Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jesmol' sami?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde da se ne otvara nova tema ima ovdje mjesta za raspravu o alijenima, šta mislite jesu li već stupili u kontakt s nama i hoće li ako hoće kad i kome će se prvom obratit

ja si kontam da su već posjetili kuglu al ne sa spikom voajera i kibicera već da su bili baš ono izašli iz brodova procunjali okolo bili na cugi i tak nešt a i gledo sam par emisija na rubu znanosti o tome kako su vjerovatno baš oni krivi za to što smo živi baš danas, da su nam podijelili tehnologije da su komunicirali s nama i tak to, neki čak navode da su baš oni krivi za extreman bum elektroindustrije koji je nastao izumom čipa sa spikom alijeni su nam dali znanje da napravimo čip, neznam to s čipom mi baš ne pije vodu al može bit svašta šta vi mislite Wink
i garant ak dođu u kontakt s nama, ako već i nisu, prvo će se amerima obratit, ma sumnivi su ti ameri meni, ja si kontam da oni već poduže vrijeme mute s alijenima, garant mogu se kladit Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bush je alien..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Bush je alien..


ma buš je retard i poludebil, moja mačka je veći alijen od njega on je samo totalna retardirana rednečka seljačina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 10:06 
Naslov:  Re: Jesmol' sami?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako postoji nekakav drugi svijet i mi smo alieni za taj drugi svijet. Dakle, zapravo smo svi alieni, samo što smo mi manje-više lijepi i pametni. Ako i ima aliena prvo će napasti SAD, baš kao u filmovima, neka ih pocmekaju, gadove imperijalističke sa laserskim zrakama. A dok im laseri paraju utrobu ja ću nastaviti sa izgradnjom svog šatla tako da na vrijeme pobjegnem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj može i tako.. ali ja ipak mislim da je Bush alien i da mu je misija sve nas sjebati u vrlo kratkom roku, što mu za sada dosta dobro i ide..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Aj može i tako.. ali ja ipak mislim da je Bush alien i da mu je misija sve nas sjebati u vrlo kratkom roku, što mu za sada dosta dobro i ide..


ma ja ti kažem on je samo priglupi seljačić, marioneta njegovog tate, poludebil i retard primitivni Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da su kinezi izravni potomci križanja alijena i ljudi. neki su mi sumnjivi.

inače, vjerujem da je kontakta kroz povijest bilo. postoje razne priče kroz zabilježenu ljudsku povijest po cijelom planetu o događajima koji se drukčije teško mogu objasniti. naravno, možemo okrenuti glavu i reći da su to gluposti, ali ako postoje zapisi i drugi dokazi da se nešto vjerojatno dogodilo, onda bi trebalo uzeti u obzir da se to možda stvarno i dogodilo, a ne automatski odbaciti, jer se to ne uklapa u naše sadašnje spoznaje u svijetu oko nas.
vjerujem i da su neka ljudska tehnološka postignuća rezultat preuzimanja ili kopiranja izvanzemaljske tehnologije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Loona je napisao/la (Pogledaj post): › Aj može i tako.. ali ja ipak mislim da je Bush alien i da mu je misija sve nas sjebati u vrlo kratkom roku, što mu za sada dosta dobro i ide..


ma ja ti kažem on je samo priglupi seljačić, marioneta njegovog tate, poludebil i retard primitivni Wink

nije to ništa čudno u situacijama kad ti je mama istovremeno i polusestra i tetka i prabaka, a otac ujedno i bratić po drugom i po četvrtom koljenu, sin i poštar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja mislim da su kinezi izravni potomci križanja alijena i ljudi. neki su mi sumnjivi.

inače, vjerujem da je kontakta kroz povijest bilo. postoje razne priče kroz zabilježenu ljudsku povijest po cijelom planetu o događajima koji se drukčije teško mogu objasniti. naravno, možemo okrenuti glavu i reći da su to gluposti, ali ako postoje zapisi i drugi dokazi da se nešto vjerojatno dogodilo, onda bi trebalo uzeti u obzir da se to možda stvarno i dogodilo, a ne automatski odbaciti, jer se to ne uklapa u naše sadašnje spoznaje u svijetu oko nas.
vjerujem i da su neka ljudska tehnološka postignuća rezultat preuzimanja ili kopiranja izvanzemaljske tehnologije.


da da to je ta spika, baš su bili dobro objašnjavali na rubu znanosti o tim posjetima iz prošlosti i ima dosta umjetničkih djela na koja kao opisuju posjete alijena
oni su nam navodno pomagali i bili su nadasve korisni i bilo nam je lijepo s njima Smile
kad nađem te umjetnine na netu pokačim ih vamo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je to isto baš zanimljivo sve! ..stvarno, otkud mi znamo da oni nas već NISU posjetili.. možemo mi njih zamišljati ovakve i onakve, s 3 glave, zelene i ljigave i štatijaznam, ali zapravo nemamo al ni najmanjeg pojma.. ma ja kontam da Ameri odavno već imaju hrpetinu informacija, samo se o tome šuti! isto kao i ljudi koji su doživjeli ''the encounter'', pa proglašeni ludima i freakovima! I ja sam gledala tu emisiju ''Na rubu znanosti'' (volim ju baš)..

.. a sad, kome će se prvome obratiti, ako već i nisu, a vjerojatno jesu Amerima, kao što rekoh.. heh, pa ne znam, ne znam kako ide ta njihova selekcija, po čemu? Možda se obrate nekome od nas!? Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je bila neka priča o tome s kim bi komunicirali i da su dupini izborili najbolje, prvo mjesto.
Eskimi u svojoj genetskoj povijesti imaju jedan kromosom ili gen koji nema niti jedna druga rasa na svijetu pa su i oni potencijalni potomci aliena.
ali meni je zanimljivo to što oni više ne komuniciraju sa nama kao što su to radili - kako tvrde neki - u davnoj prošlosti.mislim, sad smo ipak razvijeniji u odnosu na ondašnje ljude i bilo bi puno lakše sporazumijevati se.možda su nam i ostavili nešto tehnologije pa sad promatraju što ćemo sa njom i koliko vremena nam treba da sve sjebemo oko sebe.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta ako su nas oni posjetili prije recimo 50 milijuna godina, i vidili su da nema nista inteligentno na zemlji i otišli svojim kućama, sad od tog posjeta je nama prošlo 50 milijuna godina, ali možda je njima tih 50 milijuna godina trajalo 10 sekundi i ko zna kad će se opet vratit.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2008. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A možda su u šumi.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta ak plivaju ispod bajera, i sam čekaju da presuši

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trenton
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: C:\temp\vaseljena
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2008. 20:43 
Naslov:  Re: Jesmol' sami?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




i ostale majmunarije tipa "Alien Interwiev"....sami nismo a koliko su ovi zainteresirani za nas, e to je već diskutabilno. Pre nisko smo evolucijski, civilizacijski i tehnološki da bi mogli percipirati bilo što glede aliena. Možemo samo lupetati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: