Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Imovinske kartice, pogledajte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 0:00 
Naslov:  Re: Jeb*te im majke uzduž i popreko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Puno je lakše napisati ovakav post, nego postići nešto od gore crvenog napisanog.


e viš majstore tu si se zajebo, za pisanje ovakvog posta ma koliko šarlatanski, neuko i primitivno bio napisan treba malo truda
Ma svaka čast na trudu, nemam ja ništa protiv tebe lega, nego ovakva i slične teme se vuku godinama i to ne po forumima, nego i novinama!
Ja sam isto za pravdu i sve ostalo, ali isto tako sam shvatio da to neću postići pisanjem ovakvog posta!
Isto tako moraš biti svjestan jedne stvari a to je:

1) Ovoj državi trebaju promjene (toga si več svjestan)

2) Svi su toga svjesni

3) Za promjene kakve ovoj državi trebaju, treba imat muda

4) Kad bi došlo do promjena, građani bi popizdili zato što se njihova hedonistička koncepcija života promjenila i više nebi bilo toliko zajebancije

5) Političari svih stanaka su svjesni onoga pod 4) , i zbog toga nežele raditi promjene kako im nebi pao rejting

Zaključak priče:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

E zbog toga sam pisao ono gore što sam pisao! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›

4) Kad bi došlo do promjena, građani bi popizdili zato što se njihova hedonistička koncepcija života promjenila i više nebi bilo toliko zajebancije


Hedonistička koncepcija? Onaj umirovljenik koji prekopava kontejnere jebeno uživa u životu.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 0:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovakve i slične teme će se vuć po svim medijima još godinama dok se ne shvati da nas se sustavno pljačka i da nam se sustavno mažu oči IMOVINSKIM KARTICAMA i sličnim kretenizmima, zato sam i stavio ovo da se vidi da im nije teško platit kruh po 7 kuna, a nekome je, da je prosječna plaća od 4500kn golo govno i laž, ima tamo popis svih namještenika u vladi pa si pogledaj i izračunaj koilko oni pokrivaju onih jadnika sa plaćom od 2000kn da bi ispalo 4500kn prosijek
neko nema za crnu kiflu a neko ima PRIJAVLJENO (što znači da garant još tolko ima ne ptijavljeno i prepisano na djecu, rođake, susjede, odvjetnike) pokretnine u milijonima i po 5 stanova i štatijasveneznam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 7:27 
Naslov:  Re: Jeb*te im majke uzduž i popreko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa Monstrumom se slažem u potpunosti. Šta su političari toliko postigli u ovoj državi da mogu tako lagodno živjeti? Mene to zanima. Glavno da se putuje po cijelom svijetu i rukuje sa istim takvim gnjidama. Pola ovog foruma ima ili će imati titule kao i oni, pa ne vidim da smo se baš omastili parama ili pustili škembice od svetog nerada (čitaj;: sjedenja, dizanja ručica i čitanja Playboya ispod zastupničke klupice). I od malo para se može lijepo živjeti, ja sam živi dokaz. Ali, opće je poznato da bogati, a tu pripadaju i naši političari samo skupljaju pare na hrpicu. Izgleda da su zaboravili da su i oni nekad vjerojatno bili jazavci na studentskom ugovoru... Ja ne želim biti kao oni, ne bih se mogla pogledati u ogledalu. A kad se osvrnete, možete vidjeti da oni propadaju naočigled. Ili se debljaju ko mrcine, ili piju ili opet gube nekadašnji izgled brzinom svjetlosti. Za što? Za kurac!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 8:30 
Naslov:  Re: Jeb*te im majke uzduž i popreko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
ljubomoran nisam ali sam jako ljut na nepravdu koja se dešava iz dana u dan, dok drugi skapavaju od gladi i rade kao crnci neko sjedi i drka kurac i prima masne pare, ima 5 nekretnina prikazanih i pitajboga koliko ne prikazanih, i umjesto da se nešto napravi za dobrobit ove države kako bi svima bilo bolje i dalje se drka kurac i gleda di se može bolje ukrast
Very Happy



Tako je! Nije mi jasno kako netko može podržavati te kriminalce, i glasati za njih.

Kako netko ne razumije da se tu ne radi o zavisti nego o ogorčenosti, jer ono što oni imaju - uzeli su od nas. Tvornice zbog kojih smo ostali na ulicama unovčili su sebi, zdravstvo su pokrali i sjebali, a kad se netko od njih razboli liječi se po Švicarskoj i Americi, neće on tu kod nekog dr. Prcića valjda... Školstvo su srozali i pljačkali nas na knjigama za djecu nezapamćeno, a njihova se djeca školuju po inozemstvu, neće oni valjda s običnim smrtnicima u školu, da poderu odjeću na ivericu od stolice i klupe, ili da im sa plafona kaplje po glavi.... Mogla bih nabrajati do prekosutra, ali to je tema koju izbjegavam, i dok god ima onih koji po defaultu glasaju za njih a ne znaju ni sami zašto, njima će biti dobro i sve bolje. Ako treba namjestit će se i izbori, i podijeliti vlast, nije problem, za par godina kopanja nosa debela doživotna mirovina, a nekome za 40 godina rada - kopanje po konteinerima doživotno.

Monsić, evo ti svi kikirikići koje imam, ne daj se ti zajebavat!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ma svaka čast na trudu, nemam ja ništa protiv tebe lega, nego ovakva i slične teme se vuku godinama i to ne po forumima, nego i novinama!
Ja sam isto za pravdu i sve ostalo, ali isto tako sam shvatio da to neću postići pisanjem ovakvog posta!
Isto tako moraš biti svjestan jedne stvari a to je:

1) Ovoj državi trebaju promjene (toga si več svjestan)

2) Svi su toga svjesni

3) Za promjene kakve ovoj državi trebaju, treba imat muda

4) Kad bi došlo do promjena, građani bi popizdili zato što se njihova hedonistička koncepcija života promjenila i više nebi bilo toliko zajebancije

5) Političari svih stanaka su svjesni onoga pod 4) , i zbog toga nežele raditi promjene kako im nebi pao rejting

Zaključak priče:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

E zbog toga sam pisao ono gore što sam pisao! Wink

Excuse me while I kill myself.
Kakve parole.. Jesi li ti poduzeo išta od toga, recimo, na posljednjim izborima?!
Ne znam o kakvom ti to hedonizmu pričaš, i što bi se pod tim podrazumijevalo.. Možda kada teta čistačica u mojoj školi, nakon što plati režije i sve od svoje 2milje kuna plaće, jerbo joj je muž nezaposlen, a imaju i dvoje djece, ode pa kupi kg mesa za nedjeljni ručak, jer samo ga tada i jedu-nedjeljom!!
U ovoj državi ima ljudi, koji stvarno teško žive.. Zato, molim te, skini te svoje ružičaste naočale s očiju..

Pa normalno da se ovakve teme povlače po forumima i novinama.. pa ljudima se plače od ovako nečeg!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ma svaka čast na trudu, nemam ja ništa protiv tebe lega, nego ovakva i slične teme se vuku godinama i to ne po forumima, nego i novinama!
Ja sam isto za pravdu i sve ostalo, ali isto tako sam shvatio da to neću postići pisanjem ovakvog posta!
Isto tako moraš biti svjestan jedne stvari a to je:

1) Ovoj državi trebaju promjene (toga si več svjestan)

2) Svi su toga svjesni

3) Za promjene kakve ovoj državi trebaju, treba imat muda

4) Kad bi došlo do promjena, građani bi popizdili zato što se njihova hedonistička koncepcija života promjenila i više nebi bilo toliko zajebancije

5) Političari svih stanaka su svjesni onoga pod 4) , i zbog toga nežele raditi promjene kako im nebi pao rejting

Zaključak priče:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

E zbog toga sam pisao ono gore što sam pisao! Wink

Excuse me while I kill myself.
Kakve parole.. Jesi li ti poduzeo išta od toga, recimo, na posljednjim izborima?!
Ne znam o kakvom ti to hedonizmu pričaš, i što bi se pod tim podrazumijevalo..

Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...
Glede:
Citat: › Jesi li ti poduzeo išta od toga, recimo, na posljednjim izborima?!

napisao sam ti kako svi političari djele cca isto mišljenje, te da se traži netko sa drugačijim, no očigledno nisi to pročitala, a piše ovako:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

Sve u svemu na kraju priče, ti si to sve ionako sigurno znala pa šta ja onda tebi pričam?! Wink Jelda?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ma svaka čast na trudu, nemam ja ništa protiv tebe lega, nego ovakva i slične teme se vuku godinama i to ne po forumima, nego i novinama!
Ja sam isto za pravdu i sve ostalo, ali isto tako sam shvatio da to neću postići pisanjem ovakvog posta!
Isto tako moraš biti svjestan jedne stvari a to je:

1) Ovoj državi trebaju promjene (toga si več svjestan)

2) Svi su toga svjesni

3) Za promjene kakve ovoj državi trebaju, treba imat muda

4) Kad bi došlo do promjena, građani bi popizdili zato što se njihova hedonistička koncepcija života promjenila i više nebi bilo toliko zajebancije

5) Političari svih stanaka su svjesni onoga pod 4) , i zbog toga nežele raditi promjene kako im nebi pao rejting

Zaključak priče:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

E zbog toga sam pisao ono gore što sam pisao! Wink

Excuse me while I kill myself.
Kakve parole.. Jesi li ti poduzeo išta od toga, recimo, na posljednjim izborima?!
Ne znam o kakvom ti to hedonizmu pričaš, i što bi se pod tim podrazumijevalo..

Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...
Glede:
Citat: › Jesi li ti poduzeo išta od toga, recimo, na posljednjim izborima?!

napisao sam ti kako svi političari djele cca isto mišljenje, te da se traži netko sa drugačijim, no očigledno nisi to pročitala, a piše ovako:
=> NEMA PROMJENA DO DALJNJEG, ČEKA SE NETKO SA VELIKIM MUDIMA!

Sve u svemu na kraju priče, ti si to sve ionako sigurno znala pa šta ja onda tebi pričam?! Wink Jelda?

Ah Ivice, kako me ovo raspoloži ujutro...Predivno... Toliko besmislenosti na jednom mjestu...
Vratimo se na temu. Gdje ti živiš? Jesi vidio kada neke starce kako kopaju po kantama za smeće? Vjerojatno nisi, budući da si stalno zavučen u svojoj nekoj nerealnoj stvarnosti. Jesi možda nekada petkom ili subotom zamijetio one babe kako skupljaju boce dok klinci cugaju na promenadi? Vjerojatno nisi, jer tim danima ti i dalje uživaš u svojoj nerealnosti.
Probudi se, trgni se, Hrvatska je u kurcu.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Sve u svemu na kraju priče, ti si to sve ionako sigurno znala pa šta ja onda tebi pričam?! Wink Jelda?

Naravno... No, opet, kojekakva ''razmišljanja'' me uvijek vesele..
Naravno da bih se najradije upucala kad vidim ovakva razmišljanja! Reci, mi, molim te, što ti imaš od tog svog branjenja političara? Osim, ako možda nisi u mladeži HDZ-a, pa imaš pravo na jeftinije ljetovanje? U tom slučaju, ja se ispričavam, razlozi su i više nego plemeniti.
mali_ivica je napisao/la: ›
Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...


..apsolutno ne vidim kakve veze devalvacija kune ima s ovim topicom, čija je prvotna svrha pokazati kako, dok neki ljudi u državi nemaju za kruh, političari grebu gdje stignu, što pokazuju i njihove imovinske kartice.
A kad smo već kod toga, mislim da je upravo žalosno to što se ljudi moraju kreditima zaduživati do grla, dok ranije spomenuti niti ne znaju što je kredit..
Što se tiče inozemnih skijališta i Balija, želim ti sretan put (bit će već neki popust za onih 20kn članarine, ne brini).

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...


devalvacija kune, pa jesi ti normalan, jel znaš šta bi se dogodilo s devalvacijom kune, došo bi brko i zaključo vrata države šegetski se nasmijo i reko ekipa vi ste u bankrotu i ne može vam više ni dragi bog pomoć, skupa bi svi pocrkali od gladi, a znaš ko ne bi, jel znaš ko, ma znaš garant, ekipa u vladi, oni bi i dalje išli na skijanja, bali i sve ostale vrlo popularne destinacije dok bi ti, ja, insomnija i svi ostali na forumu jeli govna i dizali kredite da se prehranimo koje ne bismo mogli otplatiti, drugim riječima potonuli bi još dublje u govna u kojima već jesmo do grla
devalvacija kune, bog te mazo pa minimum 60% kredita ima valutnu klauzulu i onda onom bijedniku koji je digao kredit na 1000 ojra da plati račune i prehrani se par mjeseci mjesečna rata nebi bila 750kn koje je mogao podnijeti na 10 mjeseci nego 1000kn koje ne može podnijeti pa bi digao još jedan kredit a brko bi se smijo i trljo ruke i viko to hrvatino diži kredit propašćeš, i onda bi došao kod čike sanadera i rekao mu e pošto nemožeš kao država podmirit kredite jer ti raja gladuje i kupovna moć mu je nikakva aj ti nama predaj fino, recimoooo banku dvije, ili ne ne, daj nam vodovod, ne ne, daj nam zemljište na moru, da da da daj nam obalu cijelu.
neznam jesi li svjestan da se nama više isplati uvozit sve, al sve, od igala do lokomotiva zato što nas proizvodnja svega košta skoro duplo od uvoza istog proizvoda i dokle god se ne dođe do neke ekonomske reforme, al jebačke reforme možemo i dalje samo maštat o bolje sutra dok će ekipa s imovinskim karticama i dalje sunčat svoje mješine i staračka muda i obješene sise po popularnim destinacijama kad već neće sunčat svoju smežuranu kožu na jednoj od svojnih vikendica na jadranu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...


Aha, znači ti nemaš očito niti jedan kredit na svojim leđima, nego vjerojatno živiš s roditeljima. Jel imaju oni koji kredit? Što će biti s njima kad oni ne budu mogli otplaćivati taj kredit?
Devalvacija kune da bi se stalo na kraj onima koji kupuju Mercedese??
Što misliš da će se dogoditi običnim ljudima tada?
I što će biti samnom? Ja nemam kredit za mercedes, imam kredit za stan, što je osnovna potreba svakog čovjeka - krov nad glavom. Vozim auto star 10 godina i ni ne sanjam drugi, jer je to nemoguća misija. Pored stambenog imam još druga dva kredita koje sam morala dići da opremim isti taj stan i da preživim. A radim u dobroj firmi, zarađujem solidnih 5000 do 6000 kn i jedva spajam kraj s krajem. Na skijanju nisam bila dvije godine, kao ni na moru..
Nama ne treba devalvacija kune, nego promjena na političkoj sceni. Trebaju nam ljudi koji će kunu ojačati, koji će povećati izvoz, koji će cijeniti zemlju koju imamo i ono što od nje možemo dobiti.
U svakoj državi na svijetu postoje političari i vlada, pa zašto je u npr. Švicarskoj i Austriji puno bolje nego kod nas? Zato što njihovi političari ne trpaju sve sebi u guzicu i džepove, nego gledaju i paze da svi ostvaruju dobit i profit.
I ne, nama ne treba netko s "velikim mudima", treba nam netko pametan i netko tko nije sebičan i licemjeran. Treba nam netko tko će se zauzeti za narod, a ne samo za svoj džep..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2008. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi Monstrume, ja bi tebe zaposlila da budeš politički komentator, ma mogu se Kuljiš, Vukušić i Tanja Torbarina sakrit pred tobom. A malog Ivicu ne kužim , a on se još nikada s nikim na ovom forumu nije složio, kao da u svemu tjera kontru...
Politička je tuga prevelika... Dok svaki dan na dnevniku vidim otpuštene ljude, sirotinju i ljude kojima država ne želi pružiti zdravstvenu zaštitu nema tog Boga koji će me uvjeriti da ova vlada i ostali akteri čine nešto za nas. Kažu glas čini razliku, moš si mislit. Vidim da je moj glas netko zgužvao i zaboravio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebemti državu taku usranu kad je buržuj sve bogatiji a sirotinja sve siromašnija a srednji stalež koji je nekad nosio državu na leđima nestaje, a šta će biti kad u potpunosti nestane, e to ćemo tek vidjet ako neko ne kaže dosta, mi jebote imamo vladu koja se ponaša kao jedan veliki superhik koji krade sirotinji i daje bogatima, a ta imovinska kartica dođe ko jedna velika radnička šaka u oko, da pokaže kako mi imamo a vi nemate pa se jebite i kao malo dijete kada ti se ruga sa podrugljivim njanjanjanja ja imam ti nemaš i neš ni imat nikad jer ću ja to sve sebi njanjanja



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ajde odi u HNB napravi devalvaciju kune i namjesti je tako da po novo tečaju 1€=10kn , pa kad ljudi više ne budu mogli otplačivati svoje mercedese uzete na kredit i kad bude malo više istih takvih koji dižu krede ko šašavi, te ih više baš ne budu mogli otplačivati, onda dođi pa piši Excuse me while I kill myself.
Jerbo to nama treba devalvacija kune! Naravno zbog povečanja izvoza, uništavanja izvozničkih lobija i ostaloga, kako jeda seljak nebi kasnije izlazio na cestu i pričao da je neznam čija pšenica jeftinija od naše (za proizvest) samim time i na tržištu konkurentnija..., plaća ti više nebi bila 4500kn= 615€, nego 4500kn= 450€.
Nebi više bilo lutanja po inozemnim skijalištima..., baliju i ostalome...


Aha, znači ti nemaš očito niti jedan kredit na svojim leđima, nego vjerojatno živiš s roditeljima. Jel imaju oni koji kredit? Što će biti s njima kad oni ne budu mogli otplaćivati taj kredit?
Devalvacija kune da bi se stalo na kraj onima koji kupuju Mercedese??
Što misliš da će se dogoditi običnim ljudima tada?
Pa u tome i je problem, ti krediti i zaduživanja, pošto se dižu u eurima, te bi devalvacijom kune postigli to da dosta ljudi nebi moglo podmirivati svoje kredite poradi toga što su oni u eurima, a banke strane.
Zbog toga sam i napisao da se nitko ne usudi to učiniti, što očigledno nisi pročitala gore u prethodnom tekstu.
Imao sam naravno i to na umu.
Posljedica toga je enormno podizanje novaca sa deviznih bankovnih računa. Najljepši scenarij:

1) Devalvacija kune
2) Ljudi ne mogu otplačivati kredite, neki gube posao...
3) Dižu novce sa deviznih računa(podatak je da nekoliko milijardi € imamo na tim računima)
4) Tim novcem otplačuju dio kredita , a dio novaca ulažu u privatno poduzetništvo
5) Raspad stranog bankarskog sustava zbog dizanja deviza sa računa.
6) Financijska injekcija iz državnih rezervi umjesto dizanja novih kredita i novog zaduživanja kod MMF-a.
7) Osnivanje domačih banaka koje su spremne sufinancirati domaću proizvodnju.

Konačno nakon 8- 10 godina krećemo sa dobrom startnom pozicijom!

Ljudi pišu da žele promjene, a nitko nije napisao ni jednu ideju za promjene.
Evo vam ideja gore!

Problem je samo jedan i isključivo jedan:
Nitko se to ne usudi napraviti! Jer ljud nisu spremni stisnuti guzicu
Viču za promjene, a ni sami nisu svjesni da te promjene ne žele!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2008. 13:41 
Naslov:  Re: Jeb*te im majke uzduž i popreko
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ivica, momak šta je s tobom, jes ti čist u glavi, krediti se dižu kunama ali euro kao obračunsku jedinicu vraćanja kreditnog iznosa uvjetuje banka iz nekoliko razloga, dižu se u stranim bankama jer strane banke imaju bolje uvijete kreditiranja a strane banke uvjetuju stranu valutu
devalvacijom kune dobio bi kurac u dupe kad bi nešto otplaćivao za trećinu skuplje
koji novci na deviznim računima, na deviznim računima novce imaju šeks, sanader, jadranka kosor, šuker, polančec, jambo, i sva ostala političarska gamad, i to imaju na stranim računima na stranim bankama što opet pokazuje koliko im je stalo do hrvatskog boljitka i naše bolje sutrašnjice
a tvoj scenarij bi se ovako odvijao:
1) devalvacija kune
2) nemogućnost otplate kredita
3) gubljenje imovine, posla, pokretnina, nekretnina
4) izgubljena imovina ide van hrvatske pošto strane banke drže sve
5) sa deviznih stranih računa niko ne diže ništa jer su to novci bogatuna a ne sirotinje, sirotinja koju čini 60% države nema novaca a ekipu s vrha boli kurac oće li kruh bit 5-7-15 kuna on će imat za njega
6) novac nije dignut, država i dalje tone, krediti sirotinje se ne vraćaju, domaći kapital odlazi u strane ruke
7) strani bankarski sustav se ne može raspasti jer strane banke ne ovise o hrvatskoj sa 5 milijona stanovnika od kojih je 1 milijon kreditno sposoban, opet nam uzimaju imovinu
8 ) državne rezerve mogu pokriti berače u šeksovom ili sanaderovom vinogradu i tri domjenka šeksova
9) osnivanje domaćih banaka je automatski osuđeno na propast jer niko neće ulagati novce u nove banke kad ima stranih koje su sigurnije

za 8-10 godina ćemo svi zajedno sa tvojim ekonomskim planom bit na ulici, super ti je ideja devalvacije kune, logičnija bi bila revalvacija

mali_ivica je napisao/la: ›
Problem je samo jedan i isključivo jedan:
Nitko se to ne usudi napraviti! Jer ljud nisu spremni stisnuti guzicu
Viču za promjene, a ni sami nisu svjesni da te promjene ne žele!


i opet ja moram napomenuti GDJE TI ŽIVIŠ SVI STIŠĆU GUZICE VEĆ TAKO DUGO I TAKO JAKO DA ĆE NAM OTPAST GUZIČNI MIŠIĆI JEBOTE!!!!!!!!!!!!!
KO NE ŽELI PROMJENE PROMJENE NE ŽELI EKIPA S VRHA JER NAS TAKO DRŽE U ŠACI I NEDAJU NEKOM DRUGOM DA DOĐE DA PROBA PROMIJENIT NEŠTO A ZATUCANA REDNECK I HILLBILLY MASA IH PRATI U STOPU I MAŠE ZASTAVAMA I VIČE JEŠĆEMO GOVNA AKO TREBA AL VI ĆETE BIT NA VLASTI JER TAKO DOBRO LAŽETE DA JE TO MILINA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: