Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tražite li izazovan posao?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2007. 15:00 
Naslov:  Tražite li izazovan posao?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grafički cluster BIOS traži osobu za radno mjesto: *Manager za odnose s
klijentima
*

Grafički cluster BIOS okuplja 10 poduzeća radi zajedničkog nastupa na tržištu. Tim stručnjaka iz područja marketinga, izrade poslovnih i web aplikacija, grafičkog designa, raznovrsnih tiskarskih usluga digitalne i analogne fotografije nudi osmišljavanje kompletnog vizualnog identita i izradu promotivnih materijala.

Više o Grafičkom clusteru BIOS na web adresi: http://cluster.inkubator.hr

*Tražimo :* komunikativnu, susretljivu i proaktivnu osobu koja će zastupati članove Grafičkog clustera BIOS i prezentirati njihove proizvode i usluge na području Slavonije i Baranje.

*Vrsta posla*: neodređeno, uz probni rok od 3 mjeseca
*Potrebna stručna sprema* : VSS
*Strani jezici*: engleski
*Vozačka dozvola* : B kategorije uz posjedovanje vlastitog automobila
*Osnovna znanja rada na računalu*

Molimo zainteresirane da nam pošalju životopis na [email protected]


Kontakt telefon: 031 209 955
Osoba za kontakt: Jelena Simunić
*Rok za slanje životopisa* : 23.11.2007.

Sponzorirani članak

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super!!!

Da mi posao već nije izazovan....

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 10:46 
Naslov:  Re: Tražite li izazovan posao?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › [img=left]

*Tražimo :* komunikativnu
Znaci biti sposoban pricati jedno te isto o tom proizvodu. ,
Leon je napisao/la (Pogledaj post): › [img=left] susretljivu
Ne izgledati ko narkoman, pa da te ljudi tjeraju iz dvorista vilama.
Leon je napisao/la (Pogledaj post): › [img=left]i proaktivnu osobu
"E ova mi je najbolja!" Znaci... "Čovjek treba preuzeti odgovornost za svoje postupke, a ne samo čekati da se nešto dogodi, jer će se to prije dogoditi nekome tko radi i preuzima inicijativu. "

- Upri, ma koliko beznadno izgledalo, koliko god da ti je hladno i mokro u tvojoj odjeci, budi uporan i isplatiti ce ti se.

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › [img=left]i proaktivnu osobu

koja će zastupati članove Grafičkog clustera BIOS i prezentirati njihove proizvode i usluge na području Slavonije i Baranje.
[/quote]

Ako vama ovo ne zvuci kao trgovacki putnik onda ne znam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa je, trgovački putnik, u najjednostavnijem opisu. Ali nije li to i direktor marketinškog odjela unapređivanja prodaje na području jugoistočne Europe?.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Pa je, trgovački putnik, u najjednostavnijem opisu. Ali nije li to i direktor marketinškog odjela unapređivanja prodaje na području jugoistočne Europe?.


Je, ali koliko takvih direktora trebaju u BIOS-u?

Po meni u ovoj cijeloj prici postoje ljudi koji sjede u svojimstolicama dok grijanje radi i piju svoju jutarnju kavicu a sad im treba neka reklama, netko tko ce obaviti fizikaliju umjesto njih. Ja se u potpunosti slazem da je u redu raditi i takav posao ali da se mene pita ja bi trazio jednaku ako ne i vecu placu jer ako im ja nadjem klijente koji ce im platiti za odradjen i posao onda ocekujem da cu dobiti i proviziju za to. Cijene usluga nisu jeftine pa mislim da je tu dobra zarada ali cisto sumnjam da bi place bile velike. Uostalom treba 3 mjeseca raditi po ovakvom vremenu, hladnoci, bljuzgi, snijegu, i sta ja znam i jos se nadati da ce te primiti a priit ce te jedino ako im donosis zaradu sto je malo teze u ovo doba godine kad su praznici i kad ljudi potrose malo para na svoje najblize.

Ne znam... malo ssam skeptican glede ovog

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 12:23 
Naslov:  Re: Tražite li izazovan posao?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garant je tata Medić sugerirao sinu Mediću takav potez kao oblik "gerila marketinga" osijek031.com smile

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BamBy
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): ›

Je, ali koliko takvih direktora trebaju u BIOS-u?

Po meni u ovoj cijeloj prici postoje ljudi koji sjede u svojimstolicama dok grijanje radi i piju svoju jutarnju kavicu a sad im treba neka reklama, netko tko ce obaviti fizikaliju umjesto njih. Ja se u potpunosti slazem da je u redu raditi i takav posao ali da se mene pita ja bi trazio jednaku ako ne i vecu placu jer ako im ja nadjem klijente koji ce im platiti za odradjen i posao onda ocekujem da cu dobiti i proviziju za to. Cijene usluga nisu jeftine pa mislim da je tu dobra zarada ali cisto sumnjam da bi place bile velike. Uostalom treba 3 mjeseca raditi po ovakvom vremenu, hladnoci, bljuzgi, snijegu, i sta ja znam i jos se nadati da ce te primiti a priit ce te jedino ako im donosis zaradu sto je malo teze u ovo doba godine kad su praznici i kad ljudi potrose malo para na svoje najblize.

Ne znam... malo ssam skeptican glede ovog


Pa ovo je strašno. Koji je vama klinac ljudi? Mislim, najjednostavnije bi bilo lijepo sjediti kod kuće u toplom, pisati postove po forumima a da ti je plaća 10000kn. Ma dižite te lijene guzice i idite nešto raditi a ne samo kukati kako ne valja ovo ili ono.

Strašno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kužim poantu komentara, Smokey...
Primjerice, ti si programer koji je napravio odličnu poslovnu aplikaciju, ma cijeli sustav. Prodaš isti sustav u dvije-tri tvrtke i tu prodaja stane. Ugovaraš sastanke. Obilaziš interesente. Organiziraš prezentacije. Zanemaruješ održavanje i nadogradnju vlastitog sustava. Nitko ne kupuje jer - misle da im ne treba. Na kraju se i ona prvotna šašica klijenata povlači jer jednostavno nemaš vremena za njih. Propadaš. I kuneš sebe jer mogao si komotno sjediti u toplom/klimatiziranom uredu, razvijati sustav dalje, razvijati support za korisnike, a netko drugi je mogao sve to uspješno prodavati.
Tako to otprilike ide kad nemaš razvijene vještine prezentacije, pregovora i prodaje.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.11.2007. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trgovacki putnik i nije tako lose zanimanje (naravno zavisi o kojoj se firmi radi). Neke firme svojim trgovackim putnicima daju jebacke place. Problem je sto ljudi smatraju da su zanimanja poput trgovackog putnika u biti prodaja polica osiguranja, najnovijih modela šerpi ili mocnih usisavaca... Sve svjetski poznate firme imaju svoje trgovacke putnike, od Unilevera, AWT-a, P&G-a (proizvodjaca proizvoda kemije, kozmetike, prehrane) pa sve do, primjerice, VIP-a ili Telekoma...Ne bi vjerovali da jedan trgovacki putnik ovakvih firmi ima placu oko 10 - 15 tisuca kuna.... Pa ti onda pljuj po trgovackim putnicima...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
Trgovacki putnik i nije tako lose zanimanje (naravno zavisi o kojoj se firmi radi). Neke firme svojim trgovackim putnicima daju jebacke place. Problem je sto ljudi smatraju da su zanimanja poput trgovackog putnika u biti prodaja polica osiguranja, najnovijih modela šerpi ili mocnih usisavaca... Sve svjetski poznate firme imaju svoje trgovacke putnike, od Unilevera, AWT-a, P&G-a (proizvodjaca proizvoda kemije, kozmetike, prehrane) pa sve do, primjerice, VIP-a ili Telekoma...Ne bi vjerovali da jedan trgovacki putnik ovakvih firmi ima placu oko 10 - 15 tisuca kuna.... Pa ti onda pljuj po trgovackim putnicima...


Što se tiče p&g pretjero si ga jedno 2i po 3 puta ako se govori o cifri od 15!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.11.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče p&g pretjero si ga jedno 2i po 3 puta ako se govori o cifri od 15!


Ok, moj bed... to je iznimka...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
machor je napisao/la (Pogledaj post): › Što se tiče p&g pretjero si ga jedno 2i po 3 puta ako se govori o cifri od 15!


Ok, moj bed... to je iznimka...


Nije pretjerao, moja legica kao trgovački putnik u Jamnici nakupi zajedno sa stimulacijama više od 10.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BamBy je napisao/la: ›
SmokeY je napisao/la (Pogledaj post): ›

Je, ali koliko takvih direktora trebaju u BIOS-u?

Po meni u ovoj cijeloj prici postoje ljudi koji sjede u svojimstolicama dok grijanje radi i piju svoju jutarnju kavicu a sad im treba neka reklama, netko tko ce obaviti fizikaliju umjesto njih. Ja se u potpunosti slazem da je u redu raditi i takav posao ali da se mene pita ja bi trazio jednaku ako ne i vecu placu jer ako im ja nadjem klijente koji ce im platiti za odradjen i posao onda ocekujem da cu dobiti i proviziju za to. Cijene usluga nisu jeftine pa mislim da je tu dobra zarada ali cisto sumnjam da bi place bile velike. Uostalom treba 3 mjeseca raditi po ovakvom vremenu, hladnoci, bljuzgi, snijegu, i sta ja znam i jos se nadati da ce te primiti a priit ce te jedino ako im donosis zaradu sto je malo teze u ovo doba godine kad su praznici i kad ljudi potrose malo para na svoje najblize.

Ne znam... malo ssam skeptican glede ovog


Pa ovo je strašno. Koji je vama klinac ljudi? Mislim, najjednostavnije bi bilo lijepo sjediti kod kuće u toplom, pisati postove po forumima a da ti je plaća 10000kn. Ma dižite te lijene guzice i idite nešto raditi a ne samo kukati kako ne valja ovo ili ono.

Strašno...


U ovom slucaju da... sigurno cu si naci nesto sto je unutar 4 zida sa grijanjem.

P.S. Just for the record, ja radim. Da ne ispadne da sam crnogorac.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ne kužim poantu komentara, Smokey...
Primjerice, ti si programer koji je napravio odličnu poslovnu aplikaciju, ma cijeli sustav. Prodaš isti sustav u dvije-tri tvrtke i tu prodaja stane. Ugovaraš sastanke. Obilaziš interesente. Organiziraš prezentacije. Zanemaruješ održavanje i nadogradnju vlastitog sustava. Nitko ne kupuje jer - misle da im ne treba. Na kraju se i ona prvotna šašica klijenata povlači jer jednostavno nemaš vremena za njih. Propadaš. I kuneš sebe jer mogao si komotno sjediti u toplom/klimatiziranom uredu, razvijati sustav dalje, razvijati support za korisnike, a netko drugi je mogao sve to uspješno prodavati.
Tako to otprilike ide kad nemaš razvijene vještine prezentacije, pregovora i prodaje.


Pa ja i jesam programer Smile . Ma to je ok s njihove strane samo kazem da ce to po mom misljenju biti tezak posao za onoga tko ga dobije a za takav posao ispod 5 ne bi ni radio. Uostalom
prodaja me nikad nije ni zanimala. Mislim da je bolje graditi poslovnu karijeru na toplom i zaraditi neku kunu a ne biti na cesti i zaradjivati uvjeravajuci ljude da kupe nesto. To je stresan posao...

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: