Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hotel Waldinger proglašen najboljim malim hotelom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 8:49 
Naslov:  Hotel Waldinger proglašen najboljim malim hotelom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ugledna međunarodna turistička organizacija Trade Leaders Club iz Madrida proglasila je osječki hotel Waldinger najboljim malim hotelom s četiri zvjezdice.

Prestižna nagrada, koja je vlasnika elitnog osječkog hotela Berislava Mlinarevića ugodno iznenadila, hotelu Waldinger uručit će se na 33. dodjeli Međunarodnih nagrada za turizam, hotelijerstvo i catering u siječnju 2008. godine u Madridu.

- Jako sam se iznenadio kada sam dobio obavijest o ovoj iznimnoj nagradi. Naime, uopće nisam znao da nas je posjetila izborna komisija te renomirane udruge, tako da uistinu ništa nije bilo naštimano. Pretpostavljam da su predstavnici Trade Leader Cluba hotel posjetili tijekom proljeća, a ocjenu su donijeli nakon što su u hotelu spavali te konzumirali usluge u kavani i restoranu. Ondje su se uvjerili u cjelokupnu uslugu: od ljubaznog osoblja preko estetskog izgleda i kvalitete soba do hrane i pića. Ova nagrada znači jako puno za samopouzdanje u daljnjem radu - kaže Berislav Mlinarević.

Hotel Waldinger postoji već tri i pol godine, a sobe su uglavnom popunjene tijekom cijele godine. Elitnom hotelu i istoimenoj kavani nedavno se pridružio i slow food-restoran koji se našao i na popisu najboljih hrvatskih restorana u knjizi “Hrvatske gastroikone”, i to prema ocjeni najpoznatijega hrvatskog gastronoma Renea Bakalovića.

- Ugodno je saznanje da negdje ipak postoje neutralni stručnjaci koji prepoznaju kvalitetu. Čudno je što me hrvatsko Ministarstvo turizma kandidiralo u kategoriji najboljih hotela s četiri zvjezdice, a da pritom nikakva komisija nije posjetila naš hotel kako bi uopće mogla ocijeniti našu uslugu.

U Hrvatskoj uvijek ima nekakvih sugestija o tome tko bi trebao pobijediti, a ovo je profesionalna nagrada donesena bez ikakvih veza i namještanja
- napominje Mlinarević i dodaje da planira proširiti hotel.

Autorica: Nefreteta Zekić/Jutarnji.hr
Foto: Waldinger.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam prije 10-ak dana u svatovima tamo i mogu reci da je hotel prekrasan. Upoznao sam i g. Berislava iduci dan i svaka cast, covjek inteligentno prica i razumije se u posao. A hotel je stvarno uređen po mom, i kum je bio zadovoljan sobom za mladence i jakuzzijemu njoj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robee
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

''covjek inteligentno prica i razumije se u posao''
Smile
da je hotel sredjen...je...(lako je to napraviti kada imas podrsku hm...''nekih'' ljudi u OS) Smile

ALI to da je inteligentan i da se razumije u posao..nece ici !
dobro se zna kako je dosao do love za hotel i sta je sve spreman uciniti...
no ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robee je napisao/la: ›
''covjek inteligentno prica i razumije se u posao''
Smile
da je hotel sredjen...je...(lako je to napraviti kada imas podrsku hm...''nekih'' ljudi u OS) Smile

ALI to da je inteligentan i da se razumije u posao..nece ici !
dobro se zna kako je dosao do love za hotel i sta je sve spreman uciniti...
no ....

A Ti to normalno znaš pouzdano i iz prve ruke????
Daj popusti malo ručnu....

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
machor
Offline
Ukupno postova: 315
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na koji god način da je došo do love čovjek je barem napravio nešto jako dobro za razliku od većine ljudi koji su došli do love i kupili si vile jahte aute vikendice i ko najveći bed uništili to preko čega su došli do love!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robee
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, bas iz prve ruke !!
Samo pogledajte tko je sto napravio u Osijeku i malo se zapitajte odakle novac Smile
Jel hotel Osijek stvarno od onoga za koga mislimo da jev laskin...pa eseker centar....ima jos puno primjera....no nije bitno....
Jednostavno sam morao odgovoriti na prvi komentar i samo zbog toga sam napravio nick na forumu Smile
Zalosno je to da takvi ljudi na kraju price ispadnu dobrotvori i posteni....no samo u ocima onih koji nisu upuiceni ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kostur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: Osijek grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.10.2007. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robee je napisao/la: ›
''covjek inteligentno prica i razumije se u posao''
Smile
da je hotel sredjen...je...(lako je to napraviti kada imas podrsku hm...''nekih'' ljudi u OS) Smile

ALI to da je inteligentan i da se razumije u posao..nece ici !
dobro se zna kako je dosao do love za hotel i sta je sve spreman uciniti...
no ....


A gdje ja u svome tekstu spominjem kako je dosao do love?'
Kazem kakav je dojam ostavio na mene. A danas ni svaka budala ne moze ukrasti lovu, da je tako onda bi svi bili bogati, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komar
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 14:24 
Naslov:  Re: Hotel Waldinger proglašen najboljim malim hotelom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Katastrofa! Zar nitko ne shvaća o čemu se radi? Trade Liders Club je španjolska trećerazrena tvrtka koja PRODAJE plakete i nagrade za -6 tisuća dolara, a naivci nasjedaju. NIKADA NISU BILI U WALDINGERU! Našli su adresu u tel imeniku ili na intnetu, a to je jedno od nekoliko stotina pisama koje hrvatske tvrtke i tvrtke iz zemalja u tranziciji dobiju svake godine!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: