Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic #159

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.01.2008. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Disi Poppy dušo?! Very Happy

Run, Poppy, run! Shocked


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
allein je napisao/la (Pogledaj post): › Postoje i takvi ljudi koji vole četnike. Općenito govoreći.


I među četnicima ima najboljih ljudi s kojima bih ja jeo i pio. Nemoj vrijeđati četnike.


Tko se tu vrijeđao?

Ja sam samo svojom olovičicom naveo stanje u svemiru, osmotreno izdaleka.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam samo svojom olovičicom naveo stanje u svemiru, osmotreno izdaleka.


Ne kupi moje fore...

Osim toga, stanje u Svemiru ne možeš bilježiti "iz daleka", jer bi se iz toga dalo zaključiti da ti, osmatraču, nisi u njemu. To bi značilo da nisi nigdje, a sve upućuje na to, ma koliko ništavan bio, da negdje u eteru moraš biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2008. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam samo svojom olovičicom naveo stanje u svemiru, osmotreno izdaleka.


8 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne kupi moje fore...

Osim toga, stanje u Svemiru ne možeš bilježiti "iz daleka", jer bi se iz toga dalo zaključiti da ti, osmatraču, nisi u njemu. To bi značilo da nisi nigdje, a sve upućuje na to, ma koliko ništavan bio, da negdje u eteru moraš biti.


Dozvolite mi da moje sekundarno JA, odnosno mitsko biće mali_ivica proglasim otvorenim ove novonastale ZVJEZDANE RATOVE! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Allein je moj prijatelj i prije nego što razapnu njega, morali bi mene.

Onda se on okrenuo i rekao ti:

Very Happy
Neznam kako ide dalje ali u jednom drugom vicu se spominje i svizac....,
nego bolje da mi pređemo na slane kokice za poetak seanse... Wink


Sva sreća pa ne pratim offtopice pa ovakvo podmetanje ne vidim.

Odgovorno tvrdim da citat koji ovdje mali_ivica navodi ("Još večeras ćeš biti samnom u raju!") nisam nikada nigdje na forumu izjavio. Njegovo citiranje ovdje je lažiranje moga/nečijeg posta, najobičnije izmišljavanje.
Nije u pitanju korištenje opcije you.
Zbog navedenog je prijavljen moderatoru. Očekujem ili sankcije ili da mi se pokaže gdje sam ja to rekao.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo sam napisao "kao" da si to rekao pošto je DanicaV napisala slijedeće:
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Allein je moj prijatelj i prije nego što razapnu njega, morali bi mene.

Sve je ubiti vid humora, ali nisam osobno mislio da ćeš se toliko naljutiti...
Glede pasivnog pušenja, odgovor je bio općenit, odnosno nije bio upućen uopće tebi! Nego je postavljen kao šale te općenit odgovor na to što pasivno pušenje zapravo je!

Moja isprika ako si to krivo shvatio! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta sve danas može proći kao šala. I psovke i podvaljivanja - od najvećeg vjernika na ovom portalu.
Ispriku ne uvažavam jer ja tu nisam ništa krivo shvatio. Stavljanje takvog citata je ustvari stavljanje lažnih riječi u moja usta. Laganje. Kužiš?
Bez ikakve zezancije, bilo kako jadan pokušaj isprike 'forama' ne može biti opravdanje.
Očekujem da vidim bilokakvu reakciju nadređenih kao bar pokušaj prikaza vjerodostojnosti pridržavanja 'pravila' ovog foruma.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Šta sve danas može proći kao šala. I psovke i podvaljivanja - od najvećeg vjernika na ovom portalu.pridržavanja 'pravila' ovog foruma.

Ovo si ti rekao, ja sebe nesmatram NAJVEČIM vjernikom.
I dalje tvrdim da sam to napisao kao šalu, a ako sam kako kažeš največi vjernik onda je to ŠALA na svoj račun pošto sam citirao Isusa kada je to rekao čovjeku koji je stajao pored njega na križu...
No dobro, znam da je ova ljutnja vjerojatno rezultat toga što u ovim trenutcima pokušavam biti objektivan komentarima glede svađe određenih struja ovoga foruma...
NISAM SE SVRSTAVAO U SVAĐAMA NA NIČIJU STRANU TE TO NI NE NAMJERAVAM...
Možda je izgledalo drugačije...
NO, vjerujem kako stvarno ovdje stoji ono što je netko napisao jednom, a to je da se u izjašnjavanju koriste onom tezom:
ILI SI ZA ILI PROTIV NAS
Neljutim se ni na koga niti namjeravam te sam zbog poradi olakšanja tuđih duša, odnosno bremena koje moje ŠALE nose drugima SPREMAN SNOSITI I KAZNENE POSLJEDICE ukoliko MODERATOR, ADMINISTRATOR ili netko treći odredi da trebam biti kažnjen!

Glede svrštavanja na strane, moj argument tebi(@allein) je taj da me osoba "8" ima na ignore listi!
Te nevidim zašto bih se njemu priklanju zbog nečega, pokušavam samo biti objektivan!
Uživajte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konstrukciju o strujama ovdje si sam prvi upotrijebio. Ja nisam ničime tebe prokazivao da si svrstao u jednu ili drugu struju, ili si potpuno izostao iz strujanja uopće.
S obzirom na postove koje sad iščitavam ovdje (ponavljam - ne čitam offtopice, inače bih na ovo reagirao i ranije), sve si shvatio kao veliku šalu.

Nije bitno za ono što ti spočitavam: laganje. Lažno citiranje mene, lažiranje moga posta. Ako je to šala koja prolazi na ovom forumu, onda je forum dosegao novo dno, nešto što mi se činilo nemogućim nakon događanja prošlih dana.

Da se time bavi osoba koja je najveći branitelj Boga, Crkve i katoličkog nauka je još jedno veliko iznenađenje. Da ista ta osoba otvoreno na ovom topicu psuje, još jedno. Stavljanjem riječi svoga Spasitelja u moja usta kao pokušaj šale ismijava jedno od najvažnijih učenja IHS.

Ukupno: razočaravajuće. Ako sam do sada i bio protiv puno tvojih izjava i stavova, ovime si pokazao koliko je tebi samome to bitno: radi dobre šale i fore sve može letjeti kroz prozor.

Nepobitna je činjenica da si na forumu napravio lažni citat. To i sam priznaješ. S ciljem da se našališ.

Jedno od osnovnih pravila netiquettea je da ne lažeš. Šale na tuđi račun se također smatraju ružnim ponašanjem.

Nigdje ti u optužbama nisam spominjao 8cu niti je činjenica da si na njegovoj ignore listi imalo bitna.

Ako gornje ponašanje moderator ne može/ne želi sankcionirati, ozbiljno ću dovesti u sumnju kriterije kojima se ovdje dijele kartoni, zabrane, banovi...

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Konstrukciju o strujama ovdje si sam prvi upotrijebio. Ja nisam ničime tebe prokazivao da si svrstao u jednu ili drugu struju, ili si potpuno izostao iz strujanja uopće.

Nemam namjeru ići dalje sa komentiranjem pošto se sve ovo svodi u jednu divnu lakrdiju, jedino mi je čudno to da si se tek sada javi sa pričom o mom psovanju citirao "pasivno pušenje" tek sad iako si i jučer normalno postavljao svoje komentare poslije moga...
DA NE IDEM DALJE DOBIO SAM DOJAM DA SAM I JA POSTAO ZLOTVOR! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Psovao si na ovom offtopicu, a ne na topicu o pasivnom pušenju.

Offtopice ne pratim pa nisam vidio do sada. Komentar o pušenju sam vidio, ali nisam odmah reagirao na njega. I to je bilo private, kao komentar da ti je takva opaska neprimjerena, kao nešto što ne bih očekivao od tebe.

Vidjeh ovdje da si me u stanju opako iznenaditi.

Nisi zlotvor, samo si zaradio etiketu lažljivca.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2008. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): › Nisi zlotvor, samo si zaradio etiketu lažljivca.

Da, ali i dalje tvrdim da sam to napravio iz zafrkancije što se može isčitati i iz samog tog posta, nitko imalo pametan vjeruj mi nebi pomislio da si ti to rekao...
Više se ne javljam na ovaj offtopic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: