Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Shit Of The Year

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2007. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8. Pelješki most rješava i dio pogrešaka prirode, koje je napravila s otocima.

dr. Ivan Bošnjak, dekan zagrebačkog Fakulteta prometnih znanosti, na predstavljanju studije "Ekonomski, prometni i demografski učinci Pelješkog mosta" u Dubrovniku, studeni 2007.


ee, ovo je definitivno proser godine!!!

..serem mu se na doktorat, osobito zbog ovog bodlanog dijela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2007. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."


Ja si već 1000-ti puta ponavljam ovu izjavu u glavi i ne vidim smisao...
Mrtvaci su pucali? Pucali, a bili su mrtvi? Imali su oružje, bili su mrtvi kad smo mi stigli, ali su pucali? wtf?!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la: ›
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."


Ja si već 1000-ti puta ponavljam ovu izjavu u glavi i ne vidim smisao...
Mrtvaci su pucali? Pucali, a bili su mrtvi? Imali su oružje, bili su mrtvi kad smo mi stigli, ali su pucali? wtf?!

Pitaj malog ivicu, on zna što su mislili... Very Happy

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la: ›
Joj, a ovo: "12. Svatko tko je bio mrtav imao je oružje i pucao je."


Ja si već 1000-ti puta ponavljam ovu izjavu u glavi i ne vidim smisao...
Mrtvaci su pucali? Pucali, a bili su mrtvi? Imali su oružje, bili su mrtvi kad smo mi stigli, ali su pucali? wtf?!


svatko ko je nadjen ubijen imao je oruzje i pucao (dok je bio ziv) i zbograditoga sada spava s ribama. Smile

mislim da je to iz nekog svjedocenja.. totalno nespretna izjava Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2007. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
8. Vjeronauk je kičmeni stup obrazovanja i treba ga povezati sa svim drugim predmetima.

dr. Nevio Šetić, državni tajnik za osnovno obrazovanje, na sastanku kardinala Josipa Bozanića s ravnateljima predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u Međubiskupijskom sjemeništu na Šalati, svibanj 2007.

9. Opišite mi to zlostavljanje, nema tragova. Mirjana Lučić ima nos, ima uši, ima noge, ima sise, sve ima. Ništa joj otac nije odsjekao. Ja ne vidim po čemu je to njezin otac bio terorist. Da je slušala oca, bila bi sada pobjednica na svjetskoj razini, a ona mu je okrenula leđa.

Milan Ivkošić u emisiji "U sridu" na Novoj TV, svibanj 2007.

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
ove je stupnjeve retardacije zaista teško nadmašiti... osijek031.com smile
...iako na forumu ima nekih koji čak i to mogu. zapanjujuće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
2. Vlada je najavila da se ukida vojni rok, a to znači da nećemo imati sina vojnika u hrvatskoj državi, čime nam potkopavaju najveću svetinju.

Marinko Krešić, umirovljeni general, na skupu udruge "Jedino Hrvatska" u Splitu, siječanj 2007.

Ovaj se izgleda vodio Thompsonovom logikom o svetinji hrvatske države.. Rolling Eyes
aethur je napisao/la: ›
5. Ne mislim da je većina građana protiv NATO-a. Oni koji su protiv vjerojatno misle da će se našim vojnicima naređivati da idu u strane misije boriti se po svijetu, ali to nije tako. Naši su vojnici dragovoljno u Afganistanu i čak traže da im se smanji nužna dvogodišnja stanka između dvije misije.

dr. Ivo Sanader, predsjednik Vlade i HDZ-a, na aktualnom satu u Hrvatskom saboru, ožujak 2007.

Ponekad se zapitam živi li ovaj čovjek zbilja u Hrvatskoj..
aethur je napisao/la: ›
6. Svo to zlato, sve te sportske medalje ne vrijede pobjede na Maslenici! Žao mi je što Ratko Rudić nije bio s nama i radovao se podvizima na južnoj fronti, ulasku u Knin, povratku Hrvatske u Podunavlje. Ti se, Rudiću, tome nisi veselio, a to ti je sto puta, milijardu puta, više od svake kolajne!

Antun Vrdoljak, član Međunarodnog olimpijskog odbora i počasni predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora, u interviewu Sportskim novostima, travanj 2007.

Daklem... Vrdoljak sam sebe demantira svakom svojom novom izjavom.. prestrašno..
aethur je napisao/la: ›
10. Činjenica je da HRT na mala vrata, nakon 16-godišnje stanke, uvodi srpski jezik na male ekrane i u govorne emisije Hrvatskoga radija. Srbijanski se filmovi ne titluju na hrvatski, Srbijanci u intervjuima govore srpski bez prijevoda na hrvatski. U emisijama vijesti, Otvoreno, raznim komentarima i sl. srbijanski političari, znanstvenici, kulturni djelatnici, pjevači itd. obraćaju se Hrvatima na srpskome, a nitko se ni ne trudi prevoditi ih na hrvatski ("Tko nas to bre uopšte zavadi?").

Darko Sagrak u Fokusu, lipanj 2007.

Nisam primjetila da na srpskim televizijama titluju izjave naših pjevača, političara, sportaša i svih ostalih kao ni na bosanskim programima.. Trebamo li mi onda i bosance titlovati i prevoditi na hrvatski?

Iskomentirala bih ja tu još štošta ali zbilja više nemam volje nakon svih tih izrečenih nebuloza..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da mi diskriminiramo Srbe i Bosance jer ih ne prevodimo, a sve ostale da, pa čak i Slovence. Very Happy

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
baranjac22
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.01.2008. 15:56 
Naslov:  Re: Shit Of The Year
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK to jesu proseri godine...OK uredništvo Ferala jesu srbskog porijekla ili podrijetl...ali da li mi možemo imati naših crkava u bosni, turskoj koliko bi oni gradili kof nas?
da li se hrvati mogu izražavati u srbiji i imati toliko politićkih i ostalih sloboda kao oni kod nas...a nisu klali po hrvatskoj svemirci nego pripadnici njihove rase
U ostalom zašto više ne prihvate činjenicu da su oni već od doba turaka hrvati pravoslavne vjeroispovijesti?? Ako žele biti srbi u Hrvatskoj onda neka idu u Srbiju..Hrvatska je zemlja hrvatskih građana---a feralovcima i slićnima želim da pišu na čirilici. lakše bi se snalazili.. Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.01.2008. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baranjac22 je napisao/la: ›
OK to jesu proseri godine...OK uredništvo Ferala jesu srbskog porijekla ili podrijetl...ali da li mi možemo imati naših crkava u bosni, turskoj koliko bi oni gradili kof nas?
da li se hrvati mogu izražavati u srbiji i imati toliko politićkih i ostalih sloboda kao oni kod nas...a nisu klali po hrvatskoj svemirci nego pripadnici njihove rase
U ostalom zašto više ne prihvate činjenicu da su oni već od doba turaka hrvati pravoslavne vjeroispovijesti?? Ako žele biti srbi u Hrvatskoj onda neka idu u Srbiju..Hrvatska je zemlja hrvatskih građana---a feralovcima i slićnima želim da pišu na čirilici. lakše bi se snalazili.. Idea

Kakve to ima veze s ičim? da te ja pitam nešto, di si ti bio 91? A? Di?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2008. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baranjac22 je napisao/la: ›
OK to jesu proseri godine...OK uredništvo Ferala jesu srbskog porijekla ili podrijetl

i kakve to stvarno ima veze? moraš biti srpskog porijekla da bi ukazivao na nečiju budalaštinu i glupost?
ideš...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2008. 7:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baranjac22 je napisao/la: ›
OK to jesu proseri godine...OK uredništvo Ferala jesu srbskog porijekla ili podrijetl...


Baš nešt gledam feralov impresum, pa mi nije jasno...
Možda riječ uredništvo? Tolj bi rekao da je to srpska riječ i da si u pravu. No, Tolj je isto tako poremećena uma Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne može poreći jedno: Ovdje iako su izjave pretežito desničara po opredjeljenju, nema ni jedne izjave Ivice Kirina, koje su 5 ocjena iznad svih ovih što se tiče prosera, ali stavili su ove vjerojatno da diskreditiraju određene osobe ili događaje sa samo njima poznatom namjerom, ali pošto su to što jesu ništa im ne zamjeram što više dapače,
Recite feralovcima da mi pozdrave Paddy Ashdown-a i ostale MI6-ovce Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): › Nitko ne može poreći jedno: Ovdje iako su izjave pretežito desničara po opredjeljenju, nema ni jedne izjave Ivice Kirina, koje su 5 ocjena iznad svih ovih što se tiče prosera, ali stavili su ove vjerojatno da diskreditiraju određene osobe ili događaje sa samo njima poznatom namjerom, ali pošto su to što jesu ništa im ne zamjeram što više dapače,
Recite feralovcima da mi pozdrave Paddy Ashdown-a i ostale MI6-ovce Wink
mislim da se varaš. kiro prosviro jest debil par excellence al njegova najveća mana je nekordiniranost između centra za razmišljanje i centra za govor pa se onda sav jadan uzmuca i uzjebe. al nema on baš misaonih prosera kao gore navedeni debili

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Nitko ne može poreći jedno: Ovdje iako su izjave pretežito desničara po opredjeljenju, nema ni jedne izjave Ivice Kirina, koje su 5 ocjena iznad svih ovih što se tiče prosera, ali stavili su ove vjerojatno da diskreditiraju određene osobe ili događaje sa samo njima poznatom namjerom, ali pošto su to što jesu ništa im ne zamjeram što više dapače,
Recite feralovcima da mi pozdrave Paddy Ashdown-a i ostale MI6-ovce Wink


Misliš onaj Paddy Ashdown kojem je Tuđman crtao kako će podijeliti Bosnu na salveti ?
Kamo sreće da Feral zaista i uspije diskreditirati sve te osobe, ali sumnjam, jer mi se čini da Glas koncila ima veću nakladu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: