Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto Osijek031 galerija sucks ass

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 11.09.2005. 20:27 
Naslov:  Zasto Osijek031 galerija sucks ass
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto Osijek031 galerija sucks ass? Izvol'te ilustraciju pa se uvjerite.



Komentari?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Komentari?


vidi vidi ima to smisla Smile kako ne primjetih to prije...aha mozda zato sto radim na 22" monitoru osijek031.com smile pa nema potrebe za skrolanjem Twisted Evil a tebe bas nesekiralo ha? osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee, blago tebi Smile

Ja sam na jadnoj 19", mozda je problem sto imam tako mali monitor. Smile

Salu na stranu, drzim da bi cak za 1024x768 rezoluciju trebalo biti prilagodjeno da se slika vidi bez scrollanja.

BTW to sam bio ja. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 8:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesi probao surfati u full screen modu? Mozda ti onda stane na ekran i bez scrollanja.

Inace, izbaceni su nepotrebna prazna mjesta, header i menu ipak trebaju. Doduse, mozda se jednog dana menu pomakne ulijevo.

Svejedno, hvala na sugestijama, menu ce se reorganizirati, neke stvari alignati onako kako sugerira tvoj capture.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S 812 raspolozivih pixela ne bih trebao stiskati F11. Zasto se korisnik nalazi na toj stranici? Samo zato da bi vidio sliku, a slika je ovdje stavljena u drugi plan, prije nje su svakakve gluposti koje se rijetko koriste. Jednostavno nije funkcionalno kako bi moglo i trebalo biti.

Mozda sam razmazen, ali na monitoru vecem od prosjeka navikao sam da ne moram scrollati kad nesto komotno moze stati u razuman prostor.

Evo zbilja se ovdje 1. put susrecem s potrebom za scrollanjem radi prikaza obicne slike. I to male.

Dakle, ima duplih i nepotrebnih stvari, ima praznog prostora, a moguce je sve to bolje sloziti cak i da se nista ne izbaci.

Menu s lijeve strane ima puno vise smisla nego ovo sada.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2005. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definiraj pojam "svakakve gluposti" ?!

Header je zaista minimalan (s ozbirom kakvih danas sve ima) i sadrzi samo osnovne informacije.

Ispod njega je dropdown s izborom galerije - ljudima je nedostajao nacin za brzo skakanje iz galerije u galeriju, a ovo je jedna zgodna pomoc. Zauzima 10-12 pixela visine. Smile

Primjedba za menu stoji, jedino sto ce prebacivanje menua u lijevi stupac stvoriti odredjenu neravnotezu u rasporedu elemenata, ali ok... primjedba prihvacena.

Sto se tice slaganja, slobodno pomozi. Evo, od postojecih elemenata slozi onako kako mislis da bi trebalo izgledati. Dakle, reckaj i slazi u pshopu i onda posalji prijedlog. Ok?

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: