Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Germanwings slijeće u petak!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 14:36 
Naslov:  Germanwings slijeće u petak!
14.03.2008. 17:20
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi redoviti međunarodni let Germanwingsa koji će povezati Koeln/Bonn i Osijek dogodit će se u petak 14. ožujka 2008. godine!

Zračna luka Osijek sa zadovoljstvom objavljuje da će prvi zrakoplov njemačke low cost zrakoplovne kompanije Germanwings sletjeti u 17:20 sati, a ponovno polijetanje predviđeno je 35 minuta kasnije, u 17:55 sati.

Prve će putnike, uz djelatnike Zračne luke Osijek, dočekati i pripadnici sedme sile, koji su pozvani kako bi ovjekovječili ovaj događaj, bitan za osječku Zračnu luku, ali i za sam grad Osijek i njegove stanovnike, pa i za cijelu regiju.

Poseban je naglasak i na prvom odlazećem redovitom međunarodnom letu iz Osijeka, prije kojega će se odviti svečano presijecanje vrpce te ispraćaj putnika u zrakoplov.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›

...koji su pozvani kako bi ovjekovječili ovaj događaj, bitan za osječku Zračnu luku, ali i za sam grad Osijek i njegove stanovnike, pa i za cijelu regiju.



... dakako i za cijeli svijet, pa čak i europu! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2008. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stanovnici Nemetina, Klise, Sarvaša, Bobote i Trpinje bit ce odusevljeni! Smile
Na stranu sala, napokon da se i iz Osijeka moze krenut prema svijetu bez velikog gambanja...
Jos kad bude i direkt veza za London...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
Nandino je napisao/la: ›

...koji su pozvani kako bi ovjekovječili ovaj događaj, bitan za osječku Zračnu luku, ali i za sam grad Osijek i njegove stanovnike, pa i za cijelu regiju.



... dakako i za cijeli svijet, pa čak i europu! Smile

upravo tako, napokon i europa može direktno u osijek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2008. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad kad anto krene u bijeli svijet... ic maj spešl pležr tu sej det ajm from osijek end det ajm fluent in ingliš lengvidž. aj ken anderstend vot ju sej

kreveljanu na stranu, jel se znaju cijene do švabije??

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
sad kad anto krene u bijeli svijet... ic maj spešl pležr tu sej det ajm from osijek end det ajm fluent in ingliš lengvidž. aj ken anderstend vot ju sej

kreveljanu na stranu, jel se znaju cijene do švabije??


Ja neću s Antom u avion, osim ako se ne radi o onom ruskom Antonovu, inače nećemo nikad poletjeti.

A cijene? Pričalo se o nekih 30-ak eura. Sad kad je tank goriva 400-tinjak kuna, a cestarina do lažne metropole 88 kuna, i nije tako puno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Niti jedan plakatic, a ne da pricamo o "jumbo plakatima", nista, nula.... jedna velika NULA za informiranje potencijalnih putnika.
Ne znam kakva je situacija u gradu sto se tice turistickih agencija, da li imaju kakve "motivatore" da prodaju karte, ali generalno govoreci jedna velika 0!!!!!

Mislim da ovak nacin reklame, nece nista dobro donijeti gradjanima Osijeka i blize i dalje okolice jer Germanwings bude jako brzo ukinio tu liniju ako nema putnika. Oni sigurno nece letjeti za Osijek ako bude 30tak putnika!!!!!!

Moja prognoza, ako se nastavi ovakav trend oglasavanja, linija se ukida 1.6.2008. Embarassed

Samo me zanima tko ce biti kriv za taj debakl?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2008. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sa dočekom aviona me podsjeća na socijalistička dočekivanja zaslužnih velikana naših naroda,te otvaranje kojekavih građevina...nadam se da će ovom zgodom djelatnici aerodroma okupljenoj svjetini podijeliti njemačke zastavice ili one sa logoom avio kompanije, ne bi li sve bilo lijepo i svečano....šalu na stranu, ipak je to značajan događaj za naš grad i regiju...predlažem da naš gradonačelnik pohrli u suret avionu dok ovaj još rula po pisti

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2008. 0:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ko će presjecat vrpcu, male pionirke ili Anto?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.03.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije 20 godina se otvorio aerodrom. avioni su redovno vozili do zagreba, splita, dubrovnika, pule ... cijene su bile prihvatljive. vozili smo se u velikim DC9 avionima na mlazni pogon.

danas se veselimo nekoj low coast kompaniji koja ce nas za relativno jeftine pare odvesti u Koeln ? sta cu tamo ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2008. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
prije 20 godina se otvorio aerodrom. avioni su redovno vozili do zagreba, splita, dubrovnika, pule ... cijene su bile prihvatljive. vozili smo se u velikim DC9 avionima na mlazni pogon.

danas se veselimo nekoj low coast kompaniji koja ce nas za relativno jeftine pare odvesti u Koeln ? sta cu tamo ?

ma imaš pravo! bolje bi bilo da uvedu redovitu liniju od Klise do sportskog aerodroma na čepinskoj cesti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2008. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
prije 20 godina se otvorio aerodrom. avioni su redovno vozili do zagreba, splita, dubrovnika, pule ... cijene su bile prihvatljive. vozili smo se u velikim DC9 avionima na mlazni pogon.

danas se veselimo nekoj low coast kompaniji koja ce nas za relativno jeftine pare odvesti u Koeln ? sta cu tamo ?

ma imaš pravo! bolje bi bilo da uvedu redovitu liniju od Klise do sportskog aerodroma na čepinskoj cesti!


"Koeln? Što ću tamo?" - nešto smiješnije nisam dugo pročitao. Pa da, i ja bih radije u Split, Zagreb i Pulu nego u Koeln, taj fenomenalni njemački grad prepun studenata, kulturnih i zabavnih sadržaja, u blizini još 10-ak zanimljivih mjesta, ni Amsterdam nije daleko. Zaista, što ću tamo, kad se mogu diviti divljoj gradnji i kaosu Zagreba, betonu Splita, brodogradilištima Pule.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lego
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: Na posao idem pjeske.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2008. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivi bili pa vidili...kak' se veli,kaj ne?
Do Plesa i nazad 350 kn za gorivo,176 za cestarinu,48 za stajanja s kavicom,sokicima i pisanjem.Prekjucer sam vozio punicu.Idem pronaci kakvu informaciju o cijenama leta...hehehe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lego
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Lokacija: Na posao idem pjeske.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2008. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E,zaboravio sam napisati da su prva tri sata parkiranja po 15kn sat,a nadalje po tri kune...
Sto sve kad se zbroji...laganih 600kunica za doci do Plesa i nazad...u Osijek,dakako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2008. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaletiš se do Koelna malo. Nađeš si neki hostel za 10-15 eura noćenje. Upoznaš malo Švabice i ostale strankinje koje su se tamo udomaćile. Ako te odjebu odeš do crvene četvrti i prođeš jeftinije neg u Mađi...Twisted Evil

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: