Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: Međunarodno natjecanje u kubanskim plesovima, Zrinjevac

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 9:49 
Naslov:  Galerija 031: Međunarodno natjecanje u kubanskim plesovima,
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U nedjelju 9. prosinca u Osijeku je održano međunarodno natjecanje u kubanskim plesovima - salsi (parovi) i rueda (grupno).

Zbog loše organizacije, početak je kasnio gotovo četiri sata - umjesto u zakazanih 13h, natjecanje je počelo tek nešto prije 17 sati. Publika koja je platila ulaznice po 40 kn nije bila oduševljenja takvim ishodom. Koncert Cubisma koji je trebao početi u 20h nije održan zbog slabog odaziva publike.



No, vratimo se natjecanju. Pobjednici natjecanja u salsi (parovi pojedinačno) bili su par iz Beograda (Latina blanca). U ruedi (grupno) pobijedili su gosti iz Slavonskog Broda - Salsa SB.

Portal Osijek031.com predstavlja galeriju fotografije s ovog zanimljivog i oku ugodnog plesnog natjecanja.

Galerija 031: Međunarodno natjecanje u salsi (2007.12.09.)

Foto & tekst: steam

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Danchy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2007. 15:48 
Naslov:  Re: Galerija 031: Međunarodno natjecanje u kubanskim plesovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno nevjerojatno loša organizacija....slažem se, ali ne mogu da ne komentiram nas osječane. Neprestano se žalimo na manjak kulturnih zbivanja u gradu, pa ne znam što će nam ikakva zbivanja kada ni sami nismo dovoljno civilizirani da ih popratimo. Ne želim ni spomenuti pune kafiće sa narodnjačkim štimungom i tužno praznu dvoranu u kojoj se odvija kulturni događaj. No ništa bolje nije ni u sportu, prazni stadioni za vrijeme atletskih mitinga, tek poneki posjetitelj na streljaštvu, gimnastici i na veslačkim natjecanjima, a upravo je Osijek dao vrhunske sportaše u tim disciplinama. Ali zato je sigurno "auto-pija" bila krcata upravo u nedjelju...Pa dragi moji, za nas nije ništa drugo nego obični vašar, jer je naš mentalitet i dalje istočni, ma koliko mi šutjeli tome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 22:59 
Naslov:  Re: Galerija 031: Međunarodno natjecanje u kubanskim plesovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta bi trebali ići na Zrinjevac i gledati natjecanje u plesu Question
Kakav izuzetan kulturni događaj. Rolling Eyes
Koga još zanimaju kubanski plesovi? Odgovor je jasan: nikog!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.12.2007. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

down boy

da sam čula za natjecanje ošla bi svakako,osim predobrih cura kojima se u svakom drugom okretu vidi dupe ( Very Happy ) ima i drugih zanimljivihj stvari za vidit I NEMOGU vjerovat jdnostavno da je bio mal odaziv za cubisimo...kontam da se vise nikad nece u os pojavit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bio zainteresiran. Iz svojih privatnih razloga nisam otišao, al kad vidim kako je ispalo, baš mi je drago zbog toga. Program je kasnio četiri sata?? Nema tog izvođača (bar ne u HR) kojeg bih čekao 4 sata. Čak i ako je bilo zainteresiranih gledatelja, sigurno su odustali nakon nekog vremena...

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: