Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



OBP: Daddy Cool Party & koncert: Nova Bend

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2008. 9:45 
Naslov:  OBP: Daddy Cool Party & koncert: Nova Bend
02.02.2008. 21:45
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Old Bridge Pubu u osječkoj Tvrđi u subotu 2. veljače 2008. u podrumskom prostoru održat će se Daddy Cool Party, na kojemu će disco hitove puštati DJ Omer. Poželjan je dress code. Ulaz je besplatan.

Istovremeno će se u prizemlju održati koncert Nova Benda. Ulaz je također besplatan.

omke je napisao/la: ›
Nakon uspješnog partija 5. siječnja 2008. u Old Bridge Pubu pod nazivom "Daddy Cool Party" (oni koji su bili znaju kako je bilo)... evo nam i drugi dio! Za sve koji ne znaju, radi se o večeri kada se isključivo vrti glazba iz perioda 1975.-1995. godine. Ono što možete čuti je old school hip-hop & electrobreaks, italo disco, hi-nrg, old school house, euro disco i dance mjuza s pocetka 90-tih. Pa svi vi koji volite ovakvo nešto, dođite, bit će jako dobro.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.01.2008. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve 5 za ovaj dogadjaj jedino me bedira taj dress code. to mi nije bas primamljivo. zna se kad su maskare. glupo bi bilo da dodjem tamo normalno obucena pa da jos neke poglede dobijem. cccc

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.01.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a kako se treba obuci?

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.01.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma nije obavezan dress code.....dress code je cisto da se upotpuni stimung veceri...recimo ja cu nositi majicu FLASH GORDON....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: