Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 10:23 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noćas sam nakon dužeg vremena konačno mirno spavala,prestala sam plakati i čini mi se da će biti bolje. Večeras ću van s društvom, a na poslu ću ga ignorirati pa će mi vjerujem biti lakše.
Osjećam da sam učinila dobru stvar,nadam se da će mi taj osjećaj dati snage da krenem dalje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 10:28 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo čitajući sve tvoje postove unatrag 2 mjeseca...čini mi se da je cijela ova tema zapravo neka vrstat vog dnevnika u kojem olakšavaš svoju dušu...ali eto ako ima neke koristi neka bude Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponekad je lakše izjadati se potpunim strancima nego nekome tko ti je blizak..
@bondgirl, drži se.. najvažnije je što ti misliš i ako si smatrala da je najbolje to prekinuti dobro si učinila.. ako vam je suđeno, biti ćete opet zajedno, ako nije - jedna životna škola više..
Znam da je nama lako pametovati i da je tebi teško, i ja sam od onih koji zbog takvih stvari puno plaču, no nije ni to strašno. Tako se na neki način olakšaš, pa ako ti se plače i dalje - samo plači... sa svakom suzom, sve ga više ispireš...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 10:38 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moguće, otvorila sam topic jer su me zanimala iskustva forumaša s ovakvim situacijama,budući da sam nikad nisam bila u istoj.Svi su bili u pravu i predviđali su ovakav kraj. Ja sam neko vrijeme odbijala to prihvatiti, tj. vjerovala sam da postoji šansa za nas, vjerovala sam da je to ljubav, ali je sve samo ne to. Tako s vremenom,bilo je zanimljivih razmišljanja i savjeta, ali na žalost, ništa nije spriječilo neizbježno. Imaš pravo, pomoglo je na neki način ispuhat se na ovaj način, još kad ti ljudi koje ne poznaš daju podršku jer je odluka dobra i ispravna, pomogne svakako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekid mi se činio kao jedina opcija jer je naš odnos predugo trajao, a bez ikakvih rezultata. On ga nikad nije htio prekinuti i da se njega pitalo,vjerojatno bismo se viđali do u nedogled.Shvatila sam da to ne zaslužujem i ne želim pa sam i napravila to što sam napravila. Ne vjerujam da će išta učiniti da me kontaktira ili nam da priliku, ne vjerujem da mu je dovoljno stalo,iako se kune da mu je jako stalo do mene i da me čak voli, da bi sve učinio da se iskupi i slične spike za koje više nisam imala živaca.Poklonila sam mu dovoljno vremena,ljubavi i emocija i šta je tu je.

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve to zavisi od osobe do osobe, situacije, emocija, vjerovanja, ljubavi... ja sam bila u takvoj situaciji i neke takve priče znaju završiti i dobro no samo ti možeš donijeti odluku kako ćeš i što ćeš..
Kako već i rekoh, najvažnije je što ti misliš i osjećaš da je prava stvar za učiniti..


Zadnja promjena: Loona; 12.01.2008. 11:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 11:09 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Primila sma tvoje PP na tu temu i nadala se da i mene čeka ista sudbina,voljela bih to i bila sam spremna čekati i truditi se oko njega. S vremenom sam shvatila da nemam što čekati i sad vjerujem da ju nikada i nije mislio ostaviti i da je samo koristio priliku što nas ima obje. unatoč svemu, ne mogu reći da žalim za našim trenucima, vjerujem da bi ih čak i ponovila da mogu,ne mogu misliti ništa loše o njemu, vjerojatno je to jedna od onih situacija kad život podijeli čudne karte, a ja nisam bila spremna za ovu partiju. Jedina mi je greška bila što sam jako vjerovala,dogodila mi se ljubav prvi put u životu i nadala sam se da će mi se posložiti kockice u životu. Ali eto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onda je to najbolje što si mogla učiniti..
A čuj, nikada nije greška ako voliš i vjeruješ.. nekada ćeš se razočarati, kao sada, a nekada će sve biti super i onako kako si zamišljala..
Znaš kako se kaže: u ljubavi ne bira razum nego srce..
Biti će još i lijepih i gadnih trenutaka, no sve je to život..
Hold on to it.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 11:18 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno...u neku ruku imam razumijevanja i za tog dečka...naravno gledajući iz moje perspektive...isto sam u dužoj vezi, doduše nisam je još prevario niti to imam u planu, ali razmišljam o prekidu na koji nikako da se odlučim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 11:29 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kužim te, ni ja ga ne osuđujem,iako to zvuči suludo jer ga mnogi smatraju sebičnom gnjidom. Vjerujem da ni njemu nije bilo lako,što je varao nju, a i što je men povrijedio.Pokazao mi je sto puta da mu je stalo do mene, ali očito ne dovoljno da bi nam pružio priliku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha kako je lijepo živit u nekom drugom svijetu...
stalo je svakome do nekog ako ima koristi od njega, a ti pričekaj malo i nađi drugog momka pa ćeš vidit koliko će tom tvom bivšem bit stalo do tebe..

iskreno (i možda malo grubo od mene Sad ) njemu je do samo jedne osobe stalo a to je njegova curica a ti si bezobrazna i nepravedna prema sebi prije svega ako misliš drugačije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 13:35 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što više o tome razmišljam, imam dojam da mu ni do nje nije baš previše stalo, on je sam sebi dovoljan i važno mu je samo da je njemu super.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O baci sjekiru jebo majku!! Kakva ti je stolica? Jel tvrda dovoljno? A mokraća? Žutkasta ili bijela?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2008. 15:54 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jooj, dečki, ako vam se ovi ženski razgovori ne sviđaju, zašto uopće čitate, i zašto ostavljate komentare. Ja uvijek preskočim ono što me ne zanima, je li to neki problem?

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.01.2008. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Jooj, dečki, ako vam se ovi ženski razgovori ne sviđaju, zašto uopće čitate, i zašto ostavljate komentare. Ja uvijek preskočim ono što me ne zanima, je li to neki problem?

Da.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: