Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Benašić upozorava na moguću izbornu prijevaru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.03.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
naravno da nije njegovo djelo ali je neizbježno da će zasluge pripisati sebi,biti ću iskreno jako razočarana ako se danas pokaže da su ljudi opet izabrali MRAK...

O tome ti ja i pričam...
Ljudi ce opet izabrat isto govno, pa za godinu dana opet i tako u nedogled...
A to me smeta, ne zato što sam, kako kažeš, pičkica, vec upravo zato sto razmisljam o buducnosti svoje djece danas-sutra...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.03.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok lega,onda se kontamo Smile
Ja se još ipak nadam da ću nešto lijepo čuti večeras kad budu prvi neslužbeni rezultati,ako ipak ne, nema mjesta pesimizmu,za godinu dana će valjda "progledati" oni koji do sada nisu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2008. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
naravno da nije njegovo djelo ali je neizbježno da će zasluge pripisati sebi,biti ću iskreno jako razočarana ako se danas pokaže da su ljudi opet izabrali MRAK...

O tome ti ja i pričam...
Ljudi ce opet izabrat isto govno, pa za godinu dana opet i tako u nedogled...
A to me smeta, ne zato što sam, kako kažeš, pičkica, vec upravo zato sto razmisljam o buducnosti svoje djece danas-sutra...


Čovječe, ipak se malo pretjeruje u pesimizmu. Utjecaj gradske vlasti na život pojedinca puno je manji nego što ljudi vole pričati, zapravo više vole alibi za vlastite probleme. Zamisli da ti je gradonačelnik epohalni lopov i upropaštavač svega građanskog Bandić, ili onaj netko u Splitu, simbolu višestoljetnog egzodusa. Izbori su opet za godinu dana, neće se ništa strašno dogoditi, osim što će Đapić, ako pobijedi, još pokrasti pokoji milijun, koji, budimo realni, ljudi ne bi ni primijetili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel se dogodila ? Sta kaze posten coek ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2008. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Sta kaze posten coek ?

Posten coek skupio manje glasova od Borasa...
Nakon godina vlasti HSLS-a u Osijeku, pali su na vrlo niske grane...
Posten coek podnio ostavku...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Sta kaze posten coek ?

Posten coek skupio manje glasova od Borasa...
Nakon godina vlasti HSLS-a u Osijeku, pali su na vrlo niske grane...
Posten coek podnio ostavku...


Pi*ka. Kako je mogao ostaviti stranku u ovom teskom trenutku !? Mogao je barem 'konsolidirati' stranku ! Sta bi bilo da je djapone podnio ostavku posle nac izbora, a ? a ?? Bi qrac dobio sad izbore! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ljudi to su gluposti ne mogu se lazirati izbori. Ja sam radila na izborima. Grupe ili timovi se slazu tako da od svake stranke bude po jedan clan. Kod mene je bilo ovako: 1 HDZ, 1 HSLS, 1 HSU, 1 SDP 1 HDSSB predsjednik birackog odbora ne smije biti clan niti jedne stranke kao i podpredsjednik.
Ne smijemo pricati o politici, ne smijemo imati nikakva obiljezja stranke, cilj nam je korektno odraditi izbore bez ni jedne greske jer kad se nose rezultati u opcinu mora biti sve bezprijekorno cisto.
Zna se tocan broj listica koji se zapreme, onda vazcih listica pa ne vazecih listica, mora se pisati zapisnik koji na kraju svi potpisujemo, pa nije nikom u interesu da se pokusa nesto varati ili sl. Benasic se hvatao za slamku kad je to izjavio, ne znam valjda je mislio kako ce građani reci ...o vidi ovog postenog... pa glasati za njih.
Odgovorno vam kazem da je nemoguce lazirati izbore a da barem negdje ne procuri da je bilo nekih nepravilnosti.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Ma ljudi to su gluposti ne mogu se lazirati izbori. Ja sam radila na izborima. Grupe ili timovi se slazu tako da od svake stranke bude po jedan clan. Kod mene je bilo ovako: 1 HDZ, 1 HSLS, 1 HSU, 1 SDP 1 HDSSB predsjednik birackog odbora ne smije biti clan niti jedne stranke kao i podpredsjednik.
Ne smijemo pricati o politici, ne smijemo imati nikakva obiljezja stranke, cilj nam je korektno odraditi izbore bez ni jedne greske jer kad se nose rezultati u opcinu mora biti sve bezprijekorno cisto.
Zna se tocan broj listica koji se zapreme, onda vazcih listica pa ne vazecih listica, mora se pisati zapisnik koji na kraju svi potpisujemo, pa nije nikom u interesu da se pokusa nesto varati ili sl. Benasic se hvatao za slamku kad je to izjavio, ne znam valjda je mislio kako ce građani reci ...o vidi ovog postenog... pa glasati za njih.
Odgovorno vam kazem da je nemoguce lazirati izbore a da barem negdje ne procuri da je bilo nekih nepravilnosti.


Odakle si ti došla sa ovako bogatim iskustvom? Ne mogu se lažirati izbori? Pa jel ti čitaš novine, ili pratiš internet? Svaki mjesec negdje se lažiraju izbori, u većoj ili manjoj mjeri. Što će nam promatrači, ako je sve tako sigurno? Odakle glasovi mrtvih, npr.? Znaš li ti nešto o problemu biračkih spiskova? DIP-a, i tko u njemu sjedi?

Ne smije pasti kontrola izbora u Hrvatskoj, nismo još spremni. Prijevara bi se dogodila drugi dan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.03.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ja ni rekla da nisam za promatrace, mi smo imali 2 djevojke koj su pratile sto smo mi radili. Znam da se stalno negdje laziraju izbori al kod nas ne.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
Znam da se stalno negdje laziraju izbori al kod nas ne.

Kod nas? Misliš u odboru gdje si ti bila, u Osijeku ili u Hrvatskoj?
Zašto je onda na prošlim izborima u studenom opet bilo problema s mrtvim biračima?
A i kako pojašnjavaš da se u sat vremena broj birača digao za oko 10 posto?
I samo još jedna sitnica, kako je HSP proglasio pobjedu oko 21 sata, kada je bilo obavljeno tek pedesetak posto biračkih mjesta?
Meni su to sumnjive stvari, međutim, možda me samo perja paranoja.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kyoto
Offline
Ukupno postova: 80
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.03.2008. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Sta kaze posten coek ?

Posten coek skupio manje glasova od Borasa...
Nakon godina vlasti HSLS-a u Osijeku, pali su na vrlo niske grane...
Posten coek podnio ostavku...

Pi*ka. Kako je mogao ostaviti stranku u ovom teskom trenutku !? Mogao je barem 'konsolidirati' stranku ! Sta bi bilo da je djapone podnio ostavku posle nac izbora, a ? a ?? Bi qrac dobio sad izbore! osijek031.com smile

HSLS 385 glasova...pa morao je čovjek dati ostavku kad očigledno članovi te stranke nisu uvjerili ni svoje obitelji da za njih glasaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.03.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kyoto je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Sta kaze posten coek ?

Posten coek skupio manje glasova od Borasa...
Nakon godina vlasti HSLS-a u Osijeku, pali su na vrlo niske grane...
Posten coek podnio ostavku...

Pi*ka. Kako je mogao ostaviti stranku u ovom teskom trenutku !? Mogao je barem 'konsolidirati' stranku ! Sta bi bilo da je djapone podnio ostavku posle nac izbora, a ? a ?? Bi qrac dobio sad izbore! osijek031.com smile

HSLS 385 glasova...pa morao je čovjek dati ostavku kad očigledno članovi te stranke nisu uvjerili ni svoje obitelji da za njih glasaju

Zvonimiv Bovas prejebo HSLS...
Eto ti od grada u kojemu je HSLS vladao godinama, do najnizih grana za HSLS...
Nije jadan posten covjek kriv, zatekla ga Kramariceva ostavstina, a nije bio spreman na vruc krumpir...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: