Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kladioničarske varke - Davidenko se kladio na Čilića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 15:00 
Naslov:  Kladioničarske varke - Davidenko se kladio na Čilića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.net.hr/sport/page/2007/10/26/0163006.html

Mislim da se nije kladio Davidenko, nego netko drugi (npr. Semjon Mogiljevič). Ali Rus nije uspio ni pustiti meč kako spada.

Dajte malo o tim kladioničarskim prijevarama, pune su mi uši nekih sigurnih tipova, namještenih utakmica i mečeva, blokiranih parova, i slično. Iako se osobno nisam kladio godinama. Sjećam se recimo Cibalia-Hajduk u Kupu prije par godina, i takve stvari.

Koliko često? Koji sportovi? Koje države? Koje su čiste?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo mi je glupo da se svjetski broj 4 kladi protiv sebe. U tenisu su najjace nagrade i sumnjam da kladjenjem moze uhvatiti vise para nego tenisom, posebno na jakom turniru u Rusiji gdje je prvi nositelj

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjetimo se Kafeljnikova. On je propao zbog kladionice.
Ili kada je Super sport u ponudu ubacio 2. hrvatsku nogometnu ligu (ne znam je li još ima, nisam više kladioničarski tip). To su bila masovna dogovaranja među klubovima, kako bi se što više para zgrnulo. Istina, vjerojatno se nema dokaza, ali to sam čuo iz pouzdanih izvora, odnosno lege koji je bio uvučen u te kladioničke priče u jednom drugoligašu.
Nevezano uz namještanja, sjećam se jednom prigodom kada je u Stanleybetu bio u ponudi par koji je odigran jučer navečer. Lega je slučajno to primijetio i natrpali smo more para na to. To je bilo oko 12 sati, već u 13 su skužili u kladionici zajeb te su povukli par iz ponude. Međutim, nisu poništili naše listiće, tako da smo se dobro okoristili...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.10.2007. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma rusi najvise varaju...pogotovo hokej...majku im...
nisam dugo bio u kladinoici...mogo bi svratit ovaj vikend...

aethur je napisao/la: ›
Nevezano uz namještanja, sjećam se jednom prigodom kada je u Stanleybetu bio u ponudi par koji je odigran jučer navečer. Lega je slučajno to primijetio i natrpali smo more para na to. To je bilo oko 12 sati, već u 13 su skužili u kladionici zajeb te su povukli par iz ponude. Međutim, nisu poništili naše listiće, tako da smo se dobro okoristili...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile kolko ste dobili

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
ma rusi najvise varaju...pogotovo hokej...majku im...
nisam dugo bio u kladinoici...mogo bi svratit ovaj vikend...

aethur je napisao/la: ›
Nevezano uz namještanja, sjećam se jednom prigodom kada je u Stanleybetu bio u ponudi par koji je odigran jučer navečer. Lega je slučajno to primijetio i natrpali smo more para na to. To je bilo oko 12 sati, već u 13 su skužili u kladionici zajeb te su povukli par iz ponude. Međutim, nisu poništili naše listiće, tako da smo se dobro okoristili...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile kolko ste dobili

dovoljno za cjelotjedno opijanje... stavili smo sve pare koje smo imali, posudili od svih koje smo znali, prevarili babe, stričeve, tetke, ujne... i živili ko carevi tjedan dana...
"jede se kavijar, pije se đin..."

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vučica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.10.2007. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

živciraju me s tim glupostima.... kako može biti izrečena kazna pod opravdanjem da se netko nije dovoljno trudio. nekamu dokažu da se kladi, a ne take neke sheme

_________________
...kad sam dobra, dobra sam, a kad sam zla, onda sam još bolja... Smile

osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.10.2007. 16:16 
Naslov:  Re: Kladioničarske varke - Davidenko se kladio na Čilića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
ma rusi najvise varaju...pogotovo hokej...majku im...
nisam dugo bio u kladinoici...mogo bi svratit ovaj vikend...

aethur je napisao/la: ›
Nevezano uz namještanja, sjećam se jednom prigodom kada je u Stanleybetu bio u ponudi par koji je odigran jučer navečer. Lega je slučajno to primijetio i natrpali smo more para na to. To je bilo oko 12 sati, već u 13 su skužili u kladionici zajeb te su povukli par iz ponude. Međutim, nisu poništili naše listiće, tako da smo se dobro okoristili...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile kolko ste dobili

dovoljno za cjelotjedno opijanje... stavili smo sve pare koje smo imali, posudili od svih koje smo znali, prevarili babe, stričeve, tetke, ujne... i živili ko carevi tjedan dana...
"jede se kavijar, pije se đin..."


Svaka čast
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.10.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Malo mi je glupo da se svjetski broj 4 kladi protiv sebe. U tenisu su najjace nagrade i sumnjam da kladjenjem moze uhvatiti vise para nego tenisom, posebno na jakom turniru u Rusiji gdje je prvi nositelj

kako se ne može uhvatit više para...on 4.tenisač svijeta i na njega koeficijent bude 1,15 na drugog koji je oko 100.mjesta...recimo čilić koef je 4-4,50...i brate mili ako hoće izgubit lakše mu je tako zaradit nego se trudit i osvojit turnir...nek uloži 120 000 dolara i dobije oko pol milijuna dolara...a sigurno ima milijune kod sebe...i zaradi više nego nagradni fond za osvojeni turnir
što je najbolje,ne može izgubit na kladionici kad se kladi na sebe SmileSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 1:24 
Naslov:  Re: Kladioničarske varke - Davidenko se kladio na Čilića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Namješta se svuda, prošle sezone kažnjeni suci u NBA, pa onda suci u Bundesligi..To su oni koji su uhvaćeni, a ovih drugih gdje hoćeš. Zadnjih godina dosta muljaža je bilo u intertoto kupu, neki klubovi su čak i kažnjeni. Kod nas se u nogometu najviše muljalo s onim poluvrijeme/kraj, velik koeficijent, a nije teško za namjestit, druga nogometna liga je "živjela" nekoliko kola u kladionicama, a prva rukometna samo jedno kolo Very Happy Ruski hokej je katastrofa, a navodno da ruska mafija "drži" i skandinavski hokej. Neki hrvatski rukometaši koji su igrali u španjolskoj ligi znali su tu i tamo dojavit rezultat u Hrvatsku. Makedonska nogometna liga je isto cijenjena među kladioničarima, jedino što je kod nas nema u ponudama pa onda ljudi koriste internet, a neki čak odu i u Srbiju uplatit. Ma ima toga...
p.s. ne nasjedajte na mailove u kojima vam nude informacije o namještenim utakmicama za određeni iznos, a kao prva informacija bespla, obični prevaranti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 2:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Namješta se, namješta...
Ja radim u kladionici i znam dosta slučajeva.
U HNL-u najgori su Marsonia, Zadar i Cibalia.
Prije par sezona je i Osijeku sudjelovao u jednom namještanju, u Zadru.

A o tenisu da ne govorim kakva je situacija. Istina je da su Rusi najgori, ali i mi konje za trku imamo (Karanušić i Zovko).

U rukometu su nedavno Zagreb i Poreč dogovorili X

I tako dalje, i tako dalje...

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.10.2007. 5:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma samo neka oni namještaju. Al nek i nama neko javi onda...hehe...

_________________
www.excalibur.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: