Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je u Soundu??? Mjuza, DJ, osoblje, cijene???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ViVian05
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 20:35 
Naslov:  Re: Kako je u Soundu??? Mjuza, DJ, osoblje, cijene???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ mariorhr Evil or Very Mad
Problema? Pa ajde de, kad ti kažeš... I da odavno meni znači više od godinu dana...
Jao da, da ima ženu i dijete... kao da ne znam Rolling Eyes
Žena mu je godinu dana starija od mene...
a detalje o tome kako sam došla do tog svog mišljenja ne ću reći, ali znaj da ne sudim olako, a to mišljenje o njemu dijeli samnom još puuno ljudi... a i mnogo njih bi ti i gore stvari reklo i o vlasniku i o soundu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de ne serite toliko...sound je ok...iako ja tamo idem samo ako imam slobodan sat ili nesto slicno....i kako netko moze govoriti nesto o nekom kaficu ako tamo nije zalazio 4 godine???? meni je sve ok, jel me cisto boli k**** kakav je konobar (jedino ako nije neki mrgudan) i za mjuzu mi je svejedno.....a za cijene...pa i to mi je svejedno jer su svugdje manje vise iste....ako netko zeli nesto popiti, popit ce bez obzira koliko kosta, barem ja

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.11.2007. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinka_7 je napisao/la: ›
de ne serite toliko...sound je ok...iako ja tamo idem samo ako imam slobodan sat ili nesto slicno....i kako netko moze govoriti nesto o nekom kaficu ako tamo nije zalazio 4 godine???? meni je sve ok, jel me cisto boli k**** kakav je konobar (jedino ako nije neki mrgudan) i za mjuzu mi je svejedno.....a za cijene...pa i to mi je svejedno jer su svugdje manje vise iste....ako netko zeli nesto popiti, popit ce bez obzira koliko kosta, barem ja

ovo je dokaz ovoga dolje.
aggy je napisao/la: ›
u sound idu samo curice iz obliznjih gimnazija
Mladjo je napisao/la: ›
u soundu ti je super! ak voliš da te pijane gole maloljetnice zaljevaju pivom a klinci ti se prijete uz milozvuke dare bubamare ili u najboljem slučaju magazina

Sound je daleko od onoga što je nekoć bio. Sada se u pivnici skupljaju klinci i nedozrela balavurdija, a gore, barem zadnji put kada sam bio, i nije toliko loše. No, ima u gradu mnogo boljih mjesta za izići.

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
tinka_7 je napisao/la: ›
de ne serite toliko...sound je ok...iako ja tamo idem samo ako imam slobodan sat ili nesto slicno....i kako netko moze govoriti nesto o nekom kaficu ako tamo nije zalazio 4 godine???? meni je sve ok, jel me cisto boli k**** kakav je konobar (jedino ako nije neki mrgudan) i za mjuzu mi je svejedno.....a za cijene...pa i to mi je svejedno jer su svugdje manje vise iste....ako netko zeli nesto popiti, popit ce bez obzira koliko kosta, barem ja

ovo je dokaz ovoga dolje.
aggy je napisao/la: ›
u sound idu samo curice iz obliznjih gimnazija
Mladjo je napisao/la: ›
u soundu ti je super! ak voliš da te pijane gole maloljetnice zaljevaju pivom a klinci ti se prijete uz milozvuke dare bubamare ili u najboljem slučaju magazina

Sound je daleko od onoga što je nekoć bio. Sada se u pivnici skupljaju klinci i nedozrela balavurdija, a gore, barem zadnji put kada sam bio, i nije toliko loše. No, ima u gradu mnogo boljih mjesta za izići.


khm...dolje u pivnici nisam ni bila niti imam namjeru ici....ako ste vi imali iskustva s golim malojetnicima to je vas problem....ne zelim da se mene trpa u taj isti kos....a hvala bogu da ima boljih mjesta za izaci...mislim to nije potrebno ni govoriti

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.11.2007. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja isto nemam pojma gdje je to... Kaže netko Tvrđa?
Čudno, tamo sam u srednju išao pa nikad nisam čuo za to mjesto...
No, kako čujem od ljudi ovdje, bolje da ga i ne tražim Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KOnobari su vrlo NEljubazni...i uveli su novo pravilo...."ne posluzuju ispod 16" nadam se da sada vise ne ce imatiproblema s golim maloljetnicama...slobodno svratie....sada je u soundu puuuuuno bolje XD

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vučica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne poslužuju šta ispod 16????
neki novi zakon uveden? ne kužim.... Rolling Eyes

_________________
...kad sam dobra, dobra sam, a kad sam zla, onda sam još bolja... Smile

osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.11.2007. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa navodno ne posluzuju...taj zakon je jucer valjda uvedem, samo ne znam gdje pise...dakle, ne samo da ne posluzuju alkohol (to mi je jasno zasto ne posluzuju), ali oni UOPCE ne posluzuju....mozda ce ti sada biti ugodnije tamo

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.11.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariorhr je napisao/la (Pogledaj post): › E moja Vivian,ti ocito imas nekih problema,rekla si da u Soundu nisi bila odavno,a imas tek 19 godina,odavno si jedino mogla biti u osnovnoj skoli
a sto se tice vlasnika ti ocito svaki kompliment shvatis nekako drugacije,zaboga covjek ima zenu i dijete,sto tebi ocito nista ne znaci da nekoga vrijeđas


hmm... ako je vlasnik sounda onaj celavi visoki lik sto stoji vani ispred, onda cura definitivno ima pravo sto se tice barenja itd... jer koliko sam osobno puta bio svjedok tog barenja curica dok sam jos tamo izlazio... ajme...
ne zelim covjeku ovdje praviti neugodnosti ili nesto samo sam rekao sto sam i sam vidio


Zadnja promjena: PsychoSoldier; 24.11.2007. 17:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinka_7
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a vjerojatno zato su uveli da ne posluzuju ispod 16, jer vlasnik ocito ima neugodnosti s njima hehehe

_________________
Vidjela sam starca, bio je slijep, a ipak je rekao da je ZIVOT LIJEP!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CvitaJUG2
Offline
Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto ja sam u pivnici svake subote i bude predobro....bude dosta klinaca ali bude i mojih godina imam 19 god....i pivnica mi je prvo mjesto za izaći! za sada

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CvitaJUG2
Offline
Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da zaboravio sam jedini manjek te pivnice ja što im ponestaje krigli kada dodje gužva....ali sve ostalo je ok!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CvitaJUG2 je napisao/la: ›
Eto ja sam u pivnici svake subote i bude predobro....bude dosta klinaca ali bude i mojih godina imam 19 god....i pivnica mi je prvo mjesto za izaći! za sada

Kako da ti vjerujemo kada lažeš za godine?

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zvonac1209
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: OSIJEK
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2008. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne laže cvita

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zvonac1209
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: OSIJEK
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2008. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam svaki dan u pivnici,i najjače mjesto za izači.klinaca uopče ne bude jer ispod 18god ne mogu ući unutra,tako da cvita sere...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: