Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze iz interesa..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom mi se frend s faksa žalio da dok je vozio dobar auto sve su se žene ljepile za njega, a bez auta ga ni ne primjećuju.
Nije problem u ženama sinko (rekoh ja), već u tebi. Ti se pališ na krive žene, pa sad ne plači.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masterzz je napisao/la (Pogledaj post): › pa naravno da je osnovi preduvjet da imaš para jer ako nemaš nećeš ni vidjet određeni tip žena a kamoli da češ prozborit riječ il 2


Ne bih se kladio u ovu tvoju izjavu. Imam poprilično iskustvo s ženama i prozborio sam s mnogim ženama. Nikad nije bila stvar u parama. Stvar je kakva si osoba. Naravno fda postoje sponzoruše po Q-clubu i ostalim "in" mjestima u gradu, ali takve ni ne tražim. Jer volim kad mi cura ima veći IQ od broja svojih godina. A vjeruj mi i takve su mogu dobit.
Nikad nisam ulazio u veze s nekim iz nekog materijalnog interesa. Jer to jednostavno ne može dobro završit.
U biti moja cijela percepcija veza i ljubavi je drugačija nego normalnih ljudi. Ali to je već neka druga priča...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2007. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto nikad nisam ulazila u vezu i gledala pare...legice jesu,ali nisu dobro završile, na kraju su dobile nekog prosječnog..

ali slažem se da je svaka veza iz interesa...ljubavnog,materijalnog, da nisi sam, da imaš jaču osobu pokraj sebe...itd..

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la: ›
ali slažem se da je svaka veza iz interesa...ljubavnog,materijalnog, da nisi sam, da imaš jaču osobu pokraj sebe...itd..

ok, pa to je jasno, da si u vezi da ne budeš sam..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2007. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›

.. mislite li da je točno ono.. svoj svoga poznaje, tj. da bogatiji momci obično traže i takve djevojke, i obratno? i da li se djevojka, koja nema para, a ima bogatog dečka, obično smatra sponzorušom, tj. hoće li, i da li ljudi za takve cure obično misle da je s takvim tipom samo iz interesa.. ? iako se, možda, stvarno radi o ozbiljnoj ljubavi s njene strane?
Uopće nije stvar u tome što muškarci traže,jer su žene te koje kažu da,stvar je u tome da za određenu populaciju žena(danas puno veću nego recimo prije samo 20 godina)ako ne zadovoljavaš određene ekonomske kriterije nepostojiš.Ko tvrdi suprotno ili je imao jako puno sreće u životu ili je retardiran.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo, svaka cast insomnii na zanimljivoj temi:)

Medjutim, htjedoh reci da "interes" nije uvijek materijalne prirode. Onda sam vidjela da su neki to vec i spomenuli:

toni je napisao/la (Pogledaj post): › sve veze su iz interesa.

netko hoce ljubav; nadje nekog ko mu ljubav moze pruzit. netko hoce sex; nadje nekog za to. netko hoce pare, nadje nekog s parama.


_Jimmy_ je napisao/la: ›
pa ima jako puno argumenata zato sam i napisao : "i šire"
kad s nekim u ljubavnoj vezi interes ti je upoznati tu osobu ,jer ti se sviđa iz nekog razloga, a sve u svrhu jer ti je interes nekada imati obitelj i djecu i biti sretna u tom pogledu.
na faksu se družiš s ljudima jer ti je interes saznati nešto novo kako bi položila koji ispit više ,na lakši način,dobiti bolju priliku ili čuti neku informaciju koja će ti izvući neku korist

ideš u šoping jer ti je interes nešto ...
izašla si na kavu s nekom osobom jer ti je u interesu druženje da ti nije dosadno ili nešto drugo ...

razlog boravka na forumu je jer imaš interes da se informiraš kako šta ima novo u gradu i da recimo djeliš mišljenja s ljudima ...

itd itd ...


Dakle, slazem se s obojicom. Mozda rijec "interes" nije bas sasvim odgovarajuci termin, ali dodje na isto.

Npr.

Uzmimo curu koja je sama, a interes joj je da to vise ne bude.Pokusat ce "pronaci" nekoga tko bi zadovoljio njezine prohtjeve/interese.Tako da ako joj je cilj udati se i imati djecu nije joj u interesu biti s nekim tko to ne zeli ili obrnuto, ako izricito ne zeli imati djecu (necu sad ulaziiti u razloge zbog kojih bi to zena zeljela, ali ima nas svakakvih) sigurno joj nije u interesu biti s nekim tko zeli pod svaku cijenu petero djece.

itd.itd., kao sto rece jimmy primjera je mnogo.

Druga stvar je sto to ima jako malo veze s uobicajenim poimanjem veze/ljubavi/romantike.

Sve je to jako lijepo, ali od romantike se ne zivi (namjerno necu reci "ne zivi se od ljubavi", jer su po meni "ljubav" i " zaljubljenost" dvije vrlo razlicite stvari, ali necu sada o tome:)

Zivot nije teorija, nego praksa, a ako su nam interesi jednaki, sve je mnogo prakticnije i jednostavnije.

Hm, sad ce ispasti kako samo ja neko totalno bezosjecajno bice koje ni u sto ne vjeruje:( , a to nije tako...

ako treba, bit ce mi drago pojasniti neke stvari:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›

.. mislite li da je točno ono.. svoj svoga poznaje, tj. da bogatiji momci obično traže i takve djevojke, i obratno? i da li se djevojka, koja nema para, a ima bogatog dečka, obično smatra sponzorušom, tj. hoće li, i da li ljudi za takve cure obično misle da je s takvim tipom samo iz interesa.. ? iako se, možda, stvarno radi o ozbiljnoj ljubavi s njene strane?
Uopće nije stvar u tome što muškarci traže,jer su žene te koje kažu da,stvar je u tome da za određenu populaciju žena(danas puno veću nego recimo prije samo 20 godina)ako ne zadovoljavaš određene ekonomske kriterije nepostojiš.Ko tvrdi suprotno ili je imao jako puno sreće u životu ili je retardiran.

hm, pa nisam dečko, pa ne bih mogla reći.. ono što za sebe mogu reći je da sam imala kojekakvih dečkiju, i bogatih i siromašnih, i sve su to bile puke slučajnosti.. mislim, to što je dečko bio bogat.. i, iskreno, nisam to puno primjećivala, tj. nije mi veza po ničem bila drugačija.. (ok, jedan mi je bio kupio bundu-presmiješno!!) ja def pobijam tvoju teoriju! Wink
..ono što sam ja očekivala, kad sam stavila temu, je bilo da će mi se javiti ljudi, koje je dečko/cura ostavio/la jer nisu imali para, ili, koji su se na ikoji način susreli s ''money discrimination'', kod upoznavanja s nekim itd..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa mene je više djevojaka ostavilo a puno mi uopće nije dalo šansu jer nisam zadovoljavao njihove ekonomske kriterije.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Insomnio, vidiš da smo svi ovdje jednostavno predivna ljudska bića kojima novci ni materijalno stanje partnera/ice ništa ne znače. Al da svatko od nas ima frenda ili frendicu koji je baš takav (navedeni gornji primjeri), izgleda da je univerzalna istina.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sad, sto se tice materijalnih interesa...

osobno me takve stvari ne zanimaju...kad vidim da je netko pun para, bjezim na kilometre:) (iako, nije ni da bi takvi mene gledali;)
jedan moj decko je imao auto, a bilo bi mi puno draze da ga nije imao...al t je sad opet nesto drugo...

medjutim vrlo cesto se u zivotu dogadja da ljudi priblizno jednakog imovinskog i drustvenog statusa budu zajedno i tesko se "mijesaju" s onima "iznad" ili "ispod" na ljestvici...

Sto zbog onoga da para paru privlaci i da bogati svoje zele sto vise oploditi:), to i zbog toga sto oni s npr.prosjecnim primanjima tesko mogu pratiti one s nadprosjecnim...bila rijec o romanticnoj vezi ili prijateljskoj...Ako ti prijetelji (vecina) zaradjuju npr 15000kn, a ti 4000...Oni bi za N.G. u New York...Hm i ti bi, ali...onda oni odu jednom bez tebe, pa drugi put...treci put se radi o necem drugacijem...I onda ti se moze dogoditi da osjetis kako tamo ne pripadas...Nije tu rijec o zavisti, nego o tome da ih ne mozes pratiti...

Naravno to je samo primjer...

Ali, ne bih ja bila ja kad ne bih sama isla protiv svoje logike: da mi je mlad, na pocetku faksa (ako uopce studira), bez auta, s praznim friziderom, al s puno duha, volje za zivotom i entuzijazmom!!!i eto ti savrsenstva!!!Smile
Pa trajalo koliko trajalo, zivi danas!Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Pa mene je više djevojaka ostavilo a puno mi uopće nije dalo šansu jer nisam zadovoljavao njihove ekonomske kriterije.

e pa hebiga onda, ne znam šta da ti kažem sad na ovo.. žalosno, eto, jednostavno prežalosno! di je nestala romantika i dijeljenje kifle??? Rolling Eyes

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2007. 21:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
da mi je mlad, na pocetku faksa (ako uopce studira), bez auta, s praznim friziderom, al s puno duha, volje za zivotom i entuzijazmom!!!i eto ti savrsenstva!!!Smile
Pa trajalo koliko trajalo, zivi danas!Smile))
Khm, ti si jedna nepopravljiva polu-pedofilka i tebe ne bi trebalo pitati za ovakve stvari pošto je tvoj idealni dečko još daleko od zaposlenja Laughing

A što se same teme tiče, (da se ne guram u offtopičare kojih ima ovdje dosta, jelte Very Happy) jedan citat od čovjeka koji zna sve:

"...Voleo je lepu al sirotu
Uzo bi je samo da je znao
Voleš jednom u životu
Sad bogatu il sirotu
To ne bira pamet
Nego srce..."

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.11.2007. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Romantika itekako još postoji samo je problem što danas (bar po mom iskustvu)ima puna više romantičnih muškaraca nego žena.Ali gledajući medije to se nikako nebi moglo zaključiti.Uglavnom žene su u vezama 10X proračunatije ,perfidnije i licemjernije od muškaraca.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
jedan citat od čovjeka koji zna sve:

"...Voleo je lepu al sirotu
Uzo bi je samo da je znao
Voleš jednom u životu
Sad bogatu il sirotu
To ne bira pamet
Nego srce..."


bravo! i meni samoj je to palo na pamet baš.. (reading my mind again, are you?Smile)
kopile je napisao/la: ›
Romantika itekako još postoji samo je problem što danas (bar po mom iskustvu)ima puna više romantičnih muškaraca nego žena.Uglavnom žene su u vezama 10X proračunatije ,perfidnije i licemjernije od muškaraca.

hm, gadno li je tebe neka zeznula.. ne generaliziraš, naravno?!
.. a ne znam, ne bih se složila s ovom tvojom konstatacijom da su muškarci više romantični.. šta ja znam, žene su više te okrenute ''osjećajnom'', ne? ali da ima proračunatih kujetina, to stoji!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2007. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="OligofreniDikobrazoid"

[/quote] Khm, ti si jedna nepopravljiva polu-pedofilka i tebe ne bi trebalo pitati za ovakve stvari pošto je tvoj idealni dečko još daleko od zaposlenja Laughing

A što se same teme tiče, (da se ne guram u offtopičare kojih ima ovdje dosta, jelte Very Happy) jedan citat od čovjeka koji zna sve:

"...Voleo je lepu al sirotu
Uzo bi je samo da je znao
Voleš jednom u životu
Sad bogatu il sirotu
To ne bira pamet
Nego srce..."
[/quote]

da,da...
ne slusajte mene, ima covjek pravo za mene...Wink
mozda se javim kad nadjem nekog koji radi:)


a glede Đoleta i citata, lijepo je to covjek rekao...samo ja se ipak nadam da nije istina da volis samo jednom u zivotu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: