Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SDP i Glavaš vladat će Osijekom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Proširenje tramvajskih linija do Josipovca i Bikare? Možda sam blesav, ali nisam primjetio tramvaj u Josipovcu i na Jugu 2, makar, istina, ne navraćam često. A već toliko puta opjevani tramvaj-vozi-se-tri-čovjeka-dnevno-a-2-mjeseca-poslije-morali-smo-iznova-uređivati-istu-ulicu do Mačkamame nije vrijedan novih komentara.

Hoću samo reći da su 95% mahom građevinskih projekata privatne inicijative, i nemaju veze s bivšom vlašću. Dapače, ako ćemo biti skroz iskreni, neke je ta vlast pokušavala zaustaviti, ne bi li u svojem jedinom trenutku na vrhu pobrala što više vrhnja.

Nema nikakvih projekata. Ti ljudi nisu intelektualno sposobni osmisliti bilo kakav projekt, osim postavljanja nekakvog kipa, te dovođenja Brajan Adamsa. Jedini projekt koji su osmislili otplaćivat ćemo 30 godina, a jedan hvala Bogu nećemo, jer su ih koalicijski prijatelji zajebali na vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
big dick
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Proširenje tramvajskih linija do Josipovca i Bikare? Možda sam blesav, ali nisam primjetio tramvaj u Josipovcu i na Jugu 2, makar, istina, ne navraćam često. A već toliko puta opjevani tramvaj-vozi-se-tri-čovjeka-dnevno-a-2-mjeseca-poslije-morali-smo-iznova-uređivati-istu-ulicu do Mačkamame nije vrijedan novih komentara.

Hoću samo reći da su 95% mahom građevinskih projekata privatne inicijative, i nemaju veze s bivšom vlašću. Dapače, ako ćemo biti skroz iskreni, neke je ta vlast pokušavala zaustaviti, ne bi li u svojem jedinom trenutku na vrhu pobrala što više vrhnja.

Nema nikakvih projekata. Ti ljudi nisu intelektualno sposobni osmisliti bilo kakav projekt, osim postavljanja nekakvog kipa, te dovođenja Brajan Adamsa. Jedini projekt koji su osmislili otplaćivat ćemo 30 godina, a jedan hvala Bogu nećemo, jer su ih koalicijski prijatelji zajebali na vrijeme.


Bože moj, zar neki ne razumiju da postoje ostvareni i najavljeni projekti? Tramvaj do Juga II je najavljeni projekt pa je normalno da ga u tom dijelu grada nisi mogao vidjeti!!!
Vinkovačka se uređivala u dvije faze, što nije neuobičajeno, a ne dva puta!!!
Ma koja je to masa privatnih građevinskih inicijativa?
Briana Adamsa u Osijek nije doveo Anto Đapić već agencije Lupa promotion, Mediaset i Gradski radio. Đapić je samo pristao biti domaćin...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 12:13 
Naslov:  Re: SDP i Glavaš vladat će Osijekom?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapićevi veliki projekti: spomenik 50 centu, "zaboravljanje natječaja za isti koji nas je jako skupo koštao, velika klupa(bar kažu da je klupa) kod Petra Pana od zilion kuna, "dvorana", rondel i slavno dvostruko otvorenje, prebacivanje pauka u nadležnost GPP-a, dovođenje Dinama u Cret i proširivanje članstva istog kluba...Ali najbolji od svega mi je propast HSP-a Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

big dick je napisao/la: ›
Blofeld je napisao/la: ›
Proširenje tramvajskih linija do Josipovca i Bikare? Možda sam blesav, ali nisam primjetio tramvaj u Josipovcu i na Jugu 2, makar, istina, ne navraćam često. A već toliko puta opjevani tramvaj-vozi-se-tri-čovjeka-dnevno-a-2-mjeseca-poslije-morali-smo-iznova-uređivati-istu-ulicu do Mačkamame nije vrijedan novih komentara.

Hoću samo reći da su 95% mahom građevinskih projekata privatne inicijative, i nemaju veze s bivšom vlašću. Dapače, ako ćemo biti skroz iskreni, neke je ta vlast pokušavala zaustaviti, ne bi li u svojem jedinom trenutku na vrhu pobrala što više vrhnja.

Nema nikakvih projekata. Ti ljudi nisu intelektualno sposobni osmisliti bilo kakav projekt, osim postavljanja nekakvog kipa, te dovođenja Brajan Adamsa. Jedini projekt koji su osmislili otplaćivat ćemo 30 godina, a jedan hvala Bogu nećemo, jer su ih koalicijski prijatelji zajebali na vrijeme.


Bože moj, zar neki ne razumiju da postoje ostvareni i najavljeni projekti? Tramvaj do Juga II je najavljeni projekt pa je normalno da ga u tom dijelu grada nisi mogao vidjeti!!!
Vinkovačka se uređivala u dvije faze, što nije neuobičajeno, a ne dva puta!!!
Ma koja je to masa privatnih građevinskih inicijativa?
Briana Adamsa u Osijek nije doveo Anto Đapić već agencije Lupa promotion, Mediaset i Gradski radio. Đapić je samo pristao biti domaćin...


Najavljeni projekti? Evo ja najavljujem osnivanje hrvatske Svemirske agencije, cilj će joj biti Hrvat na Marsu! Kakvi najavljeni projekti, u riznici nema niti jedne lipe, većina gradskih poduzeća je u dubiozama. I nije uobičajeno da se ulica uređuje dva puta, jer se drugi putne bi ni uređivala da ljudi nisu zamračili na njen tadašnji izgled.

Privatne građevinske inicijative? Pa recimo, Eurodom, Esseker, milijun stanova, trgovački centri, odn. sve što se zapravo i izgradilo. Plus projekti države - Arheološki muzej, studentski kampus, fakulteti. Koliko me još sjećanje služi, trg i
dvorana Jug iz Kramarićeve su faze? Obilaznica do Darde - Županija i država, ako se ne varam, ali većinom država. Eh, da, uređenje pročelja kreditima ZS-a, no to je Glavaševa inicijativa, pa ju Đapone ni ne spominje. Parkiralište ispred kolodvora uređuje se već mjesecima, a ostatak se ni neće graditi odmah jer nema love. To ti je to.

A Brajan Adams? Ne ulazeći u glazbene diskusije, ne zanima me tko ga je doveo nego tko ga je platio. A platio ga je Grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2007. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citirat ću na ovom mjestu, posve nedomoljubno, Balaševića:
Nisu krivci primitivci što su pokupili mast,
korov nikne di god stigne, ma svaka njima čast,
KRIVI SMO MI!
Jer sada bismo svi mi koji lajemo na mjesec u obliku crno-najcrnje-crvene koalicije trebali izaći na ulice i reći NEĆETE VI MENE HEBAT ZA MOJE NOVCE!
Ali lakše nam je, i za guze udobnije, pomalo kuckati po tipkovnicama i narogušeno gunđati nad nekoliko piva nego ih prozvati na odgovornost. Ajmo na ulice! Ajmo blokirat promet i lupat loncima i poklopcima, a ne u privatnosti svoga doma smišljati na koji način možemo za ranije spomenute guze najbolje iskoristiti novonastalu situaciju.

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, Jazz. Predloži vrijeme i mjesto i IDEMO.
l da, neka ne bude kiše. Ni prehladno. Niti da je u radno vrijeme. Ali nemoj u subotu ili nedjelju. Eh da, utorkom i srijedom nikako ne mogu popodne. A, ako bude sunčano idem na izlet. Ujutro je mraz, i nikako prekasno jer je mrak. I neidem ako ide onaj.

Nije nama loše i nismo u nevolji. Konformisti smo i televizijska generacija koju nitko nije u stanju organizirati i pokrenuti, a stranke niti ne žele da se takvo što dogodi.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2007. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Baš me zanima kako će Borzanica s Glavašem koalirati koji ju je izvrijeđao da je plakala na Gradskom vijeću. To govori puno o njoj, puno više nego o GLavi. Ili su i suze bile u funkciji politčke promidžbe.
Definitivno je ovo dokaz da u politici nema kičme ni stava.

baš..a neki dan je izjavila, kada ju je Milanović pritiskao da se udruži s HDSSBom, kako joj se gadi i sama pomisao na to.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2007. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma možda joj se i gadi ali je spremna progutati sve jer ipak je stranka njoj osigurala puno.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žak je napisao/la: ›
Crno nam se piše ako ovi uđu u koaliciju ,a HDZ uzme vlast u državi... ne da ćemo biti "zadnja rupa na svirali", nego nas neće ni biti na svirali !

Pa i do sada smo bili zadnja rupa na svirali, što će se promijeniti? Ne vidim ni da je u Vukovaru nešto bolje iako je tamo HDZ uvijek imao većinu u gradu..
BamBy je napisao/la: ›
"..vladat će Osijekom". Kao da smo neka prethistorijska plemena, horde divljih ljudi okupljeni oko jednog vođe.

Na žalost, većina ih se tako ponaša.. pogotovo oni stariji koji su bili u ratu i kojima je Glavaš svetinja.. Takvih je kod nas puno i svi ti su glasali za Glavaša iz koje kakvih razloga.. uglavnom lokalpatriotskih, smatrajući da će tako nanijeti štetu HDZ-u.. no, nanijeli su štetu samima sebi a indirketno svima nama koji smo glasali razumom a ne srcem..
A što se tiče koalicije SDP-HDSSB, mislim da smo najebali kako god okreneš.. S kime god da HDSSB krene u koaliciju to ne može završiti dobro, jer je sama ta stranka stvorena samo zato da bi lupala kontru onima na vlasti a ne da bi nešto napravili za grad i njegove stanovnike..
Općenito su cijeli izbori na granici tragikomedije i ne vrijedi ni pišljiva boba ono što narod misli i želi.. jer da ti naši glasovi nešto vrijede, SDP bi već imao sastavljenu Vladu..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: