Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na gradilištu Eurodoma kran visok pedeset metara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jamas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2007. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › bungeeee jumping



i jos da tu rupetinu ispune vodom (ak se ne napuni sama od sebe - podzemne vode i te fore) pa skocis i samo te onak malo umoce i povuku gore...e to je zajebancija, a ujedno i sirenje turisticke ponude Osijeka...
Nista od tih podzemnih voda s kojima su u startu imali problema, jer su to rijesili cijevima koje vode do kanalizacije. Što se tice same gradevine, neka grade to je u redu. Moci cemo visoko u zraku piti kaficu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

machor je napisao/la: ›
diva je napisao/la: ›
na ovakvoj ravnici tolika zgradurina, koja će sasvim sigurno zjapiti poluprazna. Ruglo od Studentskog dobiva još boljeg susjeda.
Kulturni prostor bio je stari Radnjak , ovo će biti šaka u oko kao i radijatori u centru.
Osijeku treba takav poslovno-kulturni centar? Ma za čega?


Evo zašto je ovaj gradu u kurcu zato što njegovim stanovnicima ništa nevalja i apsolutno su protiv svega, što mi je prilično odvratno! Mislim da je rupa definitivno bila ljepša i ona kod hotela osijek baš mi je super i ona u hrv republike je odlična, volim rupe!

Pa neće ta zgrada biti milion metara da će stršat!

Govorim o nelogičnim investicijama u gradu. Eurodom će biti najviši u toj kategoriji. Zar se na toj lokaciji nije moglo napraviti nešto prihvatljivije sukladno okolini. Već imamo Studentski kao totalni arhitektonski promašaj , evo brate mili još jednoga sitnoga. Ma odličan urbanistički plan grada, odlična gradska politika puna rupa koje i ti zatrpavaš bez ikakve vizije za dobrobit grada i građana.
Jesmo napredovali dobivši zgradu -stup, ajde da je astrološki vidikovac pregrizla bih, eto prilike za turističko zijevanje u nebo.
Ovo nije područje koje nema prostora da bi se moralo graditi u visinu .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2007. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): ›
Govorim o nelogičnim investicijama u gradu. Eurodom će biti najviši u toj kategoriji...
...Već imamo Studentski kao totalni arhitektonski promašaj , evo brate mili još jednoga sitnoga.


Stavimo na tu listu jos i "Esseker centar". Kud je totalna saka u oko, tu jos i radi super katastrofalno. Ispravite me ako je pogresno al kontam da je tamo prazno oko 40% lokala koji se iznajmljuju. U svakom slucaju, gledajuci na primjer Essekera koji je u samom centru grada, ni Eurodom nece biti nista bolji...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: