Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li se zavaravam

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2007. 20:32 
Naslov:  Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitala sam neke postove o nevjeri, varanju i sličnim stvarima pa me zanima mišljenje forumaša o sljedećoj temi:

Zaljubila sam se prvi puta u životu u frajera koji ima žensku 2 godine. Viđamo se 4 mjeseca.Od početka imamo vrlo otvoren odnos, tipa znamo kako stvari stoje, tj. ja znam da sam mu druga i sve to. Kako se sve duže viđamo, skužila sam kod njega neke promjene, doduše sitne i čini mi se da u nekim trenucima razmišlja da bi ostavio svoju curu i bio samnom. Što je najgore, ona sumnja u nas dvoje već duže vrijeme.U početku ju nikada nije spominjao, ali u zadnjih mjesec-dva mi priča o njihovom odnosu,o stvarima koje ima samnom a nema s njom i tako neke stvari. U biti me taj naš odnos zbunjuje iz razloga što ja nikada prije nisam bila u sličnoj situaciji tj. nisam nikad varala i sudjelovala u nevjeri.Ono što me muči je ovo: da li je moguće da je s vremenom počeo nešto osjećati prema meni ili mu je to samo prolazna avantura. Ne znam koliko takve stvari traju, a mogu jedino potvrditi da nije samnom samo zbog sexa jer mi je on prvi frajer tako da ne vjerujem da mu je samnom u krevetu baš nešto ludo uzbudljivo.
Ne znam ni sama što da mislim, jako me taj naš odnos psihički i emotivno iscrpio, znam samo da ga ne želim prekinuti i da mi je jako stalo do tog lika.

Da li je netko imao sličnih iskustava i ima li možda kakav pametan savjet. Puno hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoj se uvrijediti ali svaka djevojka koja se ponasa kao ti u takvim situacijama za mene je ili kučka ili naivka, a tvoj frajer je pokvareno đubre.

Da ju je ostavio i bio s tobom ne bih riječ rekao, ali ovako koristi što ima obje, ovu koja ga vjerojatno voli i tebe, koja mu služiš onako dobro za promjenu.

No jedna također bitna stvar, koliko imaš godina? Ako si ispod 20 ovo što sam napisao gore se ne odnosi na tebe, mlada si...No ako si starija a pušiš nešto tako, e onda nije dobro.

I zapamti, zaljubljena si u frajera koji s tobom vara svoju curu, dakle VELIKA JE VJEROJATNOST I DA ZAVRŠITE U VEZI DA ĆE VARATI I TEBE...

Tko vara jednom, taj će varati uvijek

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2007. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti si mu još jedna u nizu

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›

I zapamti, zaljubljena si u frajera koji s tobom vara svoju curu, dakle VELIKA JE VJEROJATNOST I DA ZAVRŠITE U VEZI DA ĆE VARATI I TEBE...

Tko vara jednom, taj će varati uvijek


...istina...
....al najbolja mi je fora kad žemske kažu kako su muškarci svinje....jer samo varaju....al kad varaju svoju curu sa njom....onda je to ok....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2007. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

4 mjeseca to traje????
ti si njemu psihijatar, nema se kome žaliti na svoju curu, a ti to doživljavaš kao da je njemu stalo do tebe što se on tebi "povjerava"..
bježi glavom bez obzira..
i drugih riba u moru ima...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.11.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da ste me bacili u bad ovim odgovorima,potajno se nadam da možda ima neke šanse da će nešto dobro izaći iz svega toga.Nisam još sigurna dal je njemu to navika pa je to radio već prije i radit će i dalje ili se i njemu sve to jednostavno dogodilo, on ima 33 ja 24.A ovo da sam kučka, vjerujem da većini ljudi to zvuči tako kad se izvadi iz konteksta. Užasna situacija,znam

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imaš ti decke i od 32 godine koji su trenutno solo....ako vec voliš starije.....(nije da se ja nudim).....Cool
osim ako ti je fetiš biti u vezi sa likom koji je vec zauzet....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 1:33 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

curo nemoj se ljutit, al momak te jebe za badava, curi neće dat nogu to ti je pod sigurno, tebe guzi uz nju, i ono, super mu je, daje ti neke lažne nade, vjeruj mi od toga ništa, odjebi ga, nađi si dečka koji će te poštivat i neće ti prodavat muda pod bubrege, što dulje se navlačiš s njim bit će ti gore, ako ti ne smeta to što te jebe neko s kim nećeš nikad imat neki "intimniji" odnos pa sam nastavi s tim, ako ipak promisliš malo vidjet ćeš da to ne vodi nikud

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 2:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

on 33, uh ovo je jos gore od mladjeg od 20...

Ako se tako ponasa sa 33, baš to, bježi što dalje od njega. No malo shvacam i tebe, ako ti je prvi "pravi"( koliko to moze biti pravi ), a imas 24, mozda napokon imas dugo cekanu paznju.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 3:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ucijeni ga...reci da ga ostavljaš jer ti se svidio netko drugi...blefiraj...ako potrči za tobom i burno reagira...stalo mu je,ako odmahne rukom-nije mu stalo i onda by,bye

a ne vjerujem da je tebi previše stalo do njega čim ga nazivaš "taj lik"

svijet je prepun "takvih likova" i sve to što imaš s njim možeš naći i s nekim drugim, koji će te držati kao princezu i kojem ćeš biti prva i jedina!

_________________
Njezin život nije bajka
njezin život nije film
njezin život nema smisla
ona nema ništa s tim
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 4:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No hope for you...

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2007. 9:15 
Naslov:  Re: Da li se zavaravam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je što svi imate negativnu reakciju na ovu situaciju,ne postoji nitko tko bi pomislio da možda ipak ima nade? Ne znam koliko se često i dali uopće takve stvari deševaju? Što je najgore od svega, svjesna sam i sama koliko je ta situacija glupa i da ću vjerojatno u njoj ispušiti. razmišljala sam već i na te sheme tipa ili ona ili ja, ali sam odustala od toga,vjerojatno zato što se potajno bojim ishoda,tj. vjerujem da bi izabrao nju.Doduše, par puta sam mu rekla da ne želim nastaviti ovu našu trakavicu i da bi bilo bolje za nas troje da se prestanemo viđati, na što je on uvijek odreagirao na način koji mi se sviđa i tako se to sve vrti u krug. Ako nisam odmah na početku to srezala u korjenu i prekinula naš odnos, vjerujem da neću ni sada jer se već previše osjećaja uplelo u ciju tu priču,s moje strane daleko više, ali čini mi se da, bez obzira što većina vas mislila, i kod njega dolazi do nekih promjena.Što je najsmješnije u cijeloj toj priči, od početka znam kako stvari stoje i unatoč tomu mu ništa ne zamjeram, a i toj curi ne želim da bude nesretna i nije mi neki bolesni gušt pravit budalu od nekog i kurvat se s njenim frajerom. Jednostavno mi se to dogodilo i mislim da prvi put u životu nekog ovako jako želim u svom životu, pa makar i pod ovim okolnostima. Koliko god to bolesno zvučalo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amy je napisao/la: ›
ucijeni ga...reci da ga ostavljaš jer ti se svidio netko drugi...blefiraj...ako potrči za tobom i burno reagira...stalo mu je,ako odmahne rukom-nije mu stalo i onda by,bye

a ne vjerujem da je tebi previše stalo do njega čim ga nazivaš "taj lik"

svijet je prepun "takvih likova" i sve to što imaš s njim možeš naći i s nekim drugim, koji će te držati kao princezu i kojem ćeš biti prva i jedina!


evo ti jedan dobar savjet...
...dovedi ti njega u situaciju u kakvoj si ti sad....pa ceš vidjeti kako stvari stoje....i za cega ti zapravo njemu služiš... Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2007. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.ja uvijek mislim da ima nade, ali nada jako puno košta (vremena, živaca, pokidanih osjećaja) i ne mora nužno značiti da je bila opravdana.
2.jedna moja legica je u sličnoj situaciji malo duže mjeseci i nije baš da su se stvari promijenile... čim je treća osoba u priči, to može samo značiti da je netko tko sjedi na dvije stolice lažov, dvoličnjak i kukavica.
3. što god ti mi ovdje napisali, ti ćeš napraviti po svom.. prema tome, sama ipak najbolje znaš. sretno! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2007. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nada ti je ovo, pazi bit će brutalno. Reci mu ili ona ili ja ,u suprotnom odjebi,u biti vrlo jednostavno! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: