Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Cesta koja će rasteretiti središte Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
vidi ,zemljani se radovi odvijaju na južnoj obilaznici tamo kod Josipovca ali ja mislim da je riječ o priključnoj cesti za buduću trasu autoputa,nego jesi se provozo i skonto o čem se radi?

Ma, ono kod Josipovca jest priključak na 5c, samo je malo zapelo zbog arheoloških radova.. pronašli valjda nešto pa su kopali.

Nisam obraćao pažnju na južnu obilaznicu, ali sam zato prošao dvjema novim cestama u istom cugu... i mjerio. Rezultati su više nego fascinantni:

12:57 - Švajcarnica - čvorište
13:04 - Višnjevac - čvorište
13:14 - kraj zapadne obilaznice iza Čepina
13:32 - Naplatne kućice Đakovo
13:44 - Sredanci - čvorište

Napominjem da sam vozio prema prometnim znakovima, dakle, na magistralnoj cesti ne više od 90 (i usporio tamo gdje se moralo), a na autocesti ne više od 130. Novi komad autoceste je izvrstan, nije dosadan za voziti, a uopće čovjek nema osjećaj da vozi kroz Slavoniju... sama neka brda i doline Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 14:18 
Naslov:  Re: Cesta koja će rasteretiti središte Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ima drugova s radarima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Jel ima drugova s radarima?

Niti jednog nisam vidio, no to ne znači da ne moram dobiti ljubavni pismo u poštanski sandučić Wink

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: