Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hotel Mursa: Festival Indije - multimedijalni program na temu "Ja i moje!"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rudi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2008. 22:32 
Naslov:  Hotel Mursa: Festival Indije - multimedijalni program na tem
16.02.2008. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centar za vedske studije Osijek (Ul. Hrv. republike 41/2) organizira u subotu 16. veljače 2008. u maloj dvorani na drugom katu hotela "Mursa" (Kašićeva 2A, Osijek) javni program za građanstvo grada Osijeka i okolice.

Početak je u 18:00 sati.

Program je multimedijalnog tipa, a sastoji se od bhajana (bađana) - duhovne glazbe Indije svirane na originalnim instrumentima, predavanja Siddhi-sadhana dase (Stipe Mandić) na temu "Ja i moje", video projekcije kratkih filmova u produkciji Dalibora Marića iz Pule pod naslovom "Jedan dan u životu dostavljača" (video je prikazan i potpuno besplatno distribuiran diljem Hrvatske u CVS centrima, nedavno je prikazan u hrvatskom konzulatu u Mumbaiju, Indija, te jednom od najbogatijih ljudi Indije. U videu sudjeluju Barbara Vicković iz "Zabranjene ljubavi", hrvatska glazbenica Suzana Horvat te nekolicina poznatih osoba iz javnog života).

Nakon ove ponude slijedi degustacija ukusnih vegetarijanskih specijaliteta (njam!) Very Happy i to sve za 25,00 kuna i nešto vašeg slobodnog vremena.

Za sve obavijesti oko programa obratite s na telefon: 031/ 627 029, 091/ 791 21 05, ili e-mail: [email protected]

Dobrodošli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: