Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stop bučnim tulumima i neredu na Sjenjaku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2008. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čangrizavi,besposleni starci koji se dosađuju!! Takvi se bune zbog buke, a najjednostavnije i najučinkovitije rješenje je da IZVADE SLUŠNI APARAT!!!

I - svima dobro!!Svi sretni i zadovoljni!!


Off-nećemo sada o kvalitenji gradnje novih zgrada(kad ne čuju da sam pustila vodu u wc-u cijeli dan moji "brižni" susjedi pretpostavljaju da patim od opstipacije)!!!

I,hmm,da, nude mi svoje "provjerene" recepte!!! Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2008. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisu studenti problem - trebate čuti kad su subotom svatovi u robnoj pa kad krene... red ćirilice, red ustaških... pa tamburaši, Šomi i ostala venorezačka ekipa.. onda ekipa izađe van, urlaju, svađaju se, pičkaraju.. klinci luduju...

To sranje traje već godinama i nitko ne jebe živu silu... kontakt-policajaca ni od korova. Srećom da sam na 8. katu pa zvuči kao da su mi u susjednoj sobi, a ne pokraj kreveta, kao onima s nižih katova.

E sad.. koje je rješenje? Polupati stakla od robne kuće? Saznati broj od gazde pa ga jebavati usred noći? Baciti suzavac svatovima koji nisu niti krivi niti dužni što bezveznjaci iz robne ne žele kupiti izo-stakla i klima uređaje?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: