Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



mali crni štenci

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 14:53 
Naslov:  mali crni štenci
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobila danas na mail:



Dragi svi moji,

molim Vas za veliku pomoć u udomljavanju ovih preslatkih peseka koji su trenutno kod mene doma. Neka zla ljudska duša ih je ostavila jučer ujutro u kutiji kod moje susjede, a susjeda stvarno nije znala što bi s njima pa je pozvala veterinarsku stanicu da ih dođe pokupiti. Veterinarska stanica (tamo rade izgleda pravi ljubitelji životinja - ne kužim po kojem ih ključu samo izaberu da rade) sve peseke koje pokupi odmah i uspava.

Ključan moment je bio kaj je Norma skužila da susjeda ima peseke i provela s njima dva sata u igri. Ne mogu vam ispričati koji je gušt bio gledati njih zajedno u igri. Nakon toga ja jednostavno nisam mogla išetati iz susedinog dvorišta i mirna srca otići doma sa spoznajom da im da će ih sutra uspavati. Gledati njih kak su sretni i kak veselo trčkaraju za Normom i igraju se i znajući da im je to zadnji dan života je bilo tu mač za mene. Nakon plakanja i ridanja od cca 1 h rješenje se ukazalo - pa bit će kod nas dok ih ne udomimo. Kec je slomljen Smile))).

Inače peseki su mješanci, crni, užasno veseli, debeli, stari su do cca 2 mjeseca, još imaju one plave oči - onaj ko ih je ostavio barem ih je hranio, ja ću ih sad nositi na cjepljenje i sve kaj ti mali peseki moraju proći, pa ako mi ikako možete pomoći...., evo pogledajte ih...... Hvala svima unaprijed na trudu...


Pozdrav,

Mimi


tel: 01 4847600/176

možete i meni na PM



peseki 1.jpg
 Opis:
 Veličina:  62.02 KB
 Pogledano:  169 put(a)

peseki 1.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još jedna



peseki 2.jpg
 Opis:
 Veličina:  59.62 KB
 Pogledano:  182 put(a)

peseki 2.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kohorta_tenja
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2008. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje se nalaze ti psici ja bi jednoga...jesu tu u osijeku ili...vidim da je tel iz zagreba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.01.2008. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja nemogu vjerovati da postoje takvi ljudi! mene to toliko rastuži da bi evo sad mogla plakati! i to uspavljivanje...mislim stvarno! Poppy vjeruj mi uzela bi ja ne jednog nego sve ali nemam ih gdje držati, imam i mačka sijamskog, ljubomoran je jako, i mislim da ne bi mogli funkcionirati zajedno! ja se samo nadam da ce se netko javiti, to su predivna bica koja zaslužuju puno ljubavi, dostojanstven život, a za uzvrat ce pružiti još više, više i više ljubavi! sretno!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2008. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da su u Zagrebu, al uvijek se da smislit nekakav prijevoz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: