Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'U Hitnoj su rekli: Dođite tramvajem'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
petar jebivjetar
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bitno da se Glavašu posvećuje cijeli tim liječnika (možda zato oni koji još rade u bolnici nemaju vremena za male ljude)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevjerovatno je da se takve stvari dešavaju, to je odraz stanja u državi...nažalost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od sada prije bilo kakvog upuštanja u priču sa njima prvo ih upozorite da razgovor snimate i da poznajete Anamariju Getoš....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imao sam i ja losi iskustava u KBO,prije 6-7 godina slomio ruku,pukle oba dvije kosti.
Doso u bolnicu oko 8 navece,ono hitna prazna,predao papire i naravno cekanje 1 sat.
Nakon pregleda snimki,poslali me na namjestanje kostiju,neka 2 lika me zavezala za krevet i kad su poceli. bogte mazo,vrte kosti ko budale,ja vrisitm...

Nista,kaze dr. Šišljagić moram na operaciju,jebote prespavo noc u hodniku,kao nemamo slobodnih mjesta u sobama!¨!

Ma da skratim pricu,na kraju sam isao na 2 operacije.
Prva nije uspjela,lijecnicka pogreska-stavili mi na kosti neispravne plocice i sarafe!!!, sjebali mi živce u podlaktici!!!

Druga operacija,noz u rukama Šišljagića,uspjesna!

I mater im jebem,nakon svih rehabilitacija i vjezbi,prsti desne ruke su mi nepokretni.tj. nemogu ih podici gore,zbog ozljede zivaca!!!! Evil or Very Mad

BRAVO PIZDE NESPOSOBNE Evil or Very Mad

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men su uklonili slijepo crijevo...pa su nešto sjebali pa me opet morali otvarati...
a jebiga, pogreške se događaju...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dikobraz1
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gutti je napisao/la (Pogledaj post): ›
dikobraz1 je napisao/la: ›
Iz osobnog iskustva znam kako su nehumani i aljkavi djelatnici sa odjela hitne pomoci. Na nogometnoj utakmici mi je pozlilo i zamracilo se pred ocima a kada sam dosao na hitnu imao sam tlak 180 / 95 a puls preko 100 u mirovanju a jedinu pomoc koju sam dobio je analgin, a iz ove price gore vidim da je analgin vec uhodana praksa a ako je to jedina politika hitne pomoci onda bi mi svi laici mogli raditi tamo i ljudima davati analgin


jedino sto je doktorica pogrjesila je to sto tebi je trebao APAURIN...


za koji kurac apaurin doktore znanosti , pa nisam se ja uzrujao trebalo me poslat na preglede na koje me doktorica opce prakse kasnije poslala. a ocito je da bi i ti trebao raditi na hitnoj pa da se odrzi uspjesna stopa smrtnosti jer uvijek ili netko spava pa mu se ne da pruziti pomoc ili daju analgin

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
men su uklonili slijepo crijevo...pa su nešto sjebali pa me opet morali otvarati...

ja bih tražio drugo mišljenje...možda i nije bilo samo slijepo crijevo...
netko zaradio na tvom bubregu, pusti ti to...iskoristili šansu....

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
men su uklonili slijepo crijevo...pa su nešto sjebali pa me opet morali otvarati...

ja bih tražio drugo mišljenje...možda i nije bilo samo slijepo crijevo...
netko zaradio na tvom bubregu, pusti ti to...iskoristili šansu....

ma imam bubrege, osjetim ih kada se napijem.Very Happy

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mogli su i biciklom doći, taman se led otopio

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne znam što da Vam kažem. Imam i dobrih i loših iskustava i moj je zaključak da sve ovisi o ljudima. Jer da nije tako iskustva bi bila uvijek ista.
Dakle vi ste njemu u tri ujutro stosedamdesetfuckingosmi pacijent, a vama je to prvo iskustvo u životu. I vi očekujete dobar prijem i razumijevanje, a s druge strane nervoza jer je gužva cijeli dan i vozila nema.
Moja dijagnoza je da je problem u organizaciji zdravstva pije nego li u nedostatku novaca.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gutti
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dikobraz1 je napisao/la: ›
gutti je napisao/la (Pogledaj post): ›
dikobraz1 je napisao/la: ›
Iz osobnog iskustva znam kako su nehumani i aljkavi djelatnici sa odjela hitne pomoci. Na nogometnoj utakmici mi je pozlilo i zamracilo se pred ocima a kada sam dosao na hitnu imao sam tlak 180 / 95 a puls preko 100 u mirovanju a jedinu pomoc koju sam dobio je analgin, a iz ove price gore vidim da je analgin vec uhodana praksa a ako je to jedina politika hitne pomoci onda bi mi svi laici mogli raditi tamo i ljudima davati analgin


jedino sto je doktorica pogrjesila je to sto tebi je trebao APAURIN...


za koji kurac apaurin doktore znanosti , pa nisam se ja uzrujao trebalo me poslat na preglede na koje me doktorica opce prakse kasnije poslala. a ocito je da bi i ti trebao raditi na hitnoj pa da se odrzi uspjesna stopa smrtnosti jer uvijek ili netko spava pa mu se ne da pruziti pomoc ili daju analgin


kao prvo apaurin je i relaksans a samim time i tlak pada...opusta muskulaturu i smiruje takve diklice kao sto si ti, jer ako ti je tlak skocio na utakmici pa jos mjeris tlak?!tko jos mjeri tlak!?zasto?pretpostavljam da si mladji?!
zasto ti je tlak skocio?!
jesi DEBEO???
jesu li doktori krivi ako si pretil?! ako jedes nezdravu hranu? ako se nebavis sportom,vec samo gledas ...
ili je mozda sanader kriv zato sto nemamo dovoljno para za platit fitness ili bazene...zato sto nemamo dovoljno love za kvalitetniju hranu...zato sto je NK OSIJEK pri dnu tablice zato sto nema love da kupi Modrica... ili zato sto nedaju lovu da se opreme bolje ekipe hitne da se smanji smrtnost, da se vise placaju edukacije, da se vise ljudi zaposli, da se vise timova organizira, da se bolja vozila kupe, da se obuku u prave uniforme da pocnu i izgledati kao hitna pomoc...
dakle...
a analgin cu sada ja popiti jer mi je muka od tvog prenemaganja...cheers!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2008. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se da je vama na hitnoj apaurin najpotrebniji...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dikobraz1
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2008. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao prvo apaurin je i relaksans a samim time i tlak pada...opusta muskulaturu i smiruje takve diklice kao sto si ti, jer ako ti je tlak skocio na utakmici pa jos mjeris tlak?!tko jos mjeri tlak!?zasto?pretpostavljam da si mladji?!
zasto ti je tlak skocio?!
jesi DEBEO???
jesu li doktori krivi ako si pretil?! ako jedes nezdravu hranu? ako se nebavis sportom,vec samo gledas ...by gutti

vidi se da imas doktorat medicine a usput jao tvojoj djeci ako im ti budes pruzo pomoc ili ovi s hitne sigurno ce zavrsit na aninom groblju. kao prvo radilo se o profesionaloj nogometnoj utakmici a ne o pesu na sony playstationu, kao drugo ako te prime na hitnu oni ti mjere tlak majmune vidi se koliko si upucen, a kao trece tlak mi je skocio zbog
srcane mane koju su mi utvrdili kasnije na pretragama jer se ovima s hitne to nije dalo raditi, usput nemaju samo debeli ljudi visok tlak nego oni koji imaju problema sa srcem itd, usput nemoj komentirati nesto sto ne znas ili nisi upucen, hitne pomoci nisu neucinkovite zbog opreme nego zbog odnosa njihovih zaposlenika, a umjesto analgina opizdi se cekicem pa da nas sve rijesis svojih pizdarija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2008. 0:14 
Naslov:  Re: 'U Hitnoj su rekli: Dođite tramvajem'
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo kukanje kako ih zvou oni koji imaju problema zbog južine, pa psihički bolesnici, itd... A koga da zovu? 988? Oni te probleme stvarno osjećaju i hitna je ta koja im treba pružiti prvu pomoć. Lijepo im probati objasniti o čemu se radi i, ako je potrebno, uputiti ih na pravo mjesto.
Razumijem da taj posao nije lagan. I baš zbog toga ga ne bi trebali obavljati oni koji nisu sposobni za to.

Ni meni moj posao nije baš drag i smatram da nisam dovoljno plaćen za to što radim.
Ali onih 8 sati dnevno ću ga obavljati kao da mi je sve na svijetu. A ostalih 16 mogu psovati i kukati. Te tražiti neki drugi.
To se zove profesionalnost. I upravo bi liječnici u tome trebali prednjačiti.

Najlakše je samo sjediti, kukati i kritizirati vlast kako ništa ne poduzima. Kako političari ništa ne rade. A oni su upravo savršena preslika društva u kojem živimo.
Kada bi svatko u ovoj državi radio ono za što je plaćen, bio bi, u konačnici, i puno bolje plaćen za taj rad.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.01.2008. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de malo slabije s tim pljuvanjem po zdravstvu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: