Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zgadit ćete mi ženski rod

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



da da da to su te, uz one gore jel Wink
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›

I nemoj da ti se zgadi ženski rod. Ovdje se ne radi o rodu nego samo o, po mom mišljenju, nedozrelim primjercima toga roda, par komada. Većina curki na ovom forumu je zakon, i kao takve ih pohvaljujem javno. I da mi se ne nađe tu netko sada pametovati, ne upucavam se ženkama sa foruma, samo iznosim svoje subjektivno mišljenje o curama (i ženama) s kojima se može normalno i nesputano: komentirati, zafrkavati, piti, raspravljati, pričati gadarije čak (bez da nas osude i otpišu kao debile, pošto samo samo idiJoti), pričati normalno, povjeriti.... i još dosta toga, da sad ne nabrajam previše. Još jednom curke - Svaki vam dao svega!

P.S. Ako su navedeni topici dašak svježine, ja bi radije nešto učmalo i teško za udahnuti....

P.P.S. @ nove mlade curke koje otvaraju ovakove topice: Živite život, nemojte ga pisati....


naravno, moralo bi se puno toga dogodit da mi se zgadi ženski rod, tipa nekog nuklearnog rata nakon koga bi se pojavile žene s 5 sisa (viš to nije tak ni loše) kojima otpada koža s leđa, hermafroditi sa spolovilima na čelu i slično, ono je napisano u afektu, isključivo usmjero protiv dotičnih gospojica.
i da većina curki na forumu je zakon i ovom prilikom ih pozdravljam (kriste ovo se pretvara u želje i pozdravi).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbog ovakvih tema, forum se uistinu razvodni (kako volim tu riječ osijek031.com smile). I koga može privući osim nedozrelih klinki. Uskoro će desetogodišnjake otvarati topice s temama "Ja bi se jebala"...
Nemam ništa protiv toga da dolaze novi, ali jebat ga, ove zadnje teme su bile dno dnoova...(ili zlo zloova... volim te riječi osijek031.com smile).
A većina ženskih na forumu je uistinu normalno i spremno za zajebanciju.
Tako da također ih pozdravljam.
A i muške pozdravljam. Barem one (ne)normalne.osijek031.com smile

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm, iako su teme u zadnjih par dana zaista bile glupe, i otvorile su 2 iste osobe na otprilike istu temu,moram priznati da sam protiv vaseg pobune. naime vas nitko ne tjera da to citate,ima jako puno topica na forumu koje ja ni ne otvarama zato sto me ne zanimaju ali se na zalim sto su tamo jer ocito nekog to zanima. osim toga u tim topicima ponekad bude jako zabavnih i smijesnih komentara. svi ste nezadovoljni necim,povratkom 8, adminom, topicima...a i dalje ste tu! ako zelite dobre topice jednostavno ih sami otvorite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›

P.P.S. @ nove mlade curke koje otvaraju ovakove topice: Živite život, nemojte ga pisati....
ooo veliki forumski maže donacija kikoša je jedini mogući odgovor na tvoj zaključak. upravo je u ovoj rečenici sažeta misao vodilja naše male forumske gerile i pozivam sve istomišljenike da nam se pridruže u borbi protiv ove pošasti koja nam zagađuje forum. jer ako je forum medij, a je, pravila su jasna. slaba "gledanost" i javni linč vode do samo jedne stvari. zaključavanja navedenih topica i upozoravanja autora. ili u krajnjoj liniji određene osobe uvijek imaju rubriku teen, časopis teen, ok itd. pozdrav suborcima

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast za inicijativu, muškarci svijeta ujedinite se!




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
hm, iako su teme u zadnjih par dana zaista bile glupe, i otvorile su 2 iste osobe na otprilike istu temu,moram priznati da sam protiv vaseg pobune. naime vas nitko ne tjera da to citate,ima jako puno topica na forumu koje ja ni ne otvarama zato sto me ne zanimaju ali se na zalim sto su tamo jer ocito nekog to zanima. osim toga u tim topicima ponekad bude jako zabavnih i smijesnih komentara. svi ste nezadovoljni necim,povratkom 8, adminom, topicima...a i dalje ste tu! ako zelite dobre topice jednostavno ih sami otvorite.

potpisujem... iako sam negdje između..jer stvarno neke teme se prečesto ponavljaju... ljudi ko da se uopće ne "rspitaju" tj pogledaju na forumu dali ta tema možda već postoji ili ne...i one sheme dal da ga ostavim ili varam..dali da mu kažem da je jadan ili da pričam okolo ili kako se već sve te tema zovu...aaaaaaaaaa ko voli nek izvoli ali nek ne budu sve teme na isti kalup.aaaaaaaaa

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
... svi ste nezadovoljni necim,povratkom 8, adminom, topicima...a i dalje ste tu! ako zelite dobre topice jednostavno ih sami otvorite.
Forum mi slici na stare patike... malo su se ofucale ali isto ih volis. Jel su tvoje...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panta_rhei
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja sam baš htjela pitati... Dečko i ja smo prekinuli, dogovorili smo se da cemo se tu i tamo još koji put poseksati, ali ne često.
I evo sad...on mi ga je gurnio malo i ja se sad pitam treba li ipak malo dublje... Ili da ja to sve odjebem i nadjem drugog? Ili da odem u pedere?

Btw- i ja bih htjela iskoristiti ovu priliku da pozdravim od strica Krešimira kumovog nećaka, da mu poželim sretan treći rodjendan i da još toliko poživi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › hm, iako su teme u zadnjih par dana zaista bile glupe, i otvorile su 2 iste osobe na otprilike istu temu,moram priznati da sam protiv vaseg pobune. naime vas nitko ne tjera da to citate,ima jako puno topica na forumu koje ja ni ne otvarama zato sto me ne zanimaju ali se na zalim sto su tamo jer ocito nekog to zanima. osim toga u tim topicima ponekad bude jako zabavnih i smijesnih komentara. svi ste nezadovoljni necim,povratkom 8, adminom, topicima...a i dalje ste tu! ako zelite dobre topice jednostavno ih sami otvorite.


gledaj nemam ja ništa protiv nikog na forumu, upoznao sam dosta ljudi, tako i tebe i mislim stvarno da ste svi super, vi koje sam upoznao jel, al zar stvarno ne misliš da je ovo prešlo neku granicu normale, aj postavit topic o svom nekom ljubavnom problemu pa zatražit od forumaša da iznesu svoje mišljenje o tome al ovo je preraslo u spiku "forumaši aj upravljajte mojim životom", ja iskreno volim zać u ljubavne i sex povezane topice pa ljuljnit tu i tamo komentar kad imam nešt pametno za reć, kad nemam šutim, al ovo je pretjerivanje, i ne vidim jednostavno kraja tome, zato i jesam zamračio.
Imaš pravo konstatacijom "ako ne voliš nemoj zagledat i zaobilazi topic u širokom luku" al onda će prije ili kasnije sijevnit dobar topic koji ću fulat zbog tuđih debilana/ljubavnih jadikovki/problema/dosadno mi u životu i neznam s kim bi se trpala sranja.Kažem ako je takav već problem kod dotičnih djeva zašt nisu odmah u jednom topicu iznjele cijelu situaciju pa ajmo razglabat, ne njima treba 15 topica o istoj stvari, pa jel nije to malo pretjerano.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubav je polje zelenog zita
Ljubav je kad Jovanka voli Tita
Ljubav je polje zrelog raza
Ljubav je odnos Tito-Draza
Ljubav je fluid divan, topao
Ljubav je opojni miris cveca
Ljubav je tuga, ljubav je sreca

Ljubav je snazna, velika i jaka
Ljubav je simpatija malog djaka
Ljubav je Ljuba, ljubav je Manda
Ljubav je cak i Bata Kanda
Ljubav je ptica u slobodnom letu
Ljubav je kad cika salece tetu
Ljubav je riba sto brzo pliva
Ljubav je gajva 'ladnog piva

Ljubav je kao Grejs Keli lepa
LJubav je kao Stivi Vonder slepa
Ljubav je dodir voljenog bica
Ljubav je mamurluk posle pica
Ljubav je smesna k'o dobar vic
Ljubav je igla, droga i spric
Ljubav je putovanje kroz dimenzije
Ljubav je smislila razne perverzije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2007. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao sto ce vama bit zgađen ženski rod, tako ce meni biti zgađen forum. ne mogu se oteti dojmu da neki ljudi sjede 24 sata dnevno za kompom na portalu 031 i tu zive svoj zivot i onda u nedostatku svojih super intelektualnih topica seru po tuđima. za lose topice na forumu su jednako kriva i ucestala forumaska druzenja,(sto naravno nitko nece priznati), i sad sam najebala jer sam to tako rekla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.11.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gotovo je, otvaram prozor i skacem. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
kao sto ce vama bit zgađen ženski rod, tako ce meni biti zgađen forum. ne mogu se oteti dojmu da neki ljudi sjede 24 sata dnevno za kompom na portalu 031 i tu zive svoj zivot i onda u nedostatku svojih super intelektualnih topica seru po tuđima. za lose topice na forumu su jednako kriva i ucestala forumaska druzenja,(sto naravno nitko nece priznati), i sad sam najebala jer sam to tako rekla.

E ja smatram suprotno. Forumaška druženja su samo produbila neke teme na forumu.
Nikako ih nisu upropastila.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la: ›
kao sto ce vama bit zgađen ženski rod, tako ce meni biti zgađen forum. ne mogu se oteti dojmu da neki ljudi sjede 24 sata dnevno za kompom na portalu 031 i tu zive svoj zivot i onda u nedostatku svojih super intelektualnih topica seru po tuđima. za lose topice na forumu su jednako kriva i ucestala forumaska druzenja,(sto naravno nitko nece priznati), i sad sam najebala jer sam to tako rekla.


A štas' se sad ti nasla pamenta pa sheres po forum druženjima.. kako si leeepo rekla da mi forumashi tu sidimo 24/7 za kompjutor i tipkamo se.. a kad bi se onda druzili s zivim ljudima ? ovo nam je jedinstvena prilika da malo provirimo nase frustrirane i nezadovoljne nosice kroz vrtasca toplog nam doma (il firme) i vidimo kako taj zivot ustvari izgleda..

pa nisu svi lijepi i zgodni i cakani i veseli i (nastavi niz) ko ti pa da se mogu tek izac van i druzit se s stvarnim ljudima.. nama, prikovanima za komp i forum, to ide malo teze.. prvo se fino upoznamo onlajn, malo se baruckamo, zajebavamo, opipavamo kako ko dishe i razmisljava.. i tek onda se odvazimo na druzenje..

a kako je sad vec proslo vise nego nekoliko druzenje.. mozda se sada odvazim pa dojdem i sam na druzenje sledece !

..ustvari, od same pomisli da bih se sam trebao pojaviti pred grupom nepoznatih ljudi.. hvata me jeeeeeza...

betty, oš me vodit na druzenje ? ocemo jos nekog zvat da ide s nama ? mislim.. ipak.. ti i ja sami da dojdemo.. ocemo moc mi to ? ja ne vjerujem... Wink

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2007. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

betty je napisao/la (Pogledaj post): › kao sto ce vama bit zgađen ženski rod, tako ce meni biti zgađen forum. ne mogu se oteti dojmu da neki ljudi sjede 24 sata dnevno za kompom na portalu 031 i tu zive svoj zivot i onda u nedostatku svojih super intelektualnih topica seru po tuđima. za lose topice na forumu su jednako kriva i ucestala forumaska druzenja,(sto naravno nitko nece priznati), i sad sam najebala jer sam to tako rekla.
neslažem se. jednostavno nevidim razloga zašto bi forumaško druženje nekoga nagnalo da drugačije razmišlja ili u krajnjoj liniji očituje. osoba kojoj privatno upoznavanje određenih ljudi koči izražavanje vlastitog mišljenja je za mene beskičmenjak. ja na forumu ne vrijeđam ni ljude koje poznajem ni ljude koje ne poznajem osobno, ali itekako ću iznijeti svoje mišljenje kome god ono išlo u prilog.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: