Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vozački ispiti u Osijeku (za sada) ne poskupljuju!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2008. 1:27 
Naslov:  Vozački ispiti u Osijeku (za sada) ne poskupljuju!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatska udruga autoškola, koja okuplja oko četvrtine svih autoškola na razini države, uskoro bi mogla doći do dogovora s Ministarstvom unutarnjih poslova o reguliranju minimalne cijene nastavnog sata, kao i sata vožnje u autoškolama. To podrazumijeva značajno poskupljenje za sve buduće kandidate za vozača, ali kako se čini u Osijeku novih poskupljenja neće biti. O potrebi za korekcijom minimalne cijene u autoškolama već se dugo govori, nebrojeno puta ponovljeno je kako autoškole posluju na granici isplativosti, ali iz osječkih autoškola saznajemo kako se, nakon što su prijašnji pokušaji za postizanje dogovora propali, o korekciji cijena za sada ne govori.

- U Osijeku vlada dogovor između autoškola kojim je regulirana minimalna cijena obuke vozača. O poskupljenju se više puta govorilo, ali nikada nije postignut dogovor pa se od svega odustalo. Trenutačna cijena obuke za vozača je nešto iznad 5.000 kuna na što je potrebno dodati još približno 1.500 kuna za prvu pomoć i prijave ispita, rekao je Drago Gelo, iz autoškole “Tornado”.

Isto govore i vlasnici drugih autoškola, a sve se svodi na to da, koliko god tvrde da je poskupljenje, u Osijeku nikako ne dolazi do dogovora između vlasnika autoškola.

- Iskreno govoreći, sumnjam da ćemo se dogovoriti oko reguliranja cijene, a time se samo produžuje agonija svima, jer radimo prema davno formiranim cijenama, a u međuvremenu poskupilo je gorivo, a porasli su i drugi troškovi. Radimo na granici isplativosti i jedva krpamo kraj s krajem, rekao nam je vlasnik jedne osječke autoškole.

Vencel Mlinarević, član izvršnog odbora u osječkoj Udruzi autoškola “Didakta”, nije bio raspoložen za razgovor. Tek je kratko rekao kako nastavlja raditi prema aktualnim cijenama i da se, za sada, ne pripremaju nova poskupljenja.

Autor: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači sada je cca 6 500kn (pod uvjetom da sve prođe glat, iz prve)... sva sreća da sam to obavila prije 8 godina, uštedila sam malo više od 2 tisućice ...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svinjica
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.02.2008. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

6500????? kakva stoka, lopovi. pa zar ce ljudi dizati kredite da to plate. jos kad vam kcer padne 100 puta. ZAKON

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2008. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

divno, nemoguće je zaradit za vozački jer taman kad se skupi dosta keša oni dižu cijene, a kredit neću.

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2008. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Vencel Mlinarević, član izvršnog odbora u osječkoj Udruzi autoškola “Didakta”, nije bio raspoložen za razgovor.

osijek031.com smile
Jadan toliko je zaposlen.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poskupljivalo ili ne meni svejedno ja položih........al mi žao ovih budućih vozača.... to je def previše para za vozački...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: