Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forumaska kava

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošla baba s kolačima. Dok ste se vi dosjetili kladiti,meni se više ne da kreveljiti. osijek031.com smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

niste fora

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@aethur@ ne daj joj nije zaslužila

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Pletilje, djevojke, zene i dojilje!

Sutra u 5 forumaska kava.
Ponesite igle, pletivo, mustru i laksativ.

Poslije idemo na forumasko obavljanje nuzde, forumasku svetu misu zadusnicu za forumaski forum te forumasko cijalo.

Preksutra forumasko zirovanje svinja u Baranji, a sljedece nedjelje forumasko glasovanje.

Dogodine sindikalni forumaski godisnji u Zaostrogu s mogucnoscu formaskih udajno-zenidbenih ponuda.

Za godinu i pol, forumaski odlasci u svatove i rodilista, a za 5 godina u ludnice.


osijek031.com smile
Mogu samo reći - pogodak u sridu i odličan presjek svih bitnih događanja na ovom forumu zadnjih par mjeseci. Samo se budala može uvrijediti na ovo!
Čak 2 stranice topica naginju ka nekakvom internom oftopičarenju. Nice, nice... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
8 je napisao/la: ›
Pletilje, djevojke, zene i dojilje!

Sutra u 5 forumaska kava.
Ponesite igle, pletivo, mustru i laksativ.

Poslije idemo na forumasko obavljanje nuzde, forumasku svetu misu zadusnicu za forumaski forum te forumasko cijalo.

Preksutra forumasko zirovanje svinja u Baranji, a sljedece nedjelje forumasko glasovanje.

Dogodine sindikalni forumaski godisnji u Zaostrogu s mogucnoscu formaskih udajno-zenidbenih ponuda.

Za godinu i pol, forumaski odlasci u svatove i rodilista, a za 5 godina u ludnice.


osijek031.com smile
Mogu samo reći - pogodak u sridu i odličan presjek svih bitnih događanja na ovom forumu zadnjih par mjeseci. Samo se budala može uvrijediti na ovo!



upravo to!

iako i sama dolazim na te sastanke, i afirmativno pišem o njima. ali dobra sprdačina je dobra sprdačina!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e jesi biser.... tko bi rekao da znas nekada biti i ozbiljan.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
e jesi biser.... tko bi rekao da znas nekada biti i ozbiljan.



samo na forumaskim kafama Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
osijek031.com smile
Mogu samo reći - pogodak u sridu i odličan presjek svih bitnih događanja na ovom forumu zadnjih par mjeseci. Samo se budala može uvrijediti na ovo!
Čak 2 stranice topica naginju ka nekakvom internom oftopičarenju. Nice, nice... Smile

i za moj je ukus u zadnje vrijeme bilo previše forumaških kava i domjenaka i zbog toga nisam na njih išla. mnogima je to odgovaralo, išli su i to je to. njihova stvar. znači li to da mi kojima to nije odgovaralo trebamo popljuvati i izvrijeđati one kojima se išlo?
mislim da je to velika razlika. trebam li, ako mi se ne da ići na izbore ili na utakmicu u subotu, popljuvati sve one koji će ići i kojima to paše?
biti kontra nečega i maksimalno izvrijeđati sve ono što ti ne odgovara nije isto što i imati stav. mislim da je nepotrebna ironija upravo ono što je ljudima zasmetalo. ljudi su se dobro zabavili na tim okupljanjima... zašto bi itko imao išta protiv toga?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nikad se isto društvo nije pojavilo na svim kavama. vaš je izbor hoćete li ili ne doći....

ipak je nešto drugo kad se alive upoznaš s ljudima....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2007. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
biti kontra nečega i maksimalno izvrijeđati sve ono što ti ne odgovara nije isto što i imati stav. mislim da je nepotrebna ironija upravo ono što je ljudima zasmetalo. ljudi su se dobro zabavili na tim okupljanjima... zašto bi itko imao išta protiv toga?


Meni je post bio smiješan. Smijao sam se. Meni dovoljno da mi popravi usran dan. A za ostale mi se j..e.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Meni je post bio smiješan. Smijao sam se. Meni dovoljno da mi popravi usran dan. A za ostale mi se j..e.

također. sad sam još jednom pročitao post, čisto da vidim jesam li od smijeha previdio neke uvrede o kojima su se svi ovdje raskokodakali, ali ništa. nema. samo satiričan (i ponovno smiješan) tekst. šta, čovjek ne smije ništa reći protiv kave, jer ima osjetljivih ljudi koji pohađaju iste, pa bi se mogli osjetiti prozvanima?! jebat ga. zašto se onda malo-malo netko nabacuje na crkvu (i ja među njima), a zna da ovdje ima i vjernika? zašto onda svi napadnu našeg mališu kad počne braniti svoju vjeru i svoje pravo na vjeru? zato što ste jebeno licemjerni! ono što dopuštate sebi, dopustite i drugima! osim ako, naravno, smatrate da ste bitniji, bolji, više vrijedni od ostalih. onda je takvo ponašanje razumljivo i očekivano. i, jeste li?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2007. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
zato što ste jebeno licemjerni! ono što dopuštate sebi, dopustite i drugima! osim ako, naravno, smatrate da ste bitniji, bolji, više vrijedni od ostalih. onda je takvo ponašanje razumljivo i očekivano. i, jeste li?

pa vidiš, ne. ali pokušaj isto pitanje postaviti autoru posta.
jako je velika razlika kada s nekim uđeš u raspravu i na osnovu različitih stavova, netolerancije i sličnih stvari, to prijeđe u vrijeđanje. naravno da to ne opravdavam, ali smo ljudi i događa se.
ali kada na osnovu ničega s visine zadaš jako puno niskih udaraca, iz tko zna kojeg razloga, to je jako velika razlika.
8 je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Sad znam za koga ću glasati.


Ti ne znas proci ni kroz pokretna vrata, bez da jos barem dvije babe stoje pored i usmjeravaju te.

ako netko nikada nije na forumu nikoga uvrijedio, to je danica. ovaj post je odličan primjer njegovog odnošenja prema ljudima i to je ono na što većina reagira.
zbilja me nije briga za forumaške kave. a i ovo sad je već puno više nego sam u ovom topicu ikada mislila napisati..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2007. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drvlje i kamenje su bili sasuti čim je stavio taj prvi post, i to na temelju njegova dosadašnjeg "akademskog" rada, ne na temelju tog posta. to je legitimni napad na osobu, ne na post. vjerojatno je bilo situacija kad je on prvi napadao. ovoga puta to nije slučaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2007. 9:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›

ako netko nikada nije na forumu nikoga uvrijedio, to je danica.



e pa vidiš Cat moje iskustvo baš i nije takvo:


na forumu sam aktivno preko godinu dana i jedina osoba koja je mene izvrijeđala, i to ničim izazvana je upravo sveta Danica. S obzirom da sam tad još bila nova na forumu i da mi je jedini "grijeh" bila zajebancija na vlastiti račun, moram priznat da me to nemalo iznenadilo i snuždilo. Jer tad sam i sama vjerovala u sliku koju Danica pomno stvara o sebi, da je utjelovjenje dobrote, pa je moja nelagoda tim bila veća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: