Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dajte mi da se zajebavam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2008. 8:04 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bob Dylan (born Robert Allen Zimmerman, May 24, 1941) is an American singer-songwriter, author, musician, poet, and, of late, disc jockey who has been a major figure in popular music for five decades. Much of Dylan's most celebrated work dates from the 1960s, when he became an informal chronicler and a reluctant figurehead of American unrest. A number of his songs, such as "Blowin' in the Wind" and "The Times They Are a-Changin'", became anthems of the anti-war and civil rights movements. His most recent studio album, Modern Times, released on August 29, 2006, entered the U.S. album charts at #1, making him, at age sixty five, the oldest living person to top those charts. It was later named Album of the Year by Rolling Stone magazine.

Dylan's early lyrics incorporated politics, social commentary, philosophy and literary influences, defying existing pop music conventions and appealing widely to the counterculture. While expanding and personalizing musical styles, he has shown steadfast devotion to many traditions of American song, from folk and country/blues to gospel, rock and roll and rockabilly, to English, Scottish and Irish folk music, even jazz and swing.

Dylan performs with the guitar, keyboard and harmonica. Backed by a changing lineup of musicians, he has toured steadily since the late 1980s on what has been dubbed the "Never Ending Tour". He has also performed alongside other major artists, such as John Fogerty, The Band, Tom Petty, Joan Baez, George Harrison, The Grateful Dead, Johnny Cash, Willie Nelson, Paul Simon, Eric Clapton, Patti Smith, Emmylou Harris, Bruce Springsteen, U2, The Rolling Stones, Joni Mitchell, Jack White, Merle Haggard, Jeff Lynne, Neil Young, Van Morrison, Ringo Starr and Stevie Nicks. Although his accomplishments as performer and recording artist have been central to his career, his songwriting is generally regarded as his greatest contribution.

Over many years, Dylan has been recognized and honored for his songwriting, performing, and recording. His records have earned Grammy, Golden Globe, and Academy Awards, and he has been inducted into the Rock and Roll Hall of Fame, Nashville Songwriters Hall of Fame and Songwriters Hall of Fame. In 1999, Dylan was included in TIME Magazine's 100 most influential people of the 20th century, and 2004, he was ranked #2 in Rolling Stone magazine's list of "Greatest Artists of All Time", second only to The Beatles. In January 1990, Dylan was made a Commandeur des Arts et des Lettres by French Minister of Culture Jack Lang; in 2000, he was awarded the Polar Music Prize by the Royal Swedish Academy of Music; and in 2007, Dylan was awarded the Prince of Asturias Award in Arts. He has been nominated several times for the Nobel Prize in Literature.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2008. 10:20 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrune, bog te ubijo, pa jer ovo način? Pa zar da mi budemo žrtvena janjad tvoje opsesivno kompulzivne želje za zajebancijom, to je tebe tvoja baba Lepa zajebala i nešto ti izvračala iz mačju utrobu i sad više nema zajebancije na forumu. Svi smo prokleti!!!! Svi ćemo pomrijeti! Kuku lele! Tis Monstrune, lud čoek, al ono zapravo, i kak da mi sad budemo normalni, pa nejde to tak, čoeče mili. Pa bog te ubijo, evo sad ću da razmišljam o tvojoj kletoj sudbini i neće da mi bude dobro, osjećam grdne boli u trbuu, mora da su žganjci proradili. Uh!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2008. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram priznati da je meni ipak dobro došla ova Monstrumova tema...nekako sam neraspoložena, a ono sve nešto ozbiljno..
i jab se zajebavala, i jab, jab, ja! osijek031.com smile
zajebavala, ajebavala, jebavala...uuuuuups! Embarassed
prostakuša jedna... osijek031.com smile


Zadnja promjena: MacaPapucharica; 25.03.2008. 10:26; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2008. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to ti njega puca šunjka s trihinelom koju je jeo za blagdan tucanja jaja

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2008. 10:29 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muflon silovao stado ovaca pa pobjegao policiji

Morao je intervenirati povjerenik kotarske policije Eraldo Minetti da se zaustavi brutalno masovno silovanje u Campu Ligure, u planinama iznad Genove. Tek pošto je primijetio uniformiranog i naoružanog čuvara zakona nepoznati muflon je preskočio ogradu i utekao kroz gudure. Na poprištu, unutar ograde, ostalo je klonulo cijelo stado ovaca na kojima se muflon nemilosrdno iživljavao svu noć.


Čobanin, probuđen blejanjem svog stada, nije se usudio sam suprotstaviti pomahnitalu muflonu, nego je zvao u pomoć policiju. Izvješćujući o tom događaju, City u nacionalnome talijanskome izdanju doslovce piše da je pojava muflona na ligurskoj strani Apenina “rijetka i u ovom slučaju zabrinjavajuća s obzirom na trudnoću dviju ovaca”.

List je, ipak, umirio čitatelje precizirajući da su “obje ovce dale na svijet dva živahna janjčića”. Može se zaključiti da su se i ostale ovce oporavile od neočekivane avanture. Gdje su zbiljske simpatije urednika vjerojatno se da naslutiti po tome što se silovatelj u naslovu definira kao “latin lover muflon”.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2008. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kurčevu ti pičku jebem ispod sise u pola dva svaki dan...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2008. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaaa ta trihinela hara i prema ovoj dvojici

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2008. 11:35 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kornjače (Testudinata,Testudines, ranije i Chelonia) postoje već duže od 250 milijuna godina. Na Zemlji postoji više oko 300 različitih vrsta , od toga su sedam morskih , 180 vrsta živi u slatkoj vodi a ostatak živi na kopnu. Kornjače se ubrajaju u gmazove i bile su na Zemlji još prije nego što su se razvili veliki dinosauri . Sposobnost prilagođavanja kornjača, čiji su najbliži srodnici krokodili i ptice, osigurala im je postojanje do današnjih dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2008. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2008. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Zadnja promjena: Circa; 25.03.2008. 11:44; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2008. 11:41 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jenjivci (Folivora) su vrlo stari podred krezubica (Pilosa) a srodni su s mravojedima i pasancima. Poznato je pet recentnih vrsta koje se dijele na dvije porodice, dvoprstih (Megalonychidae) i troprstih ljenivaca (Bradypodidae). Pored recentnih, postojao je još i cijeli niz vrsta golemih ljenjivaca koji su izumrli.

Životni prostor [uredi]

Ljenivci nastanjuju isključivo krošnje stabala tropskih kišnih šuma Srednje Amerike i područja Amazonije pa do južnih područja Brazila.

Građa tijela [uredi]

Životinje dosižu dužinu tijela od najmanje pola metra i težinu do 5 kg, dok dvoprsti mogu težiti i do devet kilograma.

Prednji udovi su im duži od stražnjih, što je kod troprstih izraženije nego kod dvoprstih ljenivaca. Kao što govore njihovi nazivi, razlikuju se brojem prstiju na prednjim udovima. Na stražnjim, obje porodice imaju tri prsta, tako da ovo razlikovanje može dovesti do zabune. Prsti i prednjih i stražnjih udova završavaju snažnim i dugim kandžama oblikovanim poput srpova. Podlaktice su im dulje od nadlaktica i tako prilagodljive da se ni ne moraju okretati kako bi sa grana skinuli lišće. Stražnje noge su im kratke.

Ljenivci su najsporiji sisavci na Zemlji. Najveća brzina kojom se ljenjivac kreće je 1.5 m u 1 minuti. Na tlu ne može uspravno stajati, već se povlači pomoću kandži.

Umjesto sedan, kao što imaju drugi sisavci, troprsti ljenivac ima devet vratnih pršljenova. To im omogućava veću pokretljivost glave (može ju okrenuti do 270°). Za razliku od vrata, glava im je kratka a lice okruglasto. Malene oči su vrlo razmaknute, okrugli nos nije istaknut, a uške su se sasvim povukle.

Krzno se sastoji od dva sloja: unutrašnji je kratak i vrlo gust, dok su duge dlake koje čine vanjski sloj krzna slamaste i imaju neobične vrlo tanke uzdužne žljebove. Rep im je batrljak ili ga uopće nemaju. Smjer rasta dlake im je obrnut od drugih sisavaca i ide od sredine trbuha prema leđima. Kako cijeli život provode viseći na granama, takav rast krzna omogućuje bolje otjecanje vode s njih.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2008. 11:42 
Naslov:  Re: Dajte mi da se zajebavam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: