Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izborni rezultati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Izborni rezultati za vas su

Očekivani
37%
 37%  [ 11 ]
Ugodno iznenađenje
6%
 6%  [ 2 ]
Neugodno iznenađenje
55%
 55%  [ 16 ]
Ukupno glasova : 29


Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, al ovo je otvoreno veličanje jugoslavije.. u kojoj su hrvatska i hrvati prosli kako su prosli.. pa jebemu mater, ti sdpovci su stvarno kreteni.. svakim danom se sve vise iscudjavam koliko si autogolova daju.. strasno..

prvo milanovic u onoj famoznoj emisiji 'Nedeljom u dva aka. ništa ne znam' .. pa svađa s dijasporom, pa svađa s crkvom, pa svađa s novinarima, pa jurcic izjavi prije objave nesluzbenih rezulatat kako je on novi hr premijer.. pa sad ovo.. pa mislim sto je sledece !?

kako su forumashi, nakon objave rezultata, komentirali kako je narod glup sto je glasao kako je glasao (nebitno, lokalno il necionalno), dojde mi da se zapitam kako neko nakon svih ovih gafova moze glasat za sdp ??

a da, sad se sjetih.. pa glas za sdp nije glas ZA sdp.. neg je glas protiv hdza..

i moram se ne sloziti s nekima koji kazuju kako su od glasaca hdza jedino gluplji oni koji uopce ne glasaju.. nema se ZA koga glasat.. a protiv nekog se uvjek moze..

ma fuj, gade mi se svi skupa.. nesmem vishe ozbiljno o tome razmisljat.. udi brigu na veselje Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

3.sječnja.. sam glasao za sdp, tj za koaliciju.. zbog legalizacije/dekriminalizacije trave... u noci (pirove) pobjede smo se nasli u prostorijama sdpa.. na fešti, jelte.. i pushila se trava.. kad su 'glavonje' skuzili da se pljuga.. komentar im je bio "neka, neka.. to smo vam i obećali" .. i sto reć !? obećanje; ludom radovanje !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 11:26 
Naslov:  Re: Izborni rezultati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja sam glasao protiv a ne za jer bi bilo žalosno da se ovu vladu "ne kazni" za sve afere i lopovluke, a i konačno nam ne bi "fedracija" presuđivala izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
morgan je napisao/la: ›
ja razočaran što je dijaspora opet pripomogla lopovima u lopovluku.


kolko se meni cini 'lopovi' su dobili najvishe glasova i bez dijaspore.

dobili su najviše mandata, ali za glasove nisam siguran.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
da, al ovo je otvoreno veličanje jugoslavije.. u kojoj su hrvatska i hrvati prosli kako su prosli.. pa jebemu mater, ti sdpovci su stvarno kreteni.. svakim danom se sve vise iscudjavam koliko si autogolova daju.. strasno..

prvo milanovic u onoj famoznoj emisiji 'Nedeljom u dva aka. ništa ne znam' .. pa svađa s dijasporom, pa svađa s crkvom, pa svađa s novinarima, pa jurcic izjavi prije objave nesluzbenih rezulatat kako je on novi hr premijer.. pa sad ovo.. pa mislim sto je sledece !?

kako su forumashi, nakon objave rezultata, komentirali kako je narod glup sto je glasao kako je glasao (nebitno, lokalno il necionalno), dojde mi da se zapitam kako neko nakon svih ovih gafova moze glasat za sdp ??

a da, sad se sjetih.. pa glas za sdp nije glas ZA sdp.. neg je glas protiv hdza..

i moram se ne sloziti s nekima koji kazuju kako su od glasaca hdza jedino gluplji oni koji uopce ne glasaju.. nema se ZA koga glasat.. a protiv nekog se uvjek moze..

ma fuj, gade mi se svi skupa.. nesmem vishe ozbiljno o tome razmisljat.. udi brigu na veselje Wink


Jako strašno, neka skupina mlađarije pjevala je nekakve pjesme. Čini mi se da je to isto radila i suprotna skupina, samo s nekim drugim pjesmama. No to ne smatram uopće vrijednim kometiranja. A kamoli da se glasači tih dviju stranaka moraju nešto zapitati - pa nije ta mlađarija pjevala na press konferenciji stranke. Glasači se trebaju zapitati kad se otkrije da je vozač jednog ministra (inače poslije žene najintimnija osoba) reketar, kamatar i čovjek sa ogromnim bogatstvom. No izgleda da se nisu zapitali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Jako strašno, neka skupina mlađarije pjevala je nekakve pjesme. Čini mi se da je to isto radila i suprotna skupina, samo s nekim drugim pjesmama. No to ne smatram uopće vrijednim kometiranja. A kamoli da se glasači tih dviju stranaka moraju nešto zapitati - pa nije ta mlađarija pjevala na press konferenciji stranke. Glasači se trebaju zapitati kad se otkrije da je vozač jednog ministra (inače poslije žene najintimnija osoba) reketar, kamatar i čovjek sa ogromnim bogatstvom. No izgleda da se nisu zapitali.


Naravno.. ali osim sto se biraci trebaju zapitati kako je moguce da se tako sto dogodi, trebaju pratiti kako se ta situacija dalje razvija.

a kako se razvija ? e vidis, tu je sanader puno bolji politicar od milanovica.. jerbo osluskuje sto narod oce, i upravo to mu da. znaci odrekne se tog lika koji ga kompromitira (kao i glavasa, jambe, pasalica..), napravi se gljiva i posluzi se mesicevom krilaticom 'pustimo institucije da rade svoj posao'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam primjetio da se odrekao Kalmete. Možda zato što "narod" u njegovoj izbornoj jedinici ima malo posebnije gledanje na stvarnost. Netko je rekao na televiziji, povodom rezultata, što južnije to tužnije, i bojim se da je bio u pravu. Žao mi je samo Splićana, pravih Splićana, jer je egzodus iz Splita prema Zagrebu poprimio enormne razmjere.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala digresija; izborni rezultati za vas su jos ne proglaseni.

pa jebate, da se svih odjenaput odrekne.. ko bi ostao ?? Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.11.2007. 15:20 
Naslov:  Re: Izborni rezultati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kalmete se nije odrekao, prati Sanadera kao ćuko, a ako je vjerovat novinarima, onda se odrekao Kolinde, Rončevića i Jubitoa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.11.2007. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Kalmete se nije odrekao, prati Sanadera kao ćuko, a ako je vjerovat novinarima, onda se odrekao Kolinde, Rončevića i Jubitoa.


Zato se Zoki odreko Ljube.. dugo im je traja "tim" osijek031.com smile

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2964284/index.do

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: