučaju ljubav bila nemoguća pa sam kao "kompromis" napravila nešto za što mi je trebalo puno snage i hrabrosti - okrenula sam se i otišla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da "prva ljubav" nije isto što i prvi dečko/cura ili prva veza...
ljubav je nešto jako duboko...
a ja se zaista nadam da se može više puta u životu voljeti...osjećati tako duboko...
zaista se nadam...
zaista...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mislim da bi se tu stvarno dalo raspravljati..pojmovi poput prve zaljubljenosti i prve ljubavi su vrlo razlicit..mislim da nemozes nekoga istinski zavolit i govorit da ti je on prva ljubav nakon 2,3,4 tjedna veze ako ne i vise..u tom trenutku mozes osjecat ludu zaljubljenost ali mislim da treba puno vise da nekog zavolis na istinski nacin,da ga upoznas da ga znas kao osobu,da postujes njegovo misljenje..da ti njegove mane ne predstavljaju nikakav problem,mislim da volis tek onda kada istinski cjenis svog dragog/dragu kao osobu..e tek onda kad osobu prvi puta zavolis on ti moze ostati u sjecanju kao prva ljubav..ali kako je jednostavno mozda neku osobu zavolit tako je isto i jednostavno uvidjeti da strast nestaje i da mozda niste srodne duse jer s vremenom razlike koje vjerovatno postoje dolaze na vidjelo..misljenja sam da se moze vise puta voljeti u zivotu jer..samo jednom mozes prvi puta voljeti ali to ne znaci da je prva ljubav ujedno i najveca ljubav tvog zivota..prva ljubav se pamti al u ljubavi zivota se uziva..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): › pa mislim da bi se tu stvarno dalo raspravljati..pojmovi poput prve zaljubljenosti i prve ljubavi su vrlo razlicit..mislim da nemozes nekoga istinski zavolit i govorit da ti je on prva ljubav nakon 2,3,4 tjedna veze ako ne i vise..u tom trenutku mozes osjecat ludu zaljubljenost ali mislim da treba puno vise da nekog zavolis na istinski nacin,da ga upoznas da ga znas kao osobu,da postujes njegovo misljenje..da ti njegove mane ne predstavljaju nikakav problem,mislim da volis tek onda kada istinski cjenis svog dragog/dragu kao osobu..e tek onda kad osobu prvi puta zavolis on ti moze ostati u sjecanju kao prva ljubav..ali kako je jednostavno mozda neku osobu zavolit tako je isto i jednostavno uvidjeti da strast nestaje i da mozda niste srodne duse jer s vremenom razlike koje vjerovatno postoje dolaze na vidjelo..misljenja sam da se moze vise puta voljeti u zivotu jer..samo jednom mozes prvi puta voljeti ali to ne znaci da je prva ljubav ujedno i najveca ljubav tvog zivota..prva ljubav se pamti al u ljubavi zivota se uziva..


jesi ti siguran da imaš 16 godina???????
svaka čast!!!! osijek031.com smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2008. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka mu čast...volio bih da sam ja pametan s 32 kolko je on sa 16 Smile

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2008. 8:20 
Naslov:  Re: Out Of Control
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se x puta od svoje 15-e godine na dalje zaljubljivala, ali tek nakon tko zna koliko puta sam pronašla ljubav. Zaljubljenost je nekakva iskra, pogonska energija za vezu, to svi znamo, ali ljubav je nešto što nastaje tek upoznavanjem te osobe, i zajedničkim proživljavanjem i dobrog i lošeg, prihvaćanjem i nečijih nedostataka, i odricanjem i žrtvovanjem, i još sto drugih, manje idiličnih stvari. Ljubav oprašta, daje, gura naprijed, i kad je sve porušeno, gradi ispočetka. Jebi ga, to je tako, da je uvijek lagano, nije, da je idealno, nije, ali da je nešto najbolje što se čovjeku može dogoditi, to je...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: