Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Besplatno u kino!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2008. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina, nije problem u 20kn, nego u mentalitetu.

20kn je ocito premalo novaca za kino ulaznicu. Kad budu dosli "multiplexi", onda ce za 40 kuna dvorane biti pune, zvuk ce biti bolji, sjedalice udobnije, a kokice i spice ukusnije. I nitko se nece buniti ni za sto. Tada ce sve biti savrseno, jer za 40kn mora biti savrseno, tja tko je lud osjecati se jeftinom budalom koja daje 40kn za nesto sto nije ni manje ni vise nego - savrseno.

Mentalitet, my dear Watson...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2008. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, 20kn za kino je puno?! Ali nije puno 15kn za cigarete svaki dan, nije puno 30kn za neki junk-food meni u McDonaldsu. Nije puno za neke super in patike od Nike dati 700-800kn ili za neku krpicu od jebenih zagađivača okoliša Bennetona?
Kino je doživljaj, i nije isto pogledati film kod kuće na tv-u ili na ogromnom widescreenu u kinu.
Bože sačuvaj, ova današnja mladež, ma užasi promiskuiteta!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2008. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina... kada je u pitanju subotnji provod i uništavanje u alkoholu, kada su u pitanju cigarete kada su u pitanju neke patike super marke da bi se vidjelo da nosite marku patika... onda to nije puno... zašto ne baciti u vjetar 100 kn na jednu subotu samo zato da bi se napio... a ne da Bog da slučajno daš 60 kn za izlazak sa curom u kino i cugu poslije... pa dajte ljudi... ovo je stvarno strašno šta se događa danas...

Da ne bi bilo kako samo serem po drugima, ja sam jedan od ljudi koje sam naveo koji ostavljaju subotom po 100 kn u razno raznim klubovima, ali opet ne kukam za 20 kn što bih platio ulaznicu u kino... Mislim kako je to sasvim realna cijena za kino... čak i možda mal s obzirom na troškove uzdržavanja kino dvorane...

Ja ne idem u kino zato što me to ne zanima... ako bude neki film koji me zanima odem... i nikada mi nije bio problem izvaditi 30 kn za ulaznicu i kokice...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: