Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dijete (hrana)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.02.2012. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...e, 'vako: sa 65 kg sam poslije trudnoće ostala na 91 kg, živo zlo....nakon cca godinu dana vratila sam se na svoju težinu tako da sam jela samo 1 dnevno i to navečer i to što sam dohvatila pod ruku, bez biranja, bez izbjegavanja slatkog, slanog, mesa....uz to, strahovito puno sam hodala, jer ne volim sport, trčanje i ostalo....kad me preko dana uhvatila glad, popila sam kavu, zapalila pljugu ili pojela jabuku, odnosno neki mini međuobrok....ovaj način nije za one tanjih živaca, jer se lako popiz...od gladi, ali meni je odgovarala....otkako sam se vratila na svoju težinu, opet jedem normalno, i dalje dosta hodam, a kile stoje na mjestu.....
...eto, čula sam jednom da samo prokleta žena u slavoniji može biti tanka kao prst, pa šta ću....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: