Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reklamacije i pritužbe građana!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
blasterflaster
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 23:14 
Naslov:  Reklamacije i pritužbe građana!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Često me prevare i često imam razne pritužbe na sve i svašta. Recimo, sada naplaćuju parking u mom kvartu van svake logike – ono kvart je udaljen od centra 10 kilometra i nema ništa osim nas stanara. Što je još gore naplaćuju parking, a nisu niti stavili aparate da možeš kupiti kartu? Prije mjesec dana mi je bankomat ukrao 200 kuna - i ništaaaaaa!!! Nadalje, koliko sam pokvarenih mobitela kupio … ajmee! Kada zoveš, više manje ti se smiju i nikada se ništa ne dogodi itd. itd. I tako mi je pala na pamet ideja da otvorim portal gdje će svi nezadovoljni, prevareni, napaćeni i ostali pisati sve situacije u kojima su ispali žrtve ili koje ih jednostavno živciraju jer su potpuno van logike i pravde. Adresa je www.reklamacije.net i molio bih da svi pišu sve što imaju za reći jer ako se portal razvije možda će se početi neke stvari i rješavati - jer uvijek je gadno kada te javno prozovu! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji slična stranica www.tuzibaba.org ..... Ljudi pišu svašta, al sumnjam da ikoga briga za to od nadležnih.....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2007. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E imaš sada onu udrugu u Jegerovoj,,,potrošač,,,sada se možeš njima obratiti i oni te upute u daljnju proceduru,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blasterflaster
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.10.2007. 0:57 
Naslov:  Re: Reklamacije i pritužbe građana!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da postoji tuzibaba i prilično je nezobiljan. Daj mi reci frustraciju - mama me ne pušta van iz kuće - takvih je 98 posto postova na portalu. Smješno i jadno! A što se tiče udruge potrošač mislim da nije potrebno trošiti riječi na takve udruge. Jedino za što su sposobni su da troše novce poreznih obveznika - valjda se zato i zovu potrošač! I jasno da iskoriste svaku prilku te da sebi napune džepove. Pa zašto u RH postoje dvije udruge za zaštitu potrošača (koje su nastale iz iste) - sigurno se nisu raspali zato što su se borili tko će više moći braniti prava potrošača. Ja sam stavio njihove linkove na svoj portal iz čiste komedije da ljudi vide na što to liči ......... ipak je vrijeme i za ozbiljnije stvari!!! - jasno uvijek uz zaje..... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blasterflaster
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2007. 16:24 
Naslov:  Re: Reklamacije i pritužbe građana!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvati mrtvaci, tj. građanska apatija! Evo nakon dva tjedna portal začudo radi. Štoviše, radi jako dobro. Posjetitelja je puno, raste iz dana u dan ali …… ljudi samo čitaju, a neki i komentiraju. Ali od cca. 300 posjetitelja možda 1 upiše neku pritužbu., reklamaciju itd.. A onda šalju mailom da ih to i to muči ovo ili ono. ?????? Stvarno smo u banani. Svaki oblik građanske pritužbe u nas je na samrti. Mogu nas krasti, varati, ubijati, tuči … a mi ćemo samo po kafićima pijani kritizirati … e apatijo što nas pojedeš! Zašto smo toliko apatičan narod bez razvijene građanske inicijative? To je moje pitanje? Prije se zbog Radija 101 skupljalo 100.000 ljudi, a sada da se ne znam što dogodi ne bi na ulicu izašlo više od 5 ljudi - i još bi im se svi smijali  Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 17:11 
Naslov:  Re: Reklamacije i pritužbe građana!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blasterflaster je napisao/la (Pogledaj post): › što se tiče udruge potrošač mislim da nije potrebno trošiti riječi na takve udruge. Jedino za što su sposobni su da troše novce poreznih obveznika

Ja stvarno ne znam kakva si ti to iskustva s tom Udrugom imao, al moj buraz je svoje novce dobio natrag nakon što se posavjetovao s njima.

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: