Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predizborna kampanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Može li reklamna kampanja političkih stranaka utjecati na vaš izbor?

Da
14%
 14%  [ 5 ]
Ne
82%
 82%  [ 28 ]
Ne zanima me politika
2%
 2%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 34


Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › ...sve prolazi...pa ce i te reklame proci....no ima jedna pozitivna stvar od tih reklama.....a to je kad netko u photoshopu napravi sprdacinu od te iste reklame......e to je onda jako zanimljivo.....Cool


...evo kao što sam vec rekao....pocela je zezancija na racun plakate.....neke predizborne plakate možete pogledati ovdje

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....evo ja vec sad idem na svoje glasacko mjesto....ne bi li prvi zaozeo poziciju da neometano glasam sa ovog covjeka.....ovako što se ne smije propustiti....ovo nam je posljednja šansa.....ipak kad sve ovo procitaš.....samo što mi iz monitora ne curi med i mlijeko......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

profesionalni političar, a pošten čovjek...kako se to ono zvaše u gramatici? Pleonazam?

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2007. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Osim toga, reklame su im (političarima) toliko nemaštovite i toliko jednoobrazne, glupe, dosadne, ponovljene da to već prelazi sve granice..
mislim da to najviše govori o ciljanoj skupini kojoj su upućene... Rolling Eyes
"za branimira, za slavoniju i baranju" osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: › Osječanima nije bitno kako će se zvati čovjek, stranka ili koalicija koja će im omogućiti bolji životni standard.


nije mi bitno, ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 12:58 
Naslov:  Re: Poziv građanima i strankama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
....ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.


Ostaju ti još samo Borzan, Kovačević, Matković, Šišljagić ili Vrdoljak . Ja ne bih većinu od njih.
Borzanica će možda ipak radije u Sabor, jer će biti veća mirovina i bolja je hladovina. Jedina kvaliteta joj je to što je ljepuškasta. Sve drugo joj se mora napisati.
Kovačević ostavlja dojam čiste sile u svakom javnom nastupu. Nema kočnice ni zadrške i mislim da bi se trebao ostaviti politike (vođenje i upravljanje ljudima) jer čekićem se ne popravlja sat.
Matković bi mogao proći jer je dečko iz kvarta ali da je u SDP-u ili HNS-u. U vlastitim redovima ga baš ne zarezuju previše, a mislim da je bolji od Srba. Ima više empatijske inteligencije.
Šišljagić je izgubljen nakon kavice sa Sanaderom. Osim toga igubio se i privatno totalno. Bolje da se primi skalpela. Na kirurgiji nije bio najgori na odjelu.
Vrdoljak nema šanse, a jedini je od svih koji ima vlastitu tvrtku i takvi ljudi kod mene dobivaju 50% više kredita.

Ukratko osim mene priznajem još samo Matkovića i Vrdoljaka. A mi nemamo šanse.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Nedavno su bili objavljeni rezultati nekog istraživanja koji su pokazali da ogromna većina i prije početka kampanje zna za koga će glasat tako da su ovi milijuni uzaludno bačen novac.


U teoriji se barata sa podacima da kampanje utječu na rezultate s nekoliko posto. Pod uvjetom da nema dramatičnih i neočekivanih događaja (tipa ozbiljne afere, katastrofe (eksplozija u Madridu), i sl.).
Svjedoci smo da su u kampanjama u zadnjih 10-ak godina često preokrenuti rezultati. Recimo, na zadnjim izborima u Njemačkoj desni centar Cdu-Csu vodio je s velikom prednošću prije početka izbora. Na kraju su se izjednačili, pa sada imaju veliku koaliciju. No, kad jedna stranka ne bi imala kampanju, doživjela bi debakl. Na žalost, to treba prihvatiti - kampanje će biti sve skuplje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2007. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
....ali mi je bitno da to ne bude Benašić, Kramarić, Glavaš, Bučević, Bajto, Đapić, Papić, Prnjat i njima slični mediokriteti.


Ostaju ti još samo Borzan, Kovačević, Matković, Šišljagić ili Vrdoljak . Ja ne bih većinu od njih.
Borzanica će možda ipak radije u Sabor, jer će biti veća mirovina i bolja je hladovina. Jedina kvaliteta joj je to što je ljepuškasta. Sve drugo joj se mora napisati.
Kovačević ostavlja dojam čiste sile u svakom javnom nastupu. Nema kočnice ni zadrške i mislim da bi se trebao ostaviti politike (vođenje i upravljanje ljudima) jer čekićem se ne popravlja sat.
Matković bi mogao proći jer je dečko iz kvarta ali da je u SDP-u ili HNS-u. U vlastitim redovima ga baš ne zarezuju previše, a mislim da je bolji od Srba. Ima više empatijske inteligencije.
Šišljagić je izgubljen nakon kavice sa Sanaderom. Osim toga igubio se i privatno totalno. Bolje da se primi skalpela. Na kirurgiji nije bio najgori na odjelu.
Vrdoljak nema šanse, a jedini je od svih koji ima vlastitu tvrtku i takvi ljudi kod mene dobivaju 50% više kredita.

Ukratko osim mene priznajem još samo Matkovića i Vrdoljaka. A mi nemamo šanse.


Matkovića bih i ja priznavao, samo da ne znam previše.
Vrdoljak je zasad o.k. Ako pobijedi Sdp Borzanica će biti dobra, ako pobijedi Hdz, Kovačević. Poanta, glasati jednako na oba listića.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zašto su obrisani komentari!?!?!? nabijem ja poštenog čovjeka koji ne trpi kritiku!
Kako zašto? Zar ti misliš da živimo u demokraciji? Laughing

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hehe....a što drugo nego obrisati komentare.....kao da nekoga zanima glas naroda....meni je cudno što se odjednom nisu pojavili novi nickovi...koji ce uzdizati ovog lika i njegova djela u nebesa....cak što više...bilo bi dobro kad bi nam on bio nekakvi kultni vođa.....ipak s obzirom koliko se oko njega spominje rijec poštenje......ja predlažem da se uvede nova mjerna jedinica za poštenje......100 poštenja....1 benašic....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 9:41 
Naslov:  Re: Poziv građanima i strankama
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, normalno je da su komentare obrisali. Tko bi ikad više platio oglašavanje na Osijek031 ako bi se reklama koristila za sprdnju i zlobne komentare. Zato ću ponoviti:

Nema nikokga za koga se isplati glasati u ovim izborima, pogotovo za grad. Stranke odlučuju tko će ih predstavljati (čitaj uski krug interesno uvezanih) i ne daju biračima opciju da se očituju o kanditatima na neposrednim izborima.
Primjer može biti tamo gdje su liste bile otvorene (npr. Gradonačelnik Tuzle). Tada ima priliku i šesti na listi postati gradonačelnik s liste svoje stranke jer ga ljudi cijene, poštuju i zaokružuju.
U ovim izborima nitko nije zaslužio dobiti moj glas jer se ionako radi o masovnoj prevari. Sve relevantne stranke (HSLS to nikako nije) istakle su kandidate za gradonačelnika i za Sabor. Kao da su NAdljudi pa će raditi na oba mjesta. Ma dajte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mvarga....slažem se s tobom.....al cinjenica je da ce opet netko biti izabran....što onda ono kad kažeš da se ne isplati glasati baš i ne drži vodu....
....jer uvijek ce biti onih koji jedva cekaju kako bi dali svoj glas nekome od kojeg ce imati koristi....u smislu.....namještanja poslova.....zapošljavanja uže i šire rodbine....itd....
....a najbolja mi je ona situacija kad god pricaš s nekime svi se kunu i ocem i majkom......da ni mrtav ne bi glasao za hdz.....i onda baš ta stranka dobije najvecu vecinu.....Cool

u stvari zašt ja ovdje i pišem nešto...kad ce se sve ovo opet obrisati.....
....udri brigu na veselje.....tko je još doživio nešto pozitivno od politike i politicara.....osim samih politicara.....Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 10:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Zbunj, zbunj Sranje Sranje Šakon u glavu! Zbunj, zbunj osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: