Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



World Of Warcraft

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nderimos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2007. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

igro sam ja par mj... na frendovom acc-u igra je predobra jedva sam ga se odreko iako jos uvijek imam frendov cd al nemam acc osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan92
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e,meni trea WoW pa ak neko ima na CD-u...

_________________
osijek031.com smile I Love Mozilla Firefox osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan92
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e,meni trea WoW pa ak neko ima na CD-u...

_________________
osijek031.com smile I Love Mozilla Firefox osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2007. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
(star wars k.o.t.o.r. Wink )
uuuuuu jebena igrica možda i najbolja koju sam igrao u zadnjih 5 godina. dvojka je isto odlična a čuo sam da rade i trojku. ali najbolja igra ikada meni je definitivno fallout2. e to sam igrao u komadu negdje 13 -14 sati. i jedva čekam trojku koja "izlazi" već jedno 7 godina. mamicu im njiovu. a što se tiče wow-a igrao sam samo board game koja mi je čak bolja od rizika. ne mogu si priuštit tako šta treba faks završit i posao nać Smile . iz istog razloga mi na kompu stoji oblivion ali se ne pokreće. čeka svoju priliku Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 19:33 
Naslov:  Re: World Of Warcraft
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počela s WOW-om i odustala jer sam zaglavila totalno, noge mi natekle, oči se raskrvarile igrajući, i nikad kraja. Dragi odjavio, i mir božji. On se navukao pa je mjesecima bio ni na nebu ni na zemlji, hebeš to, treba živjeti. Od onda nisam ništa igrala, jer mi je to gubljenje vremena.
Inače, igra je mrak, super je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ajkula
Offline
Avatar

Ukupno postova: 217
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2008. 10:06 
Naslov:  Re: World Of Warcraft
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za one koji hoce igrati, a ne zele placati mjesecnu naknadu na originalnom serveru, ima odlicnih privatnih servera na kojima igra dosta igraca. Samo skinete WoW + Burning Crusade expanziju sa neta, odete na www.wowscape.net, pratite upute i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2008. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki dan sam se vratio iz noćnog izlaska mrtav umoran i u četiri sata ujutro do 9 prijepodne sam počeo igrati frozen throne dok nisam jednostavno više mogao izdržati... Rolling Eyes

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
(star wars k.o.t.o.r. Wink )
ali najbolja igra ikada meni je definitivno fallout2. e to sam igrao u komadu negdje 13 -14 sati. i jedva čekam trojku koja "izlazi" već jedno 7 godina. mamicu im njiovu.

slažem se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Avi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 204
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.04.2008. 13:13 
Naslov:  Re: World Of Warcraft
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom se frendu nije vise dalo igrat pa je posudio meni i bratu account pa smo mi jedno mjesec i po besplatno po to, kad je doslo vrijeme za plačanje odustala sam jer mi je bilo glupo bacat novac na to.
Sad sam preko uskrsnjih igrala na privatnim serverima, takoder je zakon, ali neki su totalno nestabilni pa su me izbacivali.
Inače dobre igre (kao wow) mogu igrat onak cijelu noc, ali ne postanem ovisna da ne mogu prekinuti kad me druge obveze cekaju. Wow mi je jos uvijek na kompu instaliran, al ga ni ja ni brat ne igramo.

_________________
ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з ε(●̮̮̃•̃)з
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.04.2008. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davno sam se toga ostavio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tzeer
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2008. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
davorccc je napisao/la: ›
Ajd da ubiješ malo vremena, pa igraš sat dva, ali da igraš svaki dan po 6-7 sati.
Bolesno.


6-7 sati?to je još i dobro...ima onih koji igraju dan-noć,bila je reportaža u glasu sl. prije dva mjeseca o bračnom paru koji skupa igra wow,pa su morali odrediti neka pravila življenja,naručuju hranu iz restorana,na wc idu max 2x dnevno,tuširaju se jednom tjedno a ostatak vremena provode sjedeći pred kompom i igrajući tu igru...strašno...koja budala može sjediti toliko dugo za kompom..strašno....

ja sam jednom igrala igru 12-13 sati u kompletu,(star wars k.o.t.o.r. Wink ) i to zato što nisam mogla dočekat da dobijem lightsaber osijek031.com smile ) ali da ja mjesecima sjedim i blejim ma daj nema šanse..i još plaćati 100 kn...no way osijek031.com smile




pričaš gluposti i kopiraš rečenice iz novina Very Happy , reci mi onda jesu pecaroši bolesni kad sjede 6-7 sati na vodi ? A ovisan možeš postati o bilo čemu ako nemaš karakter!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aleksa81
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 16:11 
Naslov:  Re: World Of Warcraft
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodajem wow acc sa 70 lvl UD warriorom i 70 lvl Tauren hunterom.Warrior ima gledijator set, solidnu tank opremu, moze heroike tankat, epic flying mount i irokezu. Wink Hunter je tek nedavno dostigao 70 lvl pa je oprema jadna, ali ima 60% flying mount. Warr: mining/blacksmithing (375/375), Hunt: herbalisam/alchemy (375/340).Para skoro nema nista, mozda 200g. Acc je na pvp Aggamagan serveru. Cijena,prava sitnica: 800kn fiksno. [email protected]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aleksa81
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Darayah
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Osijek>Retfala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan92 je napisao/la (Pogledaj post): › e,meni trea WoW pa ak neko ima na CD-u...


Heh... netreba ti cd... cd ti samo treba da se prijavis -.- a igru mozes skiniti i na website.... i sad ako nezelis placat... uzmes privatne servere... ja igram na oveme High rate server... ide brze levelanje i to : Toxic WoW

Ps. Patchanje etc je shit ako nemas flat i brz net.... Very Happy svu srecu ja imam.

_________________
I rather be hated for that what I am, then be loved for that what I am not.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Darayah
nažalost nema više Toxica....navodo su primili pismo od blizzarda i bili primorani rušiti servere.
Većina ljudi misle da su ta pisma lažna, jer sadrže hrpu gramatičkih i sadržajnih "pogrješki" (xD..eh taj naš pravopis)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shkrobo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.12.2008. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima netko link za dobar torrent za WoW? skino sam par, al sve smeće, pa ako netko zna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: