Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ane... (anoreksija)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2008. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Ja sam lijepa i debela. Ma, baš mi je lijepo. Žalim te djevojčice!


A ti si ona iz reklame za karlovacko.... osijek031.com smile

Gluposti ...neznam curu koja je debela a da je sretna zbog toga sto je debela....


Dragi Darkmark, ja volim biti sarkastična, a ti mene pronađi u Poziranju pa ćeš vidjeti da sam baš divna i krasna.
I zaista sve ovisi o mentalnom sklopu, može se biti i ovakav i onakav, pa ipak sretan. Ne možemo svi biti savršeni.
Tux, ti si osoba i pol, zaista zrelo razmišljaš.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Ja sam lijepa i debela. Ma, baš mi je lijepo. Žalim te djevojčice!


A ti si ona iz reklame za karlovacko.... osijek031.com smile

Gluposti ...neznam curu koja je debela a da je sretna zbog toga sto je debela....


Dragi Darkmark, ja volim biti sarkastična, a ti mene pronađi u Poziranju pa ćeš vidjeti da sam baš divna i krasna.
I zaista sve ovisi o mentalnom sklopu, može se biti i ovakav i onakav, pa ipak sretan. Ne možemo svi biti savršeni.
Tux, ti si osoba i pol, zaista zrelo razmišljaš.


Ma znam zato sam i htjeo da kazes svoje pravo misljenje Wink

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2008. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam... što reči tim djevojkama? ne razumijem i gotovo... ja bih plakala kad bi se vidjela takvu mršavu u ogledalu, bolest... brrrr! bolje da vježbaju i zdravo se hrane (kao i svi koji normalno razmišljaju i brinu o sebi i zdravlju) nego da cijeli dan razmišljaju koji minimum hrane smiju pojesti, to i više vremena oduzima, one su sve u tome... mislim kome se one žele svidjeti?...

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MF
Offline
Avatar

Ukupno postova: 120
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2008. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › ne znam... što reči tim djevojkama? ne razumijem i gotovo... ja bih plakala kad bi se vidjela takvu mršavu u ogledalu, bolest... brrrr! bolje da vježbaju i zdravo se hrane (kao i svi koji normalno razmišljaju i brinu o sebi i zdravlju) nego da cijeli dan razmišljaju koji minimum hrane smiju pojesti, to i više vremena oduzima, one su sve u tome... mislim kome se one žele svidjeti?...


sebi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2008. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ne znam...ne znam kako reagirati ako je to stvarno bolest... niti da li postoji kakva razlika između bolesti i glupačica koje si tko zna što utuve u lubanju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2008. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
pa upravo u tome i je problem...previse je fotografija reklama naslovnica sa "savrsenim" zenama koje su dotjerane u fotoshopu..stvara se losa slika..upravo se sjetih reklame(neznam tocno koje) sa janicom kostelic,uopce ne lici na sebe koliko su je "uljepsali"

a jadne glupe curice pomisle da je to stvarnost...

poznam neke ljude koji su ne rubu anoreksije,i moram reći da nije lako ni njima ni ljudima oko njih koji ih gledaju...
ti ljudi jednostavno nisu zadovoljni sobom i svojim životom i puni su kompleksa manje vrijednosti, i tako to sve počinje...
misle da će im biti bolje ako smršave, a kad smršave, toliko se oko toga vesele da zaborave na sve drugo i jedina stvar na koju misle je hrana, tj. kako ju izbjeći....
žalim takve ljude i toplo se nadam da će svakome od njih obitelj na vrijeme uočiti problem...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citam ovo i ne vjerujem. Je one su iskompleksirane do bola, u zivotu im fali ljubavi, paznje pa zbog manjka toga hoce privuci paznju na sebe.
Danas ako imas 2kile viska odma ti kazu ej udebljala si se, kao da sam se udebljala 15kila. Nije ni cudo sto su cure tako opterecene dobro ima i muskih isto.
Znam po sebi, jer imam 8 kila manjka nego sto bih trebala ak racunas visinu i tezinu i kad dobijem 2 kile (koje su dobro dosle) to cure koje su opterecene odma primjete, a udebljala si se ko da su jedva cekale. a one sve od reda stapovi.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bully_tia
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.07.2008. 4:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Te cure su bolesne!!!!!!!!! Sazalili biste se nad nekim ozbiljnim bolestima a njih vrijedate! To su posljedice trauma iz djetinjstva, depresije, nedostatka necega u zivotu, nezadovoljstva... To je opsjednutost i ozbiljna BOLEST koja je isto tako smrtna kao i bilo koja druga. Moze se lijeciti ali ne uvijek uspjesno. Anoreksija i bulimija nije to sto vi mislite. "Joj zelim smrsavit i bit anoreksicna!" Cure koje imaju stvarno poremecaj u prehrani, nisu to birale. Iskrivi im se misljenje o sebi i o drugima. To je psihicka bolest koja se mora lijeciti. I mislim da nije lijepo od nekih vas sto ih tako ismijavate. Treba znati razliku izmedu djevojcica koje su na dijeti i koje glume da su anoreksicarke i cilj im je to postati i onih djevojka koje su bolesne i treba im pomoc. Nadite par blogova, istinskih anoreksicarka ili bulimicarka, i rasplakat cete se, a ne smijati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2008. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su prije par godina dijagnosticirali anoreksiju, a nikad se nisam brinula za težinu! nisam ni primjetila da ništa ne jedem..deprica je gadna stvar!

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bully_tia je napisao/la: ›
... To je opsjednutost i ozbiljna BOLEST koja je isto tako smrtna kao i bilo koja druga. Moze se lijeciti ali ne uvijek uspjesno. Anoreksija i bulimija nije to sto vi mislite. "Joj zelim smrsavit i bit anoreksicna!" Cure koje imaju stvarno poremecaj u prehrani, nisu to birale. Iskrivi im se misljenje o sebi i o drugima. To je psihicka bolest koja se mora lijeciti. I mislim da nije lijepo od nekih vas sto ih tako ismijavate. Treba znati razliku izmedu djevojcica koje su na dijeti i koje glume da su anoreksicarke i cilj im je to postati i onih djevojka koje su bolesne i treba im pomoc.

Potpisujem..
Bravo

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2008. 23:04 
Naslov:  Re: Ane... (anoreksija)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U srednjoj školi sam imala frendicu koja se godinama borila s anoreksijom.Ljudi često krivo misle da anoreksičarke gladuju zato da budu mršave jer nas bombardiraju zgodnim i vitkom curama s reklama i sl. nelad je samo riječ o potrebi da kontrolirate stvari koje se ne mogu kontrolirati,da si namećete sulude ciljeve koje je nemoguće dostići,kao što je bio slučaj s mojom frendicom.Jednostavno je riječ o osjećaju da imaš stvar u svojim rukama, da si nametneš bitku sa samim sobom i igraš tu igru u kojoj isto tako sam izmišljaš pravila. Sjećam se da je jednom za ručak pojela 10 boboica grožđa pa je nakon toga dva sata trčala s psom da "potroši silne kalorije". Imala je i par epizoda da je bila pred smrt,ljubičasta usta,plavi nokti,na infuzijama,užas!! Na sreću, pobjedila je bolest,završila strojarstavo i danas radi kao asistent na zrakoplovstvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tornado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.07.2008. 7:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kaže mi mama koja je ovaj vikend bila u posjetu u bolnici,da su doveli jednu curu na odjel i da su je jedva spasili,to je strašno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2011. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anoreksične osobe su sretne koliko su teške.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: