Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prednost muškaraca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2005. 0:48 
Naslov: Idea Prednost muškaraca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blenem još uvijek u onu sliku na Forumu i sve si nešto mislim…Neš ti te ženske gluposti...
Ne razmišlja ona dalje od nosa (pravo žensko), nego čučnula i obavlja na kulturnom mjestu - neće u travu da joj kakav “mravac zađe u rukavac”…nego na fino, izbetonirano… I čitam onda sve one silne komentare, te ovako, te onako… Majke ti, ko da ni jedan od komentatora nije imao curu i proveo s njom vrijeme u kojem je ona osjetila zov prirode... Ahh sudeći po mojim poznanicima sve su to neke veze di se ne stigne ni skinut šminka, a kamoli posrat.

I tako misao po misao, zaključih da je vama muškima život neviđeno naklonjen.
Za vas je sve normalno i prirodno. Vama se ne zamjera srali vi po šumama i gorama, ili po asfaltu, vama nije bad obrisati prstom dupe I napisati “volim te” na zidu, vama je baš zabavno u sred trgovačkog centra prdnuti onim tihomirom od 500 Celziusa što grize za oči, da ugine sve što je iole imalo dušu na polici i pri tom se krajnje zločesto cerekati... Ajd nek to odradi neka frajla, ak’ smije!

Za vas, mala nužda može biti bilo gdje, ali velika…..eeee ta se obavlja sjedećki…carski. Žena naprotiv, nema vremena sjediti, uvijek mora nešto raditi, posla uvijek preko glave, pa ju Bog htio nagraditi da sjedne svaki put i za malu nuždu, a ne samo za veliku.

Zapravo je nas žene anatomski tako i sjebao! Kad te stisne moraš tražit prikladno mjesto…te pazi kak se skidaš, te gledaj jel tko gleda (ne daj Bože fotografira), te pazi da sebe ne unerediš, te gledaj da ti nešto ne skoči na intimni dio ili u odjeću….i tako redom….ako te ulove budeš doživotni predmet sprdnje, ko ova sirotica na Forumu…

I evolucija vam je čak išla u korist! Omogućila vam je da ono vrijeme kad ste se zavlačili u špilje radi meditacije prije lova i sličnih pizdarija, zamijenite wc školjkom. Žene nisu nikad imale potrebu za zavlačenjem u osamu, one su naprotiv društvena bića i obično su one te koje obitelj drže na okupu...na osamu su odlazile tek da dijete na sisi nahrane u miru kako ne bi imalo grčeve (osama kaj god).

Klonja, klozet, vecej, sve su to nazivi za tih pet-šest kvadrata vašeg carstva dobivenih navedenom evolucijom. Vaša osama za meditaciju. Tu se osjećate sigurni, zaštićeni svojim toplim smradom, nemate potrebu za kojekakvim pomadama i sprejevima kao žene. Čak ni časopisi koje pri tome koristite neće uzeti ni jedna žena i tu možete uživati i sjediti satima.

Da ne povjeruješ! I onda još kažete da vam je loše???

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2005. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stas si neka feminizirana? upisala se u clan feministicke grupe? a?... i ne pricaj gluposti mi smo od malih dana naucili da moramo piskiti niz vjetar, jer ako piskis uz; onda je i pishanje sranje... i osim tog u muskom wcu nikad nista nista ne smijes raditi navrat, nanos i na svoju ruku, a i kad zavrsimo sa time najvise do 3 puta otresti jer sto je vise od 3 puta to je vec igranje sa njime...

stoga ni kod muskih bas to nije jednostavna radnja, jednostavnije je otrcati u prvi shumarak i cucnit, neovisno o vjetru....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nakaradni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Lokacija: Abu-al Urhum
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2005. 11:40 
Naslov:  Re: Prednost muškaraca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se da je položaj žena na ovim prostorima zaista pomalo sjeban.

zato što češće mjenjati položaje i promjeniti ih što više. bit će bolje i nama i njima, ali neka i one jedanput konkretno kažu koji su im položaji najdraži... Embarassed

_________________
oprostite.... nije bilo namjerno Crying or Very sad Embarassed Shocked
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2005. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

učili su nas da je sramota držati uloške u kupaonici jer bi tata mogao vidjeti pa bi mu bilo neugodno, da uvijek treba izgledati savršeno (ali muž ne smije vidjeti masku na licu i viklere u kosi), sa smiješkom obavljati sve kućanske poslove, umjesto njega pisati blagdanske čestitke njegovoj rodbini, pitati za dozvolu za izlazak s prijateljicom, ne govoriti o seksu ...
emancipiranost nije pokušaj da se muškarcima zagorča život nego da se žena počne tretirati kao ljudsko biće sa pravima, željama i potrebama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2005. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da ne zaboravim dodati da ne tretiraju uvijek muškarci žene loše, često one same sebe premalo cijene (i opet dosta krivim odgoj i opću atmosferu za to)

_________________
"...sav sam k'o ona staklena stvar u kojoj veje kada je pomeriš..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2005. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D je napisao/la (Pogledaj post): ›
učili su nas da je sramota držati uloške u kupaonici jer bi tata mogao vidjeti pa bi mu bilo neugodno, da uvijek treba izgledati savršeno (ali muž ne smije vidjeti masku na licu i viklere u kosi), sa smiješkom obavljati sve kućanske poslove, umjesto njega pisati blagdanske čestitke njegovoj rodbini, pitati za dozvolu za izlazak s prijateljicom, ne govoriti o seksu ...
emancipiranost nije pokušaj da se muškarcima zagorča život nego da se žena počne tretirati kao ljudsko biće sa pravima, željama i potrebama.


to ej tvoj problem ako ti tata ima sramotu da vidi uloske u kupaonici il muz viklere u kosi, kao i da obavlja kucanske poslove tipa usisavanja i sl sranja... i mislim da je onda krajnje vrijeme da nadjes nekoga koji zna usisavati i igrati se sa peruskom po kuci,a ne pametovat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2005. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam ok obitelj, ali generalno se tako žene odgajaju u lijepoj našoj, kužiš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2005. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa cuj, to je problem u roditeljima a ne u djeci... ili muzevima. mora ti biti jasno u kakoj okolini zivis, i gdje zivis. znam puno roditelja koji su takvi, a znam i neke koji su ok i imaju razumjevanja.

a reko sam muskarac bira kao i zena s kim ce biti u vezi, a to je vec njen problem ako nije nasla nekog tko nece usisavat ili pomoci spremat po kuci i sl. ja ipak jashem usisavac i igram se sa peruskom, i ne vidim nista sto sam ja manje muzevniji od drugih macho tipova koje je stid imati perusku u ruci..stoga nemoj generalizirat svari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D
Offline
Avatar

Ukupno postova: 328
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.08.2005. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad se kužimo. teško je izreći nešto a da to ne ispadne kao generaliziranje. imam sreće u životu što sam okružena razumnim i dobrim ljudima, ali znamo i neke obitelji i partnerstava (upitno je koliko su to partnerstva u ovom primjeru) gdje se podrazumijeva da je žena 'katica za sve', a za muža je dovoljna žrtva to što radi svojih 8 sati (bez obzira što i žena odradi tih istih 8 sati) pa nek se ona izvoli pobrinuti za djecu jer si ih je sama rodila, a i normalno je da ručak mora biti na stolu i papuče pred foteljom. slažem se da to vjerojatno pripada nekim starijim generacijama. i bolje tako.
cijenim tvoju aktivaciju u kućnim poslovima i to te ne čini ništa manje muževnim nego samo poželjnijim partnerom nekoj sretnoj mladoj dami Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: