Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2008. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › HE HE koja naivnost pa to je propalo prije nego što je počelo ,sestro sestro platila si preveliku cijenu sa takvim šrotom od čovjeka ,takve bi trebalo pokupit i na trgu metak u glavu ,,,show no mercy..


U pravu si potpuno, bila sam naivna i luda što sam to sve vjerovala,ali koju spiku je imao!!!!Nadam se samo da cijena moje gluposti neće imati prevelike posljedice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): › HE HE koja naivnost pa to je propalo prije nego što je počelo ,sestro sestro platila si preveliku cijenu sa takvim šrotom od čovjeka ,takve bi trebalo pokupit i na trgu metak u glavu ,,,show no mercy..


U pravu si potpuno, bila sam naivna i luda što sam to sve vjerovala,ali koju spiku je imao!!!!Nadam se samo da cijena moje gluposti neće imati prevelike posljedice.
ma nemoj ništa brinit

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2008. 18:37 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlo je 5 mjeseci otkako ne viđam muškarca(ako se osobu ovakavog ponašanja uopće i može prikazati kao takvim).Ozdravila sam mentalno i emocionalno od laži kojima me zatrovao.U međuvremenu njegova beskrupuloznost i manipulacije i dalje isplivavaju na površinu pa sam u međuvremenu saznala da ček i lagao koliko godina ima,tj. da se prikazivao mlađim nego što doista jest.Što reći o takvoj osobi!?
Otkako smo se prestali viđati vodio je tihi rat da me pridobije natrag,dolazio mi na posao,zvao me sa skrivenog broja u gluho doba noći,čak se i prijetio.....Pouzdano sam saznala da je djevojka koju vara zatvorena u svoj svijet i da ništa ne sluti,nada se braku s takvom osobom....Ispostavilo se dakle da on ima 37 godina i neshvatljivo mi je da se netko u tim godinama može tako ponašati.Strašno je kad tako nešto čuješ,ali me istovremeno veseli činjenica da sam na vrijem shvatila s kime imam posla i pobjegla glavom bez obzira.....Mogla sam mu dati godine i godine....hvala Bogu pa nisam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.08.2008. 19:18 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la (Pogledaj post): › Prošlo je 5 mjeseci otkako ne viđam muškarca(ako se osobu ovakavog ponašanja uopće i može prikazati kao takvim).Ozdravila sam mentalno i emocionalno od laži kojima me zatrovao.U međuvremenu njegova beskrupuloznost i manipulacije i dalje isplivavaju na površinu pa sam u međuvremenu saznala da ček i lagao koliko godina ima,tj. da se prikazivao mlađim nego što doista jest.Što reći o takvoj osobi!?
Otkako smo se prestali viđati vodio je tihi rat da me pridobije natrag,dolazio mi na posao,zvao me sa skrivenog broja u gluho doba noći,čak se i prijetio.....Pouzdano sam saznala da je djevojka koju vara zatvorena u svoj svijet i da ništa ne sluti,nada se braku s takvom osobom....Ispostavilo se dakle da on ima 37 godina i neshvatljivo mi je da se netko u tim godinama može tako ponašati.Strašno je kad tako nešto čuješ,ali me istovremeno veseli činjenica da sam na vrijem shvatila s kime imam posla i pobjegla glavom bez obzira.....Mogla sam mu dati godine i godine....hvala Bogu pa nisam

Da nije "*" => (Ljubav - Prevara) !?! Laughing

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2008. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›
Prošlo je 5 mjeseci otkako ne viđam muškarca(ako se osobu ovakavog ponašanja uopće i može prikazati kao takvim).Ozdravila sam mentalno i emocionalno od laži kojima me zatrovao.U međuvremenu njegova beskrupuloznost i manipulacije i dalje isplivavaju na površinu pa sam u međuvremenu saznala da ček i lagao koliko godina ima,tj. da se prikazivao mlađim nego što doista jest.Što reći o takvoj osobi!?
Otkako smo se prestali viđati vodio je tihi rat da me pridobije natrag,dolazio mi na posao,zvao me sa skrivenog broja u gluho doba noći,čak se i prijetio.....Pouzdano sam saznala da je djevojka koju vara zatvorena u svoj svijet i da ništa ne sluti,nada se braku s takvom osobom....Ispostavilo se dakle da on ima 37 godina i neshvatljivo mi je da se netko u tim godinama može tako ponašati.Strašno je kad tako nešto čuješ,ali me istovremeno veseli činjenica da sam na vrijem shvatila s kime imam posla i pobjegla glavom bez obzira.....Mogla sam mu dati godine i godine....hvala Bogu pa nisam


eh ko ti kriv kad si naivna ko i većina cura...

al ajd bar si skužila na vrijeme, dok neke to nikad ne saznaju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2008. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]

eh ko ti kriv kad si naivna ko i većina cura...

al ajd bar si skužila na vrijeme, dok neke to nikad ne saznaju[/quote]

To me i tješi.mogla sam si upropastiti život petljajući se s takvim čovjekom,ali hvala Bogu shvatila sam.Jadna ta njegova cura kad ništa ne kuži....možda joj se otvore oči

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.08.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bondgirl je napisao/la: ›


eh ko ti kriv kad si naivna ko i većina cura...

al ajd bar si skužila na vrijeme, dok neke to nikad ne saznaju[/quote]

To me i tješi.mogla sam si upropastiti život petljajući se s takvim čovjekom,ali hvala Bogu shvatila sam.Jadna ta njegova cura kad ništa ne kuži....možda joj se otvore oči
[/quote]

Kažu u narodu
Mudar čovjek vidi cilj na početku , pametan na pola puta a budala na kraju . Moze te tješit samo da nisi sljebala puno vremena na tu babunčinu ali zauvjek ostaju ožiljci .Imala si peh nisu svi muškarci takvi .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: