Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nova dionica Divaltove bit će otvorena ovaj tjedan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2008. 3:44 
Naslov:  Nova dionica Divaltove bit će otvorena ovaj tjedan
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada će se u promet pustiti posljednja dionica produžetka Divaltove pita osječki vozač koji svakodnevno od Sjenjaka Drinskom ide do Vinkovačke ulice. Nova dionica Divaltove (odnosno Gacke ulice, nap.a.), kaže, znatno će mu olakšati i ubrzati put do radnog mjesta jer Drinska u vrijeme prometnih špica postaje vrlo problematična, pogotovo na raskrižju s Trpimirovom.

Nova dionica Divaltove (Gacke) ulice, od Trpimirove do Vinkovačke, trebala bi biti puštena u promet tijekom ovog tjedna, najavljuje Aleksandra Čulin, pročelnica Upravnog odjela za urbanizam, graditeljstvo i zaštitu okoliša. Riječ je o dionici koja će značajno rasteretiti Drinsku ulicu, kao i kritično križanje Trpimirove i Drinske ulice.

- Svi radovi, od Divaltove, odnosno od Trpimirove do Vinkovačke, završeni su u petak. Postavljena je horizontalna signalizacija, vrijeme nije omogućilo ranije bojenje, a prije puštanja u promet preostaje samo da prometna policija i Odsjek za promet obave nužan pregled. Očekujemo da će, ako ne bude primjedbi, nova cesta u promet biti puštena tijekom ovoga tjedna - najavljuje Čulin.

No, unatoč znakovima koji (još uvijek) zabranjuju prometovanje novom dionicom, automobili tamo nisu rijetkost. Znakovi se lako obiđu pa su brojni vozači kratili put od Trpimirove do Vinkovačke novom prometnicom - svakih nekoliko minuta tako se mogao uočiti automobil koji produžava prema Mercatoru. Međutim, fizičke prepreke kod toga trgovačkog centra nedavno su pojačane, prolazak je gotovo nemoguć te se većina “lukavih” vozača morala vratiti istim putem.

U svakom slučaju, osječki vozači dobit će novu cestu vrijednu približno tri milijuna kuna, a razloga za veselje imaju i biciklisti jer je uz produžetak Divaltove od Trpimirove do Vinkovačke cijelom trasom sagrađena i biciklistička staza.

Autor: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: steam Novo križanje Krbavske i Gacke

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja vec na veliko vozim tamo Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej i ja sam se provozala.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.01.2008. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
ej i ja sam se provozala.

I to sa najboljim vozačem u Osijeku gradu! osijek031.com smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: