Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



ostavljeni macici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2005. 0:08 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › debeli pošto eutanazija, kolko košta "lijek" + grižnja savjesti veterinara + gubitak budućeg pacjenta na kojem se tjekom života mogla uzet kinta?

Eutanazija je 80-tak kn bez PDV. Grižnja savjesti ne postoji kod pravog veterinara jer se mi ne vežemo uz pacijente, ako baš ima neke kemije, ali bez emocija pure sex.
Gubitak pacijenta, ali bar imaš mira, nema onih dosadnih vlasnika sa pitanjima:" Majstore mojoj mački je nosić suh,sigurno je bolesna. Mi smo joj dali andolčić, bilo joj je bolje, a sada joj vi pomozite, ali da ne bude preskupo"
Ljudi treba uvest poreze na kućne ljubimce, kao i na aute, popust za kastrate 10 % na sve usluge veterinara. Wink .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2005. 2:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi treba uvest poreze na kućne ljubimce, kao i na aute, popust za kastrate 10 % na sve usluge veterinara. Wink .


da, treba uvesti porez, obvezatno cipiranje i neku evidenciju vlasnika k ljubimaca jer izgleda da je najlakse imat macku/psa pa dok se tjera pustit ih van, ili jos bolje ostavit na cesti kad se ide na godisnji...
fuj! Mad Mad Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2005. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
jel istina da se neželjeni mačići i kučići besplatno eutanaziraju kod svakog veterinara. okrutno je ali ipak bolja alternativa od davljenja u kanti vode i sl domaćih metoda Crying or Very sad . Pročitah tako nešto pa me zanima utemeljenost.


Nije nije, istina. Sve se plaća, pa i veterinari imaju žene, a one troše i troše Crying or Very sad


Neka veterinari onda eutanaziraju zene... hehe...

I ja sam za uvodjenje poreza na zivotinje, ali samo iz razloga da se prikupe sredstva za njihovu besplatnu birth kontrolu. Dakle, u tom slucaju sve lutalice sterilizirati za dzaba (dobro, dobro, neka kinta vama doolitlima). A, i vidjet ce se tko zaista voli zivotinje i kome macke sluze samo za izlov miseva, a psi kao kanta za bioloski otpad ili objekt za navlacenje kondoma ustima. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2005. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Neka veterinari onda eutanaziraju zene... hehe...


Burajz ko to radi ne pitam za cenu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2005. 10:59 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@debeli jel u redu sterilizirat kuju i ostavit jajnike, dogodilo se mom frendu u Šibeniku, doktor kaže da je namjerno ostavio jer kuji hormoni trebaju. Ova je opet luda i tjera se.
Frend je moro odvest kerušu u Zagreb da izvade jajnike. Tko je u pravu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2005. 16:17 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › @debeli jel u redu sterilizirat kuju i ostavit jajnike, dogodilo se mom frendu u Šibeniku, doktor kaže da je namjerno ostavio jer kuji hormoni trebaju. Ova je opet luda i tjera se.
Frend je moro odvest kerušu u Zagreb da izvade jajnike. Tko je u pravu?

Tvoj frend ima sva prava da idiota tuži, jer je izvodio nešto što nije opravdano ni etički ni znanstveno. Jajnici se u pravilu vade, naime teško je stegnuti jajovode a da ne stegneš i pokoju žilu. Ponekad je opravdano iskopat i maternicu, ima neke veze sa tumorom u kuja. Na kraju ako se frend složio s tim prijedlogom, morao bi dokazati da ga je ovaj doveo u zabludu. Ako je kuja dobro, neka više neise kod tog šintera Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2005. 22:32 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tip se preziva Crnogaća, drže ga za velikog eksperta i još većeg osobenjaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2005. 14:18 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › Tip se preziva Crnogaća, drže ga za velikog eksperta i još većeg osobenjaka.


Svojedobno je postojao i Ogulin Ćulibrk zvani Oglo, za kojeg se pričalo da može zaustavit kuglu zemaljsku, hehe opet sam se sjetio scene. Zašto to ne repriziraju.
Btw, imali smo mi takvih frikova na faxu, jedan lik je htio masirati srčeko in vivo, pa ga je asistent zajebavo da da umjetno disanje na kitu, hehe.
Čuj ako budeš nešt tebo za svoje ljubimce javi, vidit ćemo što se može namontirat. Imam dobru ekipu, dobro rade za male pare. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2005. 14:48 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

thx, ako bude problema javim se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@debeli, kako srediti macora da bude tipicna muska macka, a opet da ne ode svako proljece na par mjeseci u zivot po poljima? Jel' moze to bez otfikarenja mudona? Ti macji eunusi su mi skroz nikakvi. Trube. A kontam da ne bih imao srca nekog mog macora lishiti uzivanja.

Kako, o, kako?! Preodgojem? Lobotomijom?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @debeli, kako srediti macora da bude tipicna muska macka, a opet da ne ode svako proljece na par mjeseci u zivot po poljima? Jel' moze to bez otfikarenja mudona? Ti macji eunusi su mi skroz nikakvi. Trube. A kontam da ne bih imao srca nekog mog macora lishiti uzivanja.

Kako, o, kako?! Preodgojem? Lobotomijom?


e` baš nešto razmišljam da otvorim strambu, kao "Debeli veterinarski savjeti .
No da ti odgovorim, nema načina da mu zatomiš želju za fajtom zbog pičke, i da mu omogućiš bolji užitak poslije fajta od sexa sa macom.
Može se pokušati sa štrojenjem, sigurno je samo da neće imat potomke, a da se neće fajtat i lutat to ti niko ne može garantirati. U većini slučajeva, dečki se smire i počnu se debljati, ali su tome krivi vlasnici koji ih hrane više od jednom dnevno, ne igraju se s njima, i sl.
Leteči uzmi mačju kuju, i nakon prvog legla joj izvadiš jajnike i mir. Eto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hihihi, vid napravijo sam crvena slova i velika. LoL
Hihihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2005. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steta. Sad

osijek031.com smile

Macori su mi jedne od najboljih zivotinja za kucnog ljubimca. Lijene, pokvarene, ljubomorne, egocentricne, .... Gotovo k'o zene. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2005. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile Đe me nađe... a ja misl'la da su baš muški takvi... Twisted Evil

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: Jaska
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.10.2005. 17:41 
Naslov:  Re: ostavljeni macici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): › Pa dobro kakva je to majka? Nema li ona osjećaje? Ostaviti tek tako osam siroćića.
nisi duhovit.. mozda je i tebe tetka našla u kukuruzi prije kombajna Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: