Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Škoro kandidat HDZ-a za gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2008. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Delfin je napisao/la: ›
Uma je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
osijek031.com smile kakve umjetničke vode...daj...škoro nije nikakav pjevač...što prije to više ljudi shvati to bolje...

@uma
ma ja ti obožavam pljuvat, to jedino radim po cijele dane, samo pljujem pljujem i pljujem...tu i tamo nešto i hračnem
boli me za koga će te glasati...glasajte za škoru...za đaponju...ma boli me kurac...i tako je grad u kurcu zahvaljući nama građanima.

eto, hvala! vidiš kako se ljepo znaš izražavat Bravo


Samo pljuješ, lijepo se izražavaš, hračkaš... pa zar i ti nisi jedan od osječkih građana!! dokazuješ svoju teoriju kako smo u k... a ništa nečeš poduzeti da postanemo bolji. znaš onu ako nemožeš promijeniti svijet promijeni sebe.

jel me znaš? ne znaš.
stoga se ne petljaj tamo di ti nije nos.
ovdje se radi o debilizmu i marketinškom potezu, o očitom podcjenjivanju građana Osijeka, među kojima sam i ja, koliko god ja hračkao, psovao ili šta već.
iznenađuje me količina gluposti na ovom forumu i na mnogima drugim.
umjesto da ovakav potez hdz-a, kojim kandidira pjevača na mjesto gradonačelnika slavonske metropole bude osuđen od Osječana...oni to pohvaljuju?
u kurac i grad.
stoka i debili.

sad češ pomisliti kako sam te uhvatila zajbavati, ali vrati se na početak i pogledaj kako smo uopče počeli ovu raspravu ja sam te samo pitala šta ti je Škoro napravio da se ponašaš prema njemu kao prema največem neprijatelju?!!
da se razumijemo ja ne držim Škorinu stranu niti slušam njegove pjesme, štoviše uopče ne slušam HR glazbu, več sam rekla da neču za njega glasati. Ti si počeo ovu temu i ne mogu ne primjtiti da si ogorčen, pesimističan i širiš negativnu energiju. Ne moram te poznavati da to zaključim. evo ako griješim neka drugi kažu nešto............

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuckovic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2008. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.01.2008. 0:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuckovic je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...
evo školski primjer gađanja u sridu

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.01.2008. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Škoro gradonačellnik Smile O milo moje milo mame svoje hehehehehe

Znaći kriza se nastavlja, a to je dobro jer sve je pod kontrolom Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2008. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
business.hr - biser dana Laughing


Ili:
"Od samog početka smo znali da je nemoguće primjenjivati ZERP jer za to nemamo tehnologiju. No, važno je da smo ga proglasili."

HDZ-ov kandidat za gradonačelnika, pjevač Miroslav Škoro

Srećom pa su Osječani razboriti ljudi pa će znati kazniti ovakve izjave. Zar ne?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.02.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Srećom pa su Osječani razboriti ljudi pa će znati kazniti ovakve izjave. Zar ne?


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.02.2008. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme..da je nestati nekako iz ovog svinjca...zaludu rat, zaludu žrtve..i sve...ostali smo takav svinjac gdje su ministri sveznalice, gradonačelnici pjevači, presjednici vlade urari, državni službenici poslušnici, policajci rade u fušu...još da nem je CECA predsjednik države bilo bi jupi
odo ja u Kazahstan...ili neki drugi ....stan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Comrade
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.02.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › business.hr - biser dana Laughing


Pa mislim da je u ovoj izjavi zapravo i sadržana cijela ideologija trenutne hrvatske politike.
" Znamo da je neizvedivo ono što želimo izvesti "....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
Škoro će zbog ove odluke morati ponovno prijaviti prebivalište u Osijeku, s obzirom na to da se zbog poslovnih obveza prije nekoliko godina preselio iz Osijeka u Zagreb. No, to neće biti prvi put da se neki kandidat za gradonačelnika vraća iz Zagreba u Osijek jer je tako bilo i prije dvije godine s čelnikom HSP-a Antom Đapićem.

Fak... opet se pobjegulje trpaju tamo gdje im nije mjesto.

A i super mu je konzistentnost (da mu jebem konzistentnost) - prvo mu sude jer je kao kakao branio ono što voli, a sad prelazi na stranu onih koji sude onim junačinama što kokaju starce i pale kuće.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cuckovic je napisao/la: ›
Mozda ga hebe to sto je Skoro ostvario uspjesnu glazbenu karijeru na krilima politike a sada gradi politicku karijeru na krilima uspjesne glazbene karijere... bla...

Apsolutno! Sad je valjda skužio da su ta kvazi-domoljubna kukulekanja pomalo out i da će teško prodati album gdje ljubi snaše i tambura po selu.

Što je sigurno, sigurno je....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.02.2008. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › neznam još za koga ču glasati. jedno je sigurno izaći ču na izbora.samo sigurno neču glasati ta HDSSB!!!


Eto vidiš, ja hoću - tako da pobijem u startu tvoj glas Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.02.2008. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2008. 2:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.


Ma Pernabukano ti si naš idol! Čovjek s "loptama"! Daj se molim te kandidiraj i ti!

p.s. imali smo 16 godina Krambu, čovjeka iz našeg grada, i bilo nam je "odlično", jab opet 16 godina nekog seronju koji kurca neće napravit za nas!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
no_name
Offline
Avatar

Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.02.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Netko pita zašto ne želim Škoru za gradonačelnika?
Krenimo redom. 1991. grad Osijek našao se u jednom od najtetežih trenutaka u njegovoj povijesti i uspio se obraniti zahvaljujući svakom branitelju ovoga grada koji je srcem branio svoj dom. Miroslav Škoro nije bio jedan od njih, a čak štoviše otišao je ne izvan svog grada, već i izvan Hrvatske. Vratio se nakon što je sve bilo gotovo kako bi pjevao o junaštvu i domoljublju. Licemjerno je preslaba riječ!!!
Miroslav Škoro je pjevao o svetinjama, o suđenjima da bi se nedavno priključio stranci koja je ta suđenja i omogućila. Licemjerno!?
Miroslav Škoro davno je otišao iz Osijeka, a nedavno je prodao i kuću, no sada je ipak našao neko rješenje pa je prijavio prebivalište u Osijeku.( Poznato, zar ne-Đapić)
NE BIH uvoznog gradonačelnika, NE BIH vikend gradonačelnika, JA BIH gradonačelnika koji živi 24 sata u Osijeku, koji nije otišao iz Osijeka kada je bilo najteže, kojemu obitelj živi ovdje, koji navija za Osijek, kojega mogu vidjeti na promenadi, koji zna raditi nešto drugo osim politike, koji ne duguje sve politici...
Nagradno pitanje? Gdje će otići Đapić ili Škoro ukoliko ne postane gradonačelnik? Jednostavno vartiti će se svojoj svakodnevnici...Šetnji Ilicom, Jarunom,Jelačićevim trgom, odlasku na tekme Dinama...
POZDRAV I 9.OŽUJKA GLASUJTE PREMA SVOJOJ SAVJESTI I UVJERENJIMA,ALI NEMOJTE OVAJ TEKST SMETNUTI S UMA.


Sve potpisujem!!!
Aj da i na ovom forumu ima neko pametan tj. svjestan situacije u kojoj je naš grad

_________________
Save water - Drink beer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: