Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Smrt najdražeg kućnog ljubimca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.01.2008. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja se stravično vežem za sve, a pogotovo za dlakave kućne ljubimce.. trenutno imam dvije crne mace, dečka i curu, i osjećam se kao da sam im mama.. i iako je ona došla prva, nju volim manje nego ovog muškog gada, što nije u redu od mene ali on je sve suprotno od nje.. mazan za nepovjerovati, krči kao šrot mašina, sav je mali i debeli, flufasti, nafenirani s velikom glavom, kosim očima i naprosto ga obožavam.. a toliko je lijen da me još niti jednom ugrizao ili ogrebao nije, jer mu je ljeno.. doslovce sam zaljubljena u to malo dlakavo čudo koje izgleda kao plišana igračka i koje me budi ujutro, trči pred mene čim otvorim vrata, a ugnjezditi se negdje na meni glavna mu je okupacija.. i onda krči li ga krči i ispušta neke zvukove kao mali gremlin.. Mislim da bi mi se srce slomilo da mu se što dogodi.. to je bila ljubav na prvi pogled.. Very Happy

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 7:36 
Naslov:  Re: Smrt najdražeg kućnog ljubimca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas idem kupiti papigu, napokon odlučih. Slab je izbor u mojem malom gradu, pa ću opet uzeti tigricu, ali ne da je krasan već naprosno predivan primjerak. U spomen puri Bukiju, zvat će se Buki, odlučeno jučer na obiteljskom sastanku.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Danas idem kupiti papigu, napokon odlučih. Slab je izbor u mojem malom gradu, pa ću opet uzeti tigricu, ali ne da je krasan već naprosno predivan primjerak. U spomen puri Bukiju, zvat će se Buki, odlučeno jučer na obiteljskom sastanku.

To po Bukovskom?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Danas idem kupiti papigu, napokon odlučih. Slab je izbor u mojem malom gradu, pa ću opet uzeti tigricu, ali ne da je krasan već naprosno predivan primjerak. U spomen puri Bukiju, zvat će se Buki, odlučeno jučer na obiteljskom sastanku.

mislim da bi se tu trebalo konzultirati oko autorskih prava, s obzirom da je Buki prvotno bio naziv MOJE pure.. Wink al ok, ajd, pošto se znamo..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 17:32 
Naslov:  Re: Smrt najdražeg kućnog ljubimca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Platit ću ti kuhano vino u zamjenu za autorska prava. Evo, mali je kod kuće, zbunjen, ali meden do bola.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2008. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj koju sliku nabaci,samo nemoj slikat s flashom Smile

bas juce gledam na autopiji,zlatni retriver 500kn,razmisljam............

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja također odlučih da ću nabaviti neku živinu.. nakon dužeg konzultiranja, ja i moje dvije podvojene ličnosti smo se odlučile na macu.. ili papigu? treća ''ja'' je još neodlučna.. uglavnom, životinja nekakva def dolazi kod mene!!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 7:37 
Naslov:  Re: Smrt najdražeg kućnog ljubimca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mace su dražesne, ali pošto ti svaki vikend putuješ u različitim pravcima morala bi nekome macu ostavljati, a to je gnjavaža. Ptice su zahvalna bića, natrpaš im hrane i vode, biti će malo tužne, ali kad se vratiš biti će žive i u poznatom prostoru. I neće ti se ukakati negdje iza komode ili teveja.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikome ne moraš macu ostavljati ako te nema samo za vikend.. mace su sasvim sposobne biti same dva-tri dana bez problema..
Ostaviš im vode i briketića i neće ni skontati da te nema..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 12:42 
Naslov:  Re: Smrt najdražeg kućnog ljubimca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možemo mi tu davati svakave savjete, ali će na kraju odlučiti srce, mica, ptica ili ribica, svejedno, važno da kuća ili stan nisu prazni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Nikome ne moraš macu ostavljati ako te nema samo za vikend.. mace su sasvim sposobne biti same dva-tri dana bez problema..
Ostaviš im vode i briketića i neće ni skontati da te nema..

a nekako sam si i ja kontala to, ali opet.. strah me da se ne vratim, i nađem koješta.. poderane zavjese, recimo, ili tako nešto.. Smile iako bih radije mačku, nekako su mi aktivnije, morati ću izgleda ipak nekakvog kanarinca.. a nisam nikad ni imala mačku, tak da ne znam jel bih znala s njima.. joooooj ne znammmmm....

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
a nekako sam si i ja kontala to, ali opet.. strah me da se ne vratim, i nađem koješta.. poderane zavjese, recimo, ili tako nešto.. Smile


osijek031.com smile osijek031.com smile
sorry, al vidi se da nikada nisi imala macu.. zavjese i namještaj stradava i ako si ti u stanu tako da to savršeno nema veze.. štetu možeš jedino malo umanjiti, ali nikako ne sasvim spriječiti ili izbjeći, pogotov zato što su mace tako aktivne. Pa kada ih uhvati njihovo vrijeme za igru one trče i trče, luduju i naravno skaču po namještaju koji usput kandžama zagrebu, a male mace pogotovo.. zato što male mace imaju svoje imaginarne prijatelje s kojima se onda naganjavaju po kući..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
a nekako sam si i ja kontala to, ali opet.. strah me da se ne vratim, i nađem koješta.. poderane zavjese, recimo, ili tako nešto.. Smile


osijek031.com smile osijek031.com smile
sorry, al vidi se da nikada nisi imala macu.. zavjese i namještaj stradava i ako si ti u stanu tako da to savršeno nema veze.. štetu možeš jedino malo umanjiti, ali nikako ne sasvim spriječiti ili izbjeći, pogotov zato što su mace tako aktivne. Pa kada ih uhvati njihovo vrijeme za igru one trče i trče, luduju i naravno skaču po namještaju koji usput kandžama zagrebu, a male mace pogotovo.. zato što male mace imaju svoje imaginarne prijatelje s kojima se onda naganjavaju po kući..

ahm.. dakle, zaključak je taj da ne trebam uzeti mačku.. ? Wink ..ako ne želim ostalih nekoliko mjeseci otplaćivati novu kutnu garnituru za moju gazdaricu.. Smile ..joj, ma nemam ti ja pojma o mačkama, uvijek sam imala samo psa, mačke nikad nisam nešto previše ''šmekala'', ali nedavno vidjeh pred zgradom jednu preeedivnu macu, u koju se zaljubih na prvi pogled (vrlo čudnovato za mene Very Happy) tak da sam si onda kontala da možda zapravo VOLIM mačke.. ma nemam pojma eto, moram si još razmisliti-pros and cons Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 14:02 
Naslov:  Re: Smrt najdražeg kućnog ljubimca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Insomnia, sjeti se svoje cime i njezine luđačke reakcije "Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiica" i ukradi tu micu i pravac u svoj stan gdje ćeš ju maziti i paziti. Oboriti će te mice sa nogu, ali svoj glas dajem pticama. Onako, iz razloga što će mi odgovoriti kad joj se obratim... Eto, prolupala. Pola mi se oprašta kad sam već priznala.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I maca ti odgovori kad joj se obratiš.. a ako imaš (ne)sreću da imaš mačka kao što je moj, nećeš moći živjeti od njihovih razgovora..
Ma mala dlakava preslatka čudovišta.. obožavam ih, al nekad bih im tako rado zavrnula tim malim vratićima.. ughr.. osijek031.com smile

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: