Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kolko vam dosta??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2008. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni dosta jedan dobar orgazam, ne trazim vise

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2008. 3:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam jednom imao snošaj i tjeo sam još...


ahhahahahahhha




ahhahaahhaahhaha


hahaahhahahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Funky007
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lesi je napisao/la: ›
Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno..


Ti si nabrojo? a kako si to mogao nabrojati?ona ti je svaki put rekla ili? mislim 8???
osijek031.com smile


A zašto ne bi mogao čak i nabrojati, nismo mi svi (muškarci) nepismeni i neupućeni... neki od nas čak znaju i gdje je klitoris, neki od nas čak znaju i zadovoljiti djevojku... naravno da te može prevariti i fejkati, upravo zato imaš curu dvije godine i nema razloga za fejkanje. Bila bi glupa kada bi glumila dvije-tri godine, a sa godinama poznanstva, upoznavanje tijela (međusobno), pričanjem o tome šta kome treba i šta bi 'ko u sexu i vezi općenito htjeo promjeniti/dodati/oduzeti se puno toga može napraviti, pa tako i znati koliko ti je partnerica puta doživjela orgazam.

Feministkinje ljubomorne Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.10.2008. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kontam si da je riba fejkala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2008. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo ću reći da me ne boli glava, tj. i kad me boli, ne boli me Laughing Embarassed

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 15:23 
Naslov:  Re: Kolko vam dosta??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno nadoknađujem propušteno i ne mogu stati, ma super mi je i nije mi dosta...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2009. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kad ne vjerujete Lesiju...mislite da laže, iako ne znam zašto bi, mislim, ionako ne znate tko je on.. da se samo lažno hvali valjda bi napisao ime i prezime i onda o 8 orgazama...

al evo vam apsolutno nešto detaljno, što će vam možda otkriti da ne laže...
sinoć smo se seksali manje od sat vremena...za to vrijeme svršila sam 5 puta...detalji: 2 puta iz misionarske..jedan za drugim..onda odmah iz druge poze još jednom..onda je svršio on, a ja sam i dalje osjećala podražaj jer je još uvijek bio u meni pa su došla još dva, malo slabija...to ih je dakle 5... a da smo se recimo nastavili seksati, zašto u slijedećih sat vremena ne bi još koji put? pogotovo kad vam se baš seksa, pa nikako da se ispušete...bože dragi..

sad će vjerojatno neki idiot od vas lijepo reći da ga ne zanima kako se mi seksamo, al kad ste napali lesija da laže, evo vam detalji da vidite kako je moguće to što priča...

p.s. netko je spomenuo lizanje dok ne umrem..uglavnom...a šta misliš zašto ima ovaj nadimak... Mislim, ne želim se hvaliti, ali Lesi je jedan od dečkiju koji uvijek pazi da cura u seksu uživa..maksimalno...

Amen

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.02.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko mi dosta?

Hm... Sve ovisi, nekad mi jednom bude i previše, nekad i nakon trećeg puta osjetim želju... Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2009. 9:44 
Naslov:  Re: Kolko vam dosta??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolko!
Nikad mi nije dosta. Jesam li normalna?

Draga Tena,
je li sa mnom sve u redu?
Molim te da moje pismo ne završi u košu za smeće.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anai je napisao/la (Pogledaj post): › ...kad ne vjerujete Lesiju...mislite da laže, iako ne znam zašto bi, mislim, ionako ne znate tko je on.. da se samo lažno hvali valjda bi napisao ime i prezime i onda o 8 orgazama...

al evo vam apsolutno nešto detaljno, što će vam možda otkriti da ne laže...
sinoć smo se seksali manje od sat vremena...za to vrijeme svršila sam 5 puta...detalji: 2 puta iz misionarske..jedan za drugim..onda odmah iz druge poze još jednom..onda je svršio on, a ja sam i dalje osjećala podražaj jer je još uvijek bio u meni pa su došla još dva, malo slabija...to ih je dakle 5... a da smo se recimo nastavili seksati, zašto u slijedećih sat vremena ne bi još koji put? pogotovo kad vam se baš seksa, pa nikako da se ispušete...bože dragi..

sad će vjerojatno neki idiot od vas lijepo reći da ga ne zanima kako se mi seksamo, al kad ste napali lesija da laže, evo vam detalji da vidite kako je moguće to što priča...

p.s. netko je spomenuo lizanje dok ne umrem..uglavnom...a šta misliš zašto ima ovaj nadimak... Mislim, ne želim se hvaliti, ali Lesi je jedan od dečkiju koji uvijek pazi da cura u seksu uživa..maksimalno...

Amen
jesi i špricala u međuvremenu? da evo ja sam jedan idijot i napisat ću BOLI ME KURAC IZ KOJE TI POZE NAJBOLJE ULAZI!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.02.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anai je napisao/la (Pogledaj post): › ...kad ne vjerujete Lesiju...mislite da laže, iako ne znam zašto bi, mislim, ionako ne znate tko je on.. da se samo lažno hvali valjda bi napisao ime i prezime i onda o 8 orgazama...

al evo vam apsolutno nešto detaljno, što će vam možda otkriti da ne laže...
sinoć smo se seksali manje od sat vremena...za to vrijeme svršila sam 5 puta...detalji: 2 puta iz misionarske..jedan za drugim..onda odmah iz druge poze još jednom..onda je svršio on, a ja sam i dalje osjećala podražaj jer je još uvijek bio u meni pa su došla još dva, malo slabija...to ih je dakle 5... a da smo se recimo nastavili seksati, zašto u slijedećih sat vremena ne bi još koji put? pogotovo kad vam se baš seksa, pa nikako da se ispušete...bože dragi..

sad će vjerojatno neki idiot od vas lijepo reći da ga ne zanima kako se mi seksamo, al kad ste napali lesija da laže, evo vam detalji da vidite kako je moguće to što priča...

p.s. netko je spomenuo lizanje dok ne umrem..uglavnom...a šta misliš zašto ima ovaj nadimak... Mislim, ne želim se hvaliti, ali Lesi je jedan od dečkiju koji uvijek pazi da cura u seksu uživa..maksimalno...

Amen


De šta ti je? Mladjo brao.

I to je sad kao neki dokaz kojem se mi trebamo poklonit.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.02.2009. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam problema sa alkoholom pa mi se zna dogoditi da karina ne radi a često kad jednom svršim, bude mi i previše jer mi izgoriše i jaja i bubrezi od alkohola.. al prije jedno 2 godine sam napravio pauzu, par mjeseci nisam pio i na moru sam okinio jednu malu i derala se ko magarica al smo i ja i ona nekoliko puta svršili, špricali smo ko hidranti po sobi..

ja sam zapravo neutaživi seksualni manijak koji bi htio seksati se 7 dana bez prestanka ali moja jaja koja su sad nalik na orah iznutra mi ne dozvoljavaju to jer nakon što samo jednom svršim, nedaj bože dvaput, sve me počne bolit i onda moram muda u kamilicu metat.

hvaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.02.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › ja imam problema sa alkoholom pa mi se zna dogoditi da karina ne radi a često kad jednom svršim, bude mi i previše jer mi izgoriše i jaja i bubrezi od alkohola.. al prije jedno 2 godine sam napravio pauzu, par mjeseci nisam pio i na moru sam okinio jednu malu i derala se ko magarica al smo i ja i ona nekoliko puta svršili, špricali smo ko hidranti po sobi..

ja sam zapravo neutaživi seksualni manijak koji bi htio seksati se 7 dana bez prestanka ali moja jaja koja su sad nalik na orah iznutra mi ne dozvoljavaju to jer nakon što samo jednom svršim, nedaj bože dvaput, sve me počne bolit i onda moram muda u kamilicu metat.

hvaka.
to care! evo vidite ljudi ovo je pravi jebač. ne razmeće se glupim i lažnim izjavama, ulazi jednom ali ulazi pošteno! Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne volim kviki, tako da mi dosta i jednom, ali posteno...

Pijan se mogu gnjavit i natezat u nedogled.
Ovisi s kim, u kojim okolnostima i manifestacijama u glavi...

Opet, za razliku od tratincice s kojim dijelim problem alkoholizma, imam obrnut problem. Dakle, marinac i dalje stoji ali nista od svrsavanja...

Jednom, dvaput, triput... kako kada...

obicno potraje pa zato kazem da je jednom dovoljno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2009. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. Erm... jedan je sasvim dovoLjan...
2. Naravno da može, ooooo da Smile nekad čak i boLji Very Happy
3. Ovisi kako kad.. ni prekratko ni predugo, bitno da je kvaLitetno Very Happy

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: